ZNÍŽENÁ CENA: Priestranný 3 izb. byt so zasklenou lodžiou - Hlavná, Stropkov

Hlavná, Stropkov

Súhrn

Umiestnenie
Hlavná, Stropkov
Cena
Opýtať sa o cenu
Typ nehnuteľnosti:
3-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0529

Popis nehnuteľnosti

Priestranný 3 izb. byt s rozlohou 76m2 ponúka možnosť komfortného bývania v obľúbenej lokalite s blízkou občianskou vybavenosťou. Nachádza sa v už zateplenej bytovke s plastovými oknami, čo zabezpečuje príjemné teplo domova, ale aj nižšie mesačné náklady. Ideálna orientácia na východ a západ a šieste zo siedmich poschodí zabezpečuje nielen množstvo slnečných lúčov, ale aj nádherné výhľady. Úžasný výhľad na zapadajúce slnko a priestor na posedenie ponúka aj zasklená lodžia, kde si môžete vychutnávať šálku kávy alebo vína. Pri vstupe do bytu vás privíta chodba s priestorom na umiestnenie vstavanej skrine s veľkým zrkadlom, vešiakovej steny a komody. Do priestrannej obývačky hravo umiestnite pohodlnú rohovú sedačku s kreslom, čím si vytvoríte ideálny priestor na trávenie spoločných chvíľ s rodinou, alebo návštevami. Samozrejme je tam priestor aj na televíznu stenu, komodu, knihovníčku či kancelársky stôl. Spálňa určite poslúži svojmu účelu. Rajom vašich detí nielen na hranie, ale aj učenie sa bude slnečná detská izba. Prípravu chutných jedál, ako aj ich spoločné vychutnávanie vám umožní kuchyňa vhodná na umiestnenie rohovej kuchynskej linky so vstavanými spotrebičmi, ako aj jedálenského stola so stoličkami. Z chodby je vstup do kúpeľne s vaňou a priestorom na práčku a do samostatného WC, čo zabezpečí ich praktické aj súčasné používanie. Príďte sa presvedčiť o výhodách tohto bytu, ktorý sa môže stať vaším vysnívaným domovom. Obhliadky možné aj cez víkend.

Výhody:
• Priestrannosť izieb
• Výborná lokalita
• Slnečná orientácia V/Z
• Plastové okná
• Zateplená bytovka
• Aj cez hypotéku

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
3
Obytná plocha:
76 m2
Poschodie:
6
Počet poschodí:
7
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Loggia
  • Orientácia:
    • Východ
    • Západ

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Panelová
Rok poslednej rekonštrukcie:
2015
Rekonštrukcia:
čiastočná
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Kontakt na makléra


Podobné nehnuteľnosti


Facebook

Spokojní klienti

Janka a Ľubomír Ž., Svidník

Týmto chceme poďakovať tímu RHC, p.Ing. Ľubomíre Regrútovej a p. M. Farkašovi za perfektne zvládnutú prácu. Za promptné poriešenie našej bytovej situácie, za ústretovosť, prejavenú vzájomnú dôveru, ktorá nám pomohla odbremeniť sa od stáleho cestovania na Slovensko, keďže pracujeme v zahraničí. Prajeme im touto cestou Veľa úspechov v ich ďalšej práci a zároveň chceme odporučiť všetkým klientom, aby sa obrátili na túto skvelú realitnú kanceláriu a perfektný tím. 


Peter M., Duplín

Chcel by som sa poďakovať pani Ing. Regrutovej za veľkú pomoc pri sprostredkovaní hypotekárneho úveru, za čas a jej snahu. Bez jej pomoci by sa to nepodarilo. Ďakujem


Jaroslav Dobránský

S realitnou maklérkou p. Lenkou Flešárovou som bol veľmi spokojný a je pravdepodobná spolupráca aj v budúcnosti. Určite budem odporúčať.


Zdielať

Rady

AKO ZÍSKAŤ ÚVER NA KÚPU BYTU?
Požičať si na bývanie je v súčasnosti výrazne komplikovanejšie ako pred pár mesiacmi. Banky totiž ne...