Nadštandardný byt s terasami a garážou - Hrnčiarska, Stropkov

Hrnčiarska, Stropkov

Súhrn

Umiestnenie
Hrnčiarska, Stropkov
Cena
Opýtať sa o cenu
Typ nehnuteľnosti:
Byt
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0530
Vytlačiť infolist :

Popis nehnuteľnosti

Moderný mezonetový byt v Stropkove so štedrou výmerou až 180 m2 je priestranný a nadčasový. Nachádza sa v tichej lokalite pri pešej zóne a ponúka komfort nadštandardného nízkoenergetického bývania. Byt disponuje dvoma poschodiami a to spodným s dennou časťou a vrchným s nočnou. Pri vstupe do bytu vás privíta praktická chodba, s priestorom na umiestnenie šatníkovej skrine. Kuchyňa je priestranná, s predprípravou na kuchynský ostrovček a dostatkom pracovného miesta pre varenie a prípravu jedál. Ponúka Vám tiež možnosť stolovania vo vnútri alebo vonku na terase, ktorá je priamo dostupná z kuchyne. Hneď vedľa je obývacia izba, taktiež s výstupom na terasu, kde si môžete oddýchnuť a stretávať sa s rodinou a priateľmi. Ďalšiu priestrannú miestnosť môžete využiť aj ako hosťovskú izbu, alebo pracovňu. K prízemnej časti patrí kúpeľňa s toaletou, čo je praktické pre hostí a používanie počas dňa. V hornej časti sa nachádzajú dve samostatné detské izby, s dostatočným priestorom na hranie sa a štúdium. Medzi detskými izbami je kúpeľňa, čo je ideálne riešenie pre ranné a večerné rutiny vašich detí. Okrem toho tu nájdete aj rodičovskú spálňu s východom na terasu, ktorá ponúka súkromie a komfort pre dospelých. Navyše, rodičia majú svoju vlastnú kúpeľňu, čo je skvelým bonusom, umožňujúcim osobný luxus a pohodlie. Ďalší vždy potrebný odkladací priestor môžete vytvoriť šatníkovou skriňou na chodbe. Použitím vysokokvalitných materiálov bola dosiahnutá nízkoenergetická náročnosť budovy, čo nám potvrdzuje vydanie Á-čkového certifikátu. V dome je veľa denného svetla vďaka francúzskym oknám, ktoré sú doplnené o exteriérové hliníkové žalúzie. Nadštandardom domu, ktorý Vás iste poteší je podlahové vykurovanie vlastným kotlom a predpríprava na klimatizáciu. Komfort majiteľov dopĺňa vlastná garáž s pivničnou kobkou. Skvelým spestrením je aj vnútorné átrium s okrasnými vyvýšenými záhonmi a zeleňou, ktoré vhodne dopĺňajú celkovú architektúru objektu. Tento nadčasový byt je ideálnym miestom pre modernú rodinu, ktorá hľadá štedrý priestor a komfort vo vkusnom a dômyselne naprojektovanom bývaní. A keďže je lepšie raz vidieť ako sto krát počuť, tak si so mnou dohodnite nezáväznú obhliadku možnú aj cez víkend.

Výhody:
• Luxusné bývanie
• Tri kúpeľne + 2 terasy
• Nízkoenergetické
• Podlahové kúrenie + predpríprava na klímu
• Možnosť rozdelenia na 2 byty
• Vlastná garáž
• Nízkoenergetické

 

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
5
Obytná plocha:
180 m2
Počet poschodí:
2
Počet kúpeľní:
3
Počet toaliet:
3
  • Klimatizácia
  • Internet
  • Terasa
  • Garáž

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Vlastné
Zdroj tepla:
  • Plyn
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Rok kolaudácie:
2019
Konštrukcia:
Zmiešaná
  • Bezpečnostné dvere
  • Plastové okná

Mapa

Facebook

Spokojní klienti

MUDr. Peter Obrimčák

Opakovane som veľmi spokojný s poskytovaním služieb realitnej kancelárie, vysoká profesionalita, zákazník je odbremenený od všetkých povinností súvisiacich s predajom -kúpou nehnuteľností.


Jaroslav Dobránský

S realitnou maklérkou p. Lenkou Flešárovou som bol veľmi spokojný a je pravdepodobná spolupráca aj v budúcnosti. Určite budem odporúčať.


rod. Krišková, Svidník

Chceme sa poďakovať pani Ing. Regrútovej a pánovi Farkašovi za spoluprácu pri predaji nášho bytu. Predaj prebehol veľmi rýchlo a bez komplikácií. Môžme len odporúčať aj ostatným klientom túto realitnú kanceláriu. Ešte raz srdečná vďaka. rod. Krišková


Zdielať

Rady

REKUPERÁCIA
Dnes sa stávajú už len lepšie a lepšie zateplené domy a sú utesnené tak aby šetrili náklady na vykur...
Kedy je byt zrekonštruovaný?
Označenie "NEHNUTEĽNOSŤ JE ZREKONŠTRUOVANÁ“ by mala vypovedať o jej aktuálnom skutočnom technickom s...
Realitná kancelária alebo radšej na vlastnú päsť?
Orientovať sa na trhu s nehnuteľnosťami nie je jednoduché. Podvody pri predaji bytov sa v posledných...