Naše hypotekárne centrum pomáha klientom vyriešiť akékoľvek otázky na finančnom trhu. Ponúkame profesionálne poradenstvo a pomoc pri vybavovaní bankových, poistných produktov a investícií.

Pre náročných klientov ponúkame služby renomovanej bytovej architektky Simony Kaščakovej

Kompletne rekonštruovaný 2,5 iz. byt - Duklianska, Svidník

Duklianska, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Duklianska, Svidník
Cena
44.000 €
Typ nehnuteľnosti:
3-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0651
Možnosť hypotekárneho úveru :
122 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Čo keby sme Vám ponúkli moderné bývaničko bez nutnosti ďalšej investície? Exkluzívne iba u nás nájdete stredový a teplý 2 a pol izbový byt na ul. Duklianskej s možnosťou okamžitého nasťahovania.
Do kompletne rekonštruovaného bytu na 4. poschodí sa vyvezieme výťahom a predstavíme Vám 61 m2 obytnej plochy, rozdelenej do troch plnohodnotných izieb.
Začneme priestrannou chodbou so vstavanými skriňami , do ktorej sa dostaneme cez nové vstupné dvere. Elegantná kuchyňa má vkusnú kuchynskú linku robenú na mieru s modernými vstavanými spotrebičmi. Posunutím dvier polizby vznikla plnohodnotná izba, kde sa zmestí nábytok a manželská posteľ. Murované jadro bolo tiež rekonštruované . Kúpeľňa s vaňou bola zväčšená do priestoru chodby, s dostatočným priestorom na práčku a kúpeľňový nábytok. WC je oddelené. Priestranné izby sú pekne presvetlené počas celého dňa vďaka orientácii na V-Z.
V celom byte sú kvalitne urobené stierky a stropy, steny s novou maľbou, vymenená elektroinštalácia, podlahy, nová dlažba a obklady, radiátory a plastové okná so sieťkami. Na bytovom dome sa dokončuje úplné zateplenie zo všetkých strán. K bytu patrí aj pivnica.
Okolie ponúka veľa možností trávenia voľného času. Detské ihrisko, základná škola, obchody, plaváreň alebo prechádzka v prírode poteší isto každého z Vás.
Tak príďte na obhliadku ešte dnes a nenechajte sa nikým predbehnúť.

Výhody:
• moderná a vkusná rekonštrukcia
• murované, zväčšené jadro
• komplet nová elektrika, stierky
• kuch. linka na mieru + vstavané spotrebiče
• slnečný a teplý, orientácia V-Z

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
3
Obytná plocha:
61 m2
Poschodie:
4
Počet poschodí:
8
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Vstavané spotrebiče
  • Orientácia:
    • Východ
    • Západ

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Panelová
Rekonštrukcia:
kompletná
Jadro:
Murované
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba
  • Vstavaný nábytok

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

rod. Sabolová

Chceli by sme sa poďakovať realitnej kancelárii RHC Svidník za predaj bytu. Celý tím RHC vykonal profesionálnu prácu v korektnom jednaní. Predaj prebehol rýchlo k našej spokojnosti.

p. Prochyrová, Svidník

Som veľmi spokojná s odvedenou prácou Realitného a hypotekárneho centra. Ich služby mi veľmi pomohli pri predaji bytu. Potešil ma milý a ľudský prístup maklérov a ďakujem za rýchle a promptné vybavenie všetkých náležitostí. Všetko dobre dopadlo, odporúčam aj ďalším klientom.

Bc. Michal K. dis.art., Svidník

Každý z mojich známych sa čudoval, ako rýchlo prešiel celý proces predaja aj kúpi, nikam som nemusel chodiť. RK mi ušetrila veľa času a všetky dôležité veci vybavila za mňa.


Zdielať

Rady

Výkup nehnuteľností
Chcete predať svoju nehnuteľnosť a máte obavy, či celý proces bude bezproblémov...