Zateplený dom s novou strechou a priestranným pozemkom na výstavbu - Stropkov

Za jarkom, Stropkov

Súhrn

Umiestnenie
Za jarkom, Stropkov
Cena
92.000 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0524
Možnosť hypotekárneho úveru :
255 €
Vytlačiť infolist :

Popis nehnuteľnosti

Je vaším snom bývať v zrekonštruovanom dome, alebo si postaviť svoj vlastný? Tak takúto možnosť máte pri ponuke rodinného domu v okresnom meste Stropkov. Ide o samostatný dom s rozľahlým pozemkom o celkovej výmere až 2.205m2 nachádzajúci sa v intraviláne tzn. v zastavanom území obce.
Dom bol kompletne zateplený a zateplená bola aj nová škridlová strecha s vymenenou nosnou konštrukciou tzv. krovom. To všetko v kombinácii s plastovými oknami zabezpečuje tepelnú pohodu domova a samozrejme nízke mesačné náklady. Ďalšou výhodou je optimálne vykurovanie domu kotlom na drevo, alebo aj kotlom na plyn s úsporným zásobníkom teplej vody.
Za vstupnými dverami Vás privíta priestranná chodba s vešiakovou stenou, botníkom a zrkadlom. Oázou vášho pokoja bude útulná spálňa v ktorej sa okrem manželskej postele a detskej postieľky nachádzajú aj vždy potrebné skrine. Detská izba ponúka dostatok priestoru na hranie sa a učenie vašich detí, ako aj ďalšie množstvo odkladacích priestorov. Vedľa je kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatné WC, čo ponúka ich praktické nezávislé používanie. Ďalšou izbou je obývačka a priestranná kuchyňa s rohovou kuchynskou linkou, umývačkou riadu a kombinovanou chladničkou s mrazničkou. Spoločné chvíle pri dobrom jedle v kruhu rodiny si môžete vychutnávať v jedálenskej časti kuchyne. Z nej sa dostanete na verandu a do spodnej miestnosti s kachľovou pecou a technickou miestnosťou s kotlami. Dom ponúka vytvorenie ďalšej obytnej izby.
Nový majitelia určite ocenia aj dve samostatné garáže, dielňu, pivnicu, studňu a v neposlednom rade aj dennú miestnosť s krásnym výhľadom a loggiou.
Veľký pozemok ponúka množstvo priestoru nielen na relax, pestovanie ovocia a zeleniny či domáci chov, ale aj na ďalšiu výstavbu.
Ak hľadáte dom s veľkým pozemkom a množstvom možností jeho využitia, tak ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Toto je príležitosť, ktorú by ste nemali premeškať! Zľava možná a obhliadky možné aj cez víkendy.

Výhody:
• Zateplený dom
• Nová strecha + krov
• Plastové okná
• Kúrenie plynom/drevom
• Priestranný pozemok
• Aj cez hypotéku

Videovizitka

Charakteristika

Rozloha pozemku:
2205 m2
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
 • Loggia
 • Garáž
 • Orientácia:
  • Východ
  • Západ

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Zdroj tepla:
 • Pevné palivo
 • Plyn
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Rok kolaudácie:
1959
Konštrukcia:
Tehlová
Rok poslednej rekonštrukcie:
2014
Rekonštrukcia:
čiastočná
 • Bezpečnostné dvere
 • Plastové okná
 • Plávajúce podlahy
 • Dlažba

Mapa

Facebook

Spokojní klienti

Janka a Ľubomír Ž., Svidník

Týmto chceme poďakovať tímu RHC, p.Ing. Ľubomíre Regrútovej a p. M. Farkašovi za perfektne zvládnutú prácu. Za promptné poriešenie našej bytovej situácie, za ústretovosť, prejavenú vzájomnú dôveru, ktorá nám pomohla odbremeniť sa od stáleho cestovania na Slovensko, keďže pracujeme v zahraničí. Prajeme im touto cestou Veľa úspechov v ich ďalšej práci a zároveň chceme odporučiť všetkým klientom, aby sa obrátili na túto skvelú realitnú kanceláriu a perfektný tím. 


Eva Bendová

Ráda bych touto cestou podekovala RHC. Chtela bych vyzvihnout vysoce kladný prístup jak po stránce lidské, tak po stránce profesionální. To, co se domluvilo, platilo. Jsou dochvilní, presní, ochotní. Nemovitost byla prodána za krátkou dobu a k naší spokojenosti. Moc dekujeme.


Ján Hirčko, Svidník

Sám som predával byt asi 2 mesiace, a keď sa mi ozval pán Farkaš, či sa môže prísť pozrieť môj byt, v ten deň mi našiel aj kupujúceho. Od vtedy sa obraciam na jeho pomoc v realitných otázkach. Taktiež môžem povedať, že jeho služby som odporučil aj známemu, kde nastala tá istá situácia a jeho byt predal skôr ako ho nafotil. Vrelo odporúčam.


Zdielať

Rady

Pozor na zmluvu
Podpísať nepreštudovanú zmluvu? Pozor na NEPRIJATEĽNÉ PODMIENKY V ZMLUVÁCH! Chystáte sa predať by...
VYBERAJTE SI REALITNÉHO MAKLÉRA A NIE REALITNÚ KANCELÁRIU...
Mnoho klientov sa nekriticky orientuje na veľké meno/značku kancelárie v domnienke, že to zaručí kva...