Daňové priznanie - nehnuteľnosť

Pre všetkých čo nadobudli nehnuteľnosť v roku 2018 - Pozor: Priznanie k dani z nehnuteľnosti je nutné podať do konca januára - Formuláre nájdete na príslušnom Mestskom/Obecnom úrade.

Dom s garážou po rekonštrukcii - Kukučínova, Giraltovce

Kukučínova, Giraltovce, Slovensko

Súhrn

Umiestnenie
Kukučínova, Giraltovce, Slovensko
Cena
Opýtať sa o cenu
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0323
Možnosť hypotekárneho úveru :
160 €
Vytlačiť infolist :

Popis nehnuteľnosti

Dvojpodlažný rodinný dom s garážou a altánkom prešiel komplexnou rekonštrukciou. Na poschodí je chodba z ktorej sa dostaneme do obývačky s krbom, kuchyňa so špajzou, tri obytné izby a nová kúpeľňa s WC. Na prízemí je slnečná veranda, kuchyňa s jedálenským kútom, nová kúpeľňa s WC a technická miestnosť so vstupom do priestrannej garáže. Dom stojí na pozemku o veľkosti 537 m2 a je napojený na všetky inžinierske siete. Je odizolovaný od podzemnej vlhkosti, je zateplený a má novú plechovú strechu. V celom dome sú plastové okná so žalúziami, na stenách sú kvalitné sadrové stierky a na podlahách dlažba v kombinácii s plávajúcou podlahou a linoleom. Vykurovanie je zabezpečené kotlom na plyn a kotlom na tuhé palivo s možnosťou využitia už spomínaného štýlového krbu s prieduchmi. Na večerné posedenie v krásnom zelenom prostredí Vám poslúži altánok a záhradná hojdačka. Preto ak chcete bývať v meste s kompletnou občianskou vybavenosťou v štýlovom slnečnom dome po rekonštrukcii, tak nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Videovizitka

Charakteristika

Rozloha pozemku:
537 m2
Počet poschodí:
2
Počet kúpeľní:
2
Počet toaliet:
2
  • Garáž

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Pevné palivo
  • Plyn
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Zmiešaná
Rok poslednej rekonštrukcie:
2015
  • Bezpečnostné dvere
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

rod. Vandová, Okrúhle

Nikdy sme nemali skúsenosti s realitnou kanceláriou a preto sme do toho išli tak opatrne. Nakoniec sa chceme poďakovať maklérovi Pavlovi Žákovi zato, že nás oslovil. Naozaj môžeme túto realitku len odporučiť všetkým ktorý sa rozhodujú. Ďakujeme a želáme veľa klientov.

rod. Sochová, Stropkov

Chcela by som sa poďakovať Realitnému a hypotekárnemu centru, zvlášť Lenke Flešárovej, pri predaji bytu, za profesionálne odvedenú prácu, za jej ochotu a trpezlivosť. Je to realitka na špičkovej úrovni. Určite na 100% odporúčam. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme...

Bc. Michal K. dis.art., Svidník

Každý z mojich známych sa čudoval, ako rýchlo prešiel celý proces predaja aj kúpi, nikam som nemusel chodiť. RK mi ušetrila veľa času a všetky dôležité veci vybavila za mňa.


Zdielať

Rady