4 izbák s garážou a parkovacím státím - Jilemnického, Stropkov

Jilemnického, Stropkov

Súhrn

Umiestnenie
Jilemnického, Stropkov
Cena
142.000 €
Typ nehnuteľnosti:
4-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0557
Možnosť hypotekárneho úveru :
394 €
Vytlačiť infolist :

Popis nehnuteľnosti

Priestranný byt s troma samostatnými pivnicami sa nachádza na vyvýšenom prízemí tehlovej bytovky s privátnym dvorom. Bytovka prešla čiastočnou rekonštrukciou od odizolovania od podzemnej vlhkosti, cez zateplenie obvodového plášťa až po výmenu elektroinštalácie, strechy a tiež jej zateplenia. To sa prejavilo na modernom vzhľade a energetickej úspornosti bytového domu. Rekonštrukciou prešiel aj dvor, kde bola uložená dlažba s plánovaným osadením súkromnej vstupnej brány a kontajnerových stojísk. Spoločné priestory tiež čaká plánovaná rekonštrukcia. Ihneď obývateľný byt je v pôvodnom stave, má plastové okná, nové vstupné dvere a ponúka štedrý priestor aj na dispozičné zmeny podľa Vašich predstáv. Momentálne dispozičné riešenie bytu pozostáva zo vstupnej chodby, kde je vešiaková stena a šatníková skriňa. Slnečná obývačka je dostatočne priestranná na umiestnenie pohodlnej rohovej sedačky, komody a obývacej steny s televízorom. Ďalšiu obytnú izbu môžete použiť ako detskú, hosťovskú izbu alebo pracovňu. Kuchyňa ponúka možnosť osadenia krbu do existujúceho komína a jej prepojenie s obývačkou. Tým vznikne vzdušný priestor s modernou dispozíciou. V zadnej časti sú dve izby. Vaše deti poteší detská izba a Vás priestranná spálňa. Medzi nimi je odkladací priestor na vytvorenie šatníka. V byte je taktiež kúpeľňa, WC a ďalší odkladací priestor ktorý ocení každá gazdinka. Svoje auto zaparkujete v murovanej garáži a ak máte autá dve, tak poslúži aj vlastné parkovacie státie.

Výhody:
• Priestrannosť bytu
• Možnosť dispozičnej zmeny
• Garáž + parkovacie státie
• Privátny dvor
• Zateplená bytovka s novou strechou
• Možnosť hypotéky

Videovizitka

Technický stav

Konštrukcia:
Kvádrová

Mapa

Facebook

Spokojní klienti

p. Vyoralová, Svidník

Ďakujem za pomoc pri predaji bytu. Tím RHC opäť nesklamal. Za ich profesionalitu, promptný prístup a ústretovosť ich vrelo odporúčam aj ďalšim klientom. Do budúcna prajem veľa úspechov a vydarených obchodov. 

Tatiana Krišková

Ďakujeme realitnej kancelárii za ich profesionálnu prácu. S predajom bytu som bola maximálne spokojná, byt bol odprezentovaný krásnou video-vizitkou a  celý proces prebehol rýchlo a bez problémov.


Peter Socha, Medzianky

Ďakujem tímu Realitnému a hypotekárnemu centra, ktorí nám pomohli s kúpou stavebného pozemku. Všetko prebehlo ľahúčko a bez problémov. Nimi vykonaná práca bola veľmi precízna a nič nepodcenili ani nezanedbali. Vrelo odporúčam. ĎAKUJEM

Zdielať

Rady

Ako zrekonštruovať byt za 8.000,- € (vrátanie prác)?...
Kompletná rekonštrukcia 2-izbového bytu za 8.000 € (vrátanie prác).- výmena elektroinštalácie v celo...
Pozor: Daň z nehnuteľnosti je nutné podať do...
Kto je povinný  podať daňové priznanie k dani z nehnuteľnosti Ak ste vlani kúpili nehnuteľnosť, ale...
Ako obísť daň z predaja nehnuteľností
Väčšina z nás predáva nehnuteľnosť z dôvodu kúpy väčšieho prípadne menšieho bývania. Niekedy sa stan...