Veľkorysý 1 izbový byt s krásnymi výhľadmi - Gen. Svobodu, Svidník

Gen. Svobodu, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Gen. Svobodu, Svidník
Cena
59.000 €
Typ nehnuteľnosti:
1-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0931
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Príjemné prostredie, blízkosť centra mesta, zrekonštruovaný byt. Tak toto je len zopár výhod z ponuky 1 izbového bytu, ktorý Vás určite zaujme. Tento slnečný byt s krásnymi výhľadmi sa nachádza v 8 poschodovej bytovke s výťahom. Vstup do bytového domu je bezbariérový, čo je vhodné aj pre ľudí s pohybovými problémami. Je stredový s orientáciou na východ a západ. Byt je o rozlohe 41 m2 a prešiel rekonštrukciou. Pozostáva z dvoch priestranných miestností, vstupnej chodby a kúpeľne s WC. Kuchyňa je kompletne zariadená, kde zostáva: kuchynská linka, chladnička, sporák aj jedálenská zostava. Druhá izba má stenu ozdobenú dekoračným kameňom a slúži ako spálňa. Zostáva zariadená nábytkom. Jadro je murované so sprchovým kútom, vaňou a miestom na práčku. Byt má nové okná, dvere, radiátory, podlahy a znižované stropy s bodovými svetlami. Tým, že je po rekonštrukcii a predáva sa s vybavením, ponúka možnosť okamžitého bývania. K bytu prináleží aj pivnica. Blízkosť obchodov, škôlky, autobusovej stanice aj centra mesta je riešením pre všetky vekové kategórie. Ak máte štvornohého miláčika, tak sa s ním môžete prechádzať popri rieke. Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás, kde Vám radi a bezplatne pomôžeme aj s jeho financovaním.

VÝHODY:
• bezbariérový vstup
• nízke náklady
• veľkorysá výmera
• vaňa aj sprchovací kút
• výborná občianska vybavenosť

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
1
Obytná plocha:
41 m2
Poschodie:
8
Počet poschodí:
8
Počet toaliet:
1
  • Internet
  • Káblová TV

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Panelová
Rekonštrukcia:
čiastočná
Jadro:
Murované
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Podobné nehnuteľnosti


Facebook

Spokojní klienti

Janka a Ľubomír Ž., Svidník

Týmto chceme poďakovať tímu RHC, p.Ing. Ľubomíre Regrútovej a p. M. Farkašovi za perfektne zvládnutú prácu. Za promptné poriešenie našej bytovej situácie, za ústretovosť, prejavenú vzájomnú dôveru, ktorá nám pomohla odbremeniť sa od stáleho cestovania na Slovensko, keďže pracujeme v zahraničí. Prajeme im touto cestou Veľa úspechov v ich ďalšej práci a zároveň chceme odporučiť všetkým klientom, aby sa obrátili na túto skvelú realitnú kanceláriu a perfektný tím. 


Monika Kapová, Svidník

Z mojej strany veľká spokojnosť. RK vyhovela mojim požiadavkám dostatočne rýchlo, pracovníci všetko potrebné zabezpečili a bezproblémovo vybavili. Čo sa týka zamestnancov, sú to veľmi korektní a spoľahliví ľudia, preto im za ich služby veľmi pekne ďakujem. 
PS: Prajem veľa úspechov 


Menčak

Veľká spokojnosť, rýchle jednanie. S prácou realitného makléra sme boli nadmieru spokojní.Čo povedali, to aj splnili..Realitnú kanceláriu odporúčame, kvôli profesionálnemu prístupu a spoľahlivosti. Predaj bytu prebehol rýchle a bez komplikácií.


Zdielať

Rady

Prenájom môže spôsobiť spory
Problémom sa dá vyhnúť dobrou zmluvou o prenájme bytu, ktorú si určite dajte vypracovať právnikom al...
Rekonštrukcia, kúpa, financovanie
Leto “na malte” je klasika, ktorú každoročne absolvujú tisícky Slovákov. Mnohí z nás aj kvôli pandém...
KORONAVÍRUS a realitný trh
Koronavírus vstúpil do života ľudí a ohrozuje naše zdravie. Zasiahol aj realitný trh. Prinášame niek...