3-izb.byt s priestrannou loggiou - Mlynská, Stropkov

Mlynská, Stropkov

Súhrn

Umiestnenie
Mlynská, Stropkov
Cena
100.000 €
Typ nehnuteľnosti:
3-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
LF0449
Možnosť hypotekárneho úveru :
277 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Ako by sa vám páčilo bývať v zrekonštruovanom byte s bezbariérovým vstupom, a s veľkou loggiou?
3-izbový byt sa nachádza na druhom poschodí v zateplenom bytovom dome na ulici Mlynskej v Stropkove. Byt je stredný, teplý s celkovou výmerou 72 m2. Prešiel rekonštrukciou a ponúka moderný a priestranný životný štýl. Po vstupe do bytu vás privíta veľkorysá vstupná chodba s praktickou vešiakovou stenou, botníkom a komodou, ideálne pre organizáciu vašich vecí. Tento byt je bezbariérový, čo znamená, že ho môžete využívať bez obmedzení. Kuchyňa je kompletne zariadená a vybavená všetkými potrebnými spotrebičmi, vrátane umývačky riadu, digestora, vstavanej rúry a indukčnej dosky. Okrem toho nájdete tu jedálenský stôl so stoličkami, chladničku a mikrovlnnú rúru, čím je kuchyňa pripravená na všetky vaše potreby. Útulným miestom pre vaše deti je detská izba, v ktorej sa nachádza písací stolík, posteľ a dve komody, čo umožňuje uspokojiť všetky potreby vašich ratolestí. Obývacia izba je štýlovo zariadená a vybavená televízorom, gaučovou súpravou, stolíkom a modernou obývačkovou stenou. Z obývacej izby je priamy prístup na veľkú loggiu, ktorá poskytuje príjemné miesto na relaxáciu a oddych. Spálňa je elegantná a ponúka pohodlnú posteľ a vstavanú skriňu na uskladnenie vašich vecí. Samostatná toaleta v byte má výhodu oddelenia hygienického zariadenia od kúpeľne, čím zlepšuje pohodlie a praktickosť pre obyvateľov. Kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom, zrkadlom, kúpeľňovou skrinkou a práčkou zabezpečia vaše pohodlie a komfort. V celom byte sú vymenené pastové okná, nová elektroinštalácia, na oknách žalúzie, plávajúca podlaha a dvere s obložkami. Na chodbe pred vstupom do bytu je ďalšia miestnosť, na skladovanie náradia a ďalších vecí. Bytový dom a spoločné priestory sú pekne upravené, čisté a udržiavané, čo pridáva na jeho hodnote. Tento byt v Stropkove ponúka moderný a pohodlný spôsob bývania s výbornými vybavením a príjemnou atmosférou. Je pripravený vás privítať a stať sa vaším novým domovom.

VÝHODY:
• Rekonštruovaný
• Zariadený
• V bytovom dome vl. kotol
• Priestranná loggia
• Orientácia V/Z
• Stredný, teplý
• Bezproblémové parkovanie

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
3
Obytná plocha:
72 m2
Poschodie:
2
Počet poschodí:
3
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
 • Internet
 • Loggia
 • Vstavané spotrebiče
 • Orientácia:
  • Východ
  • Západ

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Kotolňa v byt.dome
Zdroj tepla:
 • Plyn
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Panelová
Rekonštrukcia:
kompletná
Jadro:
Panelové
 • Plastové okná
 • Plávajúce podlahy
 • Dlažba
 • Vstavaný nábytok

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Janka a Ľubomír Ž., Svidník

Týmto chceme poďakovať tímu RHC, p.Ing. Ľubomíre Regrútovej a p. M. Farkašovi za perfektne zvládnutú prácu. Za promptné poriešenie našej bytovej situácie, za ústretovosť, prejavenú vzájomnú dôveru, ktorá nám pomohla odbremeniť sa od stáleho cestovania na Slovensko, keďže pracujeme v zahraničí. Prajeme im touto cestou Veľa úspechov v ich ďalšej práci a zároveň chceme odporučiť všetkým klientom, aby sa obrátili na túto skvelú realitnú kanceláriu a perfektný tím. 


Peter Socha, Medzianky

Ďakujem tímu Realitnému a hypotekárnemu centra, ktorí nám pomohli s kúpou stavebného pozemku. Všetko prebehlo ľahúčko a bez problémov. Nimi vykonaná práca bola veľmi precízna a nič nepodcenili ani nezanedbali. Vrelo odporúčam. ĎAKUJEM

M. Hospodárová, Svidník

Ďakujem Realitnému a hypotekárnemu centru - pani Regrútovej a pánovi Farkašovi, ktorí nám pomohli s predajom nášho bytu. Všetko prebehlo ľahúčko a bez problémov. Práca nimi vykonaná bola aj je výborná a odporúčam ostatným.  


Zdielať

Rady

Poľnohospodárska pôda, jej cena a predaj
V médiách niekedy čítame o tom, ako výhodne vlastníci predali svoju pôdu developerom. Nechýbajú  ani...
Realitná kancelária alebo radšej na vlastnú päsť?
Orientovať sa na trhu s nehnuteľnosťami nie je jednoduché. Podvody pri predaji bytov sa v posledných...
SOLÁRNE SYSTÉMY
Pre rok 2021 je tiež možnosť využiť dotácie na solárne panely, ktoré si môžete požiadať už od mesiac...