Hala v meste s rozlohou 1280 m2 - Bardejovská, Svidník

Bardejovská, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Bardejovská, Svidník
Cena
Opýtať sa o cenu
Typ nehnuteľnosti:
Ostatné
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0844
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte skladové alebo výrobné priestory priamo v meste s dobrou prístupovou cestou nielen pre autá, ale aj kamióny? Ponúkame vám na predaj všestranne využiteľnú budovu bývalej kotolne vo Svidníku.
Jedná sa o budovu s dvoma nadzemnými podlažiami o celkovej výmere 1280m2. Prízemie má rozlohu 750m2 a vrchná časť má 530m2. Menšími úpravami môže mať aj vrchné poschodie rozlohu 750 m2, čím dosiahneme celkovú rozlohu až 1500 m2. Prízemie má 6 samostatných vchodov a tvoria ho výrobné a skladové priestory. Hneď pri vstupe je miestnosť s rozlohou 216 m2 a výškou 10m. Ďalšie miestnosti majú výšku 5m, čo je možné využiť na vysoké regály, prípadne zariadiť priestory väčšími strojmi. Na poschodí je ďalšia hala, 2 sklady, kancelárie, sociálno-hygienické zariadenia a šatňa. Po rekonštrukcii je využitie rôznorodé napr. ako sklad, e-shope, výrobné či administratívne priestory. Hala je založená na základových pätkách a pásoch s izoláciou proti vode a vlhkosti. Stropy tvorí želozobetón. Strecha je plochá s krytinou z asfaltových pásov. Vonkajšia fasáda je tvorená hliníkovo tepelnoizolačných panelov. Podlahu tvorí terrazová dlažba s cementovým náterom.
Prístup k budove je možný nielen autom ale aj kamiónom. Krásne prostredie a výhľady na futbalový štadión spríjemnia oddych počas prestávky. Budova je pripravená ihneď k používaniu pre nového majiteľa s možnosťou dokúpenia pozemku. Ak Vás ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať.

Výhody:
• k dispozícií ihneď
• prístup
• inžinierske siete
• možnosť dokúpenia pozemku
• variácie priestorov
• veľkosť

Videovizitka

Charakteristika

Rozloha pozemku:
750 m2
Počet poschodí:
2

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
v dosahu
Plynová prípojka:
v dosahu
Vodovodná prípojka:
v dosahu
Kanalizačná prípojka:
v dosahu

Technický stav

Konštrukcia:
Železobet. skelet
Rekonštrukcia:
pôvodný stav

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Facebook

Spokojní klienti

Ján Vrabeľ

Ďakujem RK a hlavne realitnej maklerke Lenke Flešárovej za pomoc pri predaji RD. Prístup bol profesionálny a ústretový od fotenia až po predaj. Môžem len odporúčať.


R. Demjanovič, Svidník

Bol som veľmi spokojný s promptným a rýchlym priebehom vybavovania náležitostí. Celá vec ohľadom predaja bytu dopadla výborne. Chcem poďakovať celému tímu RHC a zaželať im mnoho ďalších spokojných klientov.

rod. Sabolová

Chceli by sme sa poďakovať realitnej kancelárii RHC Svidník za predaj bytu. Celý tím RHC vykonal profesionálnu prácu v korektnom jednaní. Predaj prebehol rýchlo k našej spokojnosti.

Zdielať

Rady

Home staging
Čo je to home staging? A jeho význam pri predaji. Home staging  je profesionálna estetická úprava ...
Banka neuvoľní financie bez poistenia nehnuteľnosti
Veľmi dôležitou podmienkou pri  čerpaní hypotekárneho úveru je, aby žiadateľ uzatvoril poistenie na ...
VYKUROVACÍ SYSTÉM HEATFLOW
Heatflow je účinný vykurovací systém určený pre dosiahnutie najvyššieho tepelného komfortu vo vašej ...