Hala v meste s rozlohou 1280 m2 - Bardejovská, Svidník

Bardejovská, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Bardejovská, Svidník
Cena
204.700 €
Typ nehnuteľnosti:
Ostatné
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0844
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte skladové alebo výrobné priestory priamo v meste s dobrou prístupovou cestou nielen pre autá, ale aj kamióny? Ponúkame vám na predaj všestranne využiteľnú budovu bývalej kotolne vo Svidníku.
Jedná sa o budovu s dvoma nadzemnými podlažiami o celkovej výmere 1280m2. Prízemie má rozlohu 750m2 a vrchná časť má 530m2. Menšími úpravami môže mať aj vrchné poschodie rozlohu 750 m2, čím dosiahneme celkovú rozlohu až 1500 m2. Prízemie má 6 samostatných vchodov a tvoria ho výrobné a skladové priestory. Hneď pri vstupe je miestnosť s rozlohou 216 m2 a výškou 10m. Ďalšie miestnosti majú výšku 5m, čo je možné využiť na vysoké regály, prípadne zariadiť priestory väčšími strojmi. Na poschodí je ďalšia hala, 2 sklady, kancelárie, sociálno-hygienické zariadenia a šatňa. Po rekonštrukcii je využitie rôznorodé napr. ako sklad, e-shope, výrobné či administratívne priestory. Hala je založená na základových pätkách a pásoch s izoláciou proti vode a vlhkosti. Stropy tvorí želozobetón. Strecha je plochá s krytinou z asfaltových pásov. Vonkajšia fasáda je tvorená hliníkovo tepelnoizolačných panelov. Podlahu tvorí terrazová dlažba s cementovým náterom.
Prístup k budove je možný nielen autom ale aj kamiónom. Krásne prostredie a výhľady na futbalový štadión spríjemnia oddych počas prestávky. Budova je pripravená ihneď k používaniu pre nového majiteľa s možnosťou dokúpenia pozemku. Ak Vás ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať.

Výhody:
• k dispozícií ihneď
• prístup
• inžinierske siete
• možnosť dokúpenia pozemku
• variácie priestorov
• veľkosť

Videovizitka

Charakteristika

Rozloha pozemku:
750 m2
Počet poschodí:
2

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
v dosahu
Plynová prípojka:
v dosahu
Vodovodná prípojka:
v dosahu
Kanalizačná prípojka:
v dosahu

Technický stav

Konštrukcia:
Železobet. skelet
Rekonštrukcia:
pôvodný stav

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Podobné nehnuteľnosti


Facebook

Spokojní klienti

Iveta Pavelčaková

Práca s realitnou kancerláriou bola výborná, ústretovosť a ochota zo strany realitky. Krásne spracovaná videovizitka - vrelo odporúčam ostatným a prajem veľa zdaru v ich práci :-)


Monika Kapová, Svidník

Z mojej strany veľká spokojnosť. RK vyhovela mojim požiadavkám dostatočne rýchlo, pracovníci všetko potrebné zabezpečili a bezproblémovo vybavili. Čo sa týka zamestnancov, sú to veľmi korektní a spoľahliví ľudia, preto im za ich služby veľmi pekne ďakujem. 
PS: Prajem veľa úspechov 


MUDr. Peter Obrimčák

Opakovane som veľmi spokojný s poskytovaním služieb realitnej kancelárie, vysoká profesionalita, zákazník je odbremenený od všetkých povinností súvisiacich s predajom -kúpou nehnuteľností.


Zdielať

Rady

Čo sa považuje za stavbu?
V poslednej dobe sa často stretávame pri predaji rodinných domov a pozemkov so stavbami, ktoré nie s...
REKUPERÁCIA
Dnes sa stávajú už len lepšie a lepšie zateplené domy a sú utesnené tak aby šetrili náklady na vykur...