ZNÍŽENÁ CENA - Rekreačný dom vhodný aj na celoročné bývanie - Vagrinec

Vagrinec

Súhrn

Umiestnenie
Vagrinec
Cena
69.000 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0900
Možnosť hypotekárneho úveru :
191 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Ticho, súkromie a dostupnosť do okresného mesta Svidník len 7 km? Ak to sú Vaše preferencie ideálneho bývania, tak táto nehnuteľnosť je pre Vás stvorená.
Rodinný dom v obci Vagrinec je postavený na pozemku 10 árov. Je napojený na obecnú vodu a elektriku. Plyn je v dosahu. Odpad je vedený do žumpy. Čerstvú vodu môžete čerpať aj zo studne, ktorá je plná aj v horúcich dňoch.
Do domu vedú dva vstupy. Zo zadného vstupu sa dostaneme do chodby, kde vedú dvere do kotolne a kuchyne. V kuchyni sa nachádza kachľová pec, menšia kuchynská linka a je tu priestor aj na stolovanie. V kúpeľni je vaňa, umývadlo a aj toaleta. Z galérie sa vedú schody na poschodie, kde sa nachádzajú ďalšie dve izby. Samostatný vstup z dvora do galérie viete prakticky používať kedykoľvek. Prístavba menšej izby môže slúžiť ako pracovňa. Priestranná a presvetlená obývacia izba má až 2 okná. Spálňa orientovaná na juh je tiež dostatočne veľká. Vrchné dve izby môžu slúžiť ako detské. Jedna je aj s balkónom. Základy domu sú izolované a dom je zateplený 5 cm polystyrénom . V novo zrekonštruovanej časti je nová elektroinštalácia a tepelne odizolovaná podlaha 10 cm polystyrénom s novým poterom.
Okrem samotného domu sa na pozemku nachádzajú aj ďalšie využiteľné nehnuteľnosti. Letnú kuchyňu oceníte pri grilovaní s rodinou, alebo kamarátmi. Vrchné dve izby nad letnou kuchyňou budú poslúžia pri väčších návštevách. Prístrešok, alebo sklad náradia v budúcnosti môžete využívať aj ako altánok. Neoddeliteľnou súčasťou bývania je aj kôlňa.
Relax, oddych ale aj príjemné bývanie Vám určite splní tento dom. Neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Radi a bezplatne Vám pomôžeme aj s vybavením hypotekárneho úveru.

Výhody:
• Blízkosť mesta len 7 km
• Tiché prostredie
• Vyhľadávaná obec
• Veľkosť pozemku 10 árov
• Realizovaná rekonštrukcia
• Samostatná letná kuchyňa

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
5
Rozloha pozemku:
1018 m2
Počet poschodí:
2
Počet kúpeľní:
1
  • Balkón
    • Studňa
    • Žumpa

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
Rekonštrukcia:
čiastočná
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Facebook

Spokojní klienti

Milka Š., Svidník

Srdečne ďakujeme pani Regrutovej a celému kolektívu RHC za to, že nám našli perfektné bývanie, :-)  Sme tu veľmi spokojní .


Mária K., Svidník

Som veľmi spokojná so službami, zvlášť pani Ing. Regrutovej. Nikam som nemusela chodiť, všetko vybavili za mňa, či už kataster aj prepis plynu, elektriky a ostatných energií. ĎAKUJEM


Tatiana Krišková

Ďakujeme realitnej kancelárii za ich profesionálnu prácu. S predajom bytu som bola maximálne spokojná, byt bol odprezentovaný krásnou video-vizitkou a  celý proces prebehol rýchlo a bez problémov.


Zdielať

Rady

Byt bez balkóna má riešenie
Byt bez balkóna má menšiu hodnotu. Nemať balkón môže byť smutné. Pre mnohých z nás by to bolo bývani...
VIRTUÁLNA, ONLINE A VIDEO OBHLIADKA
Páči sa Vám nehnuteľnosť na internete? Chcete si dohodnúť obhliadku? Alebo máte málo času vidieť ju ...
VYKUROVACÍ SYSTÉM HEATFLOW
Heatflow je účinný vykurovací systém určený pre dosiahnutie najvyššieho tepelného komfortu vo vašej ...