Novostavba garáží o veľkosti 23m2 - Karpatská, Svidník

Karpatská, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Karpatská, Svidník
Cena
24.000 €
Typ nehnuteľnosti:
Ostatné
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0842
Predajná plocha :
23
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Novostavba garáže v projekte Makovica na ulici Karpatskej vo Svidníku je skvelou príležitosťou pre všetkých, ktorí hľadajú bezpečné a praktické parkovanie pre svoje vozidlo. Táto garáž je navrhnutá s dôrazom na kvalitu a funkčnosť, aby vyhovovala potrebám moderného životného štýlu.
Garáž v projekte Makovica je postavená s využitím najnovších stavebných technológií a materiálov, čo zaručuje jej dlhú životnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom. Veľkým benefitom oproti štandardným 18m2 garážam je veľkosť až 23m2. Taktiež výška garáži je až 2,90 m, čím ponúka praktické riešenia pre uskladnenie náradia a ďalších vecí. Súčasťou ceny je aj pozemok pred garážou, kde si môžete odparkovať ďalšie auto. Elektrická brána a zavedená elektrika poteší nie len domácich majstrov, ale aj majiteľov elektromobilov. Izolácia, zateplenie a vzduchotechnika spĺňa najnovšie štandardy. Horná línia garáži má aj okná.
Garáž je situovaná v tichej a bezpečnej časti mesta, čo zaručuje pokojné a bezstarostné parkovanie.
Kolaudácia bude najneskôr v septembri 2024. Pre rezerváciu je nutné zložiť zálohu 4.500 € a zvyšnú časť kúpnej ceny je potrebné doplatiť po kolaudácii. Pri kúpe na firmu je možný odpočet DPH.
Ak hľadáte novú garáž pre svoje vozidlo, neváhajte a využite túto jedinečnú príležitosť. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky a radi vám poskytneme ďalšie informácie o tejto novostavbe garáží v projekte Makovica na ulici Karpatskej vo Svidníku.

Výhody:
• Novostavba
• Veľkosť 23m2 a výška až 2,9m
• Vo vlastníctve pozemok pred garážou
• Zavedená elektrika
• Zateplená
• Možnosť odpočet DPH

Charakteristika

Obytná plocha:
23 m2
Rozloha pozemku:
45 m2

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené

Technický stav

Rok kolaudácie:
2024
Konštrukcia:
Zmiešaná

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Facebook

Spokojní klienti

Janka a Ľubomír Ž., Svidník

Týmto chceme poďakovať tímu RHC, p.Ing. Ľubomíre Regrútovej a p. M. Farkašovi za perfektne zvládnutú prácu. Za promptné poriešenie našej bytovej situácie, za ústretovosť, prejavenú vzájomnú dôveru, ktorá nám pomohla odbremeniť sa od stáleho cestovania na Slovensko, keďže pracujeme v zahraničí. Prajeme im touto cestou Veľa úspechov v ich ďalšej práci a zároveň chceme odporučiť všetkým klientom, aby sa obrátili na túto skvelú realitnú kanceláriu a perfektný tím. 


Mgr. Zuzana H. a MUDr. Marek P.

Ďakujeme za Vašu ochotu, čas a pomoc pri sprostredkovaní a kúpe bytu, ako aj pri vybavovaní potrebných úradných záležitostí. Takže sme ozaj spokojní s Vašimi službami a v prípade potreby by sme Vašu realitnú kanceláriu svojim známym určite odporúčali.


Mgr. Milan Ščerba, Havranec

Ďakujem za spoluprácu pri kúpe bytu, bola profesionálna a vecná, na vysokej úrovni. Bol som veľmi spokojný s profesionálnym prístupom.


Zdielať

Rady

Banka neuvoľní financie bez poistenia nehnuteľnosti
Veľmi dôležitou podmienkou pri  čerpaní hypotekárneho úveru je, aby žiadateľ uzatvoril poistenie na ...
Ako obísť daň z predaja nehnuteľností
Väčšina z nás predáva nehnuteľnosť z dôvodu kúpy väčšieho prípadne menšieho bývania. Niekedy sa stan...
Ako zrekonštruovať byt za 8.000,- € (vrátanie prác)?...
Kompletná rekonštrukcia 2-izbového bytu za 8.000 € (vrátanie prác).- výmena elektroinštalácie v celo...