Novostavba garáží o veľkosti 23m2 - Karpatská, Svidník

Karpatská, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Karpatská, Svidník
Cena
24.000 €
Typ nehnuteľnosti:
Ostatné
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0842
Predajná plocha :
23
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Novostavba garáže v projekte Makovica na ulici Karpatskej vo Svidníku je skvelou príležitosťou pre všetkých, ktorí hľadajú bezpečné a praktické parkovanie pre svoje vozidlo. Táto garáž je navrhnutá s dôrazom na kvalitu a funkčnosť, aby vyhovovala potrebám moderného životného štýlu.
Garáž v projekte Makovica je postavená s využitím najnovších stavebných technológií a materiálov, čo zaručuje jej dlhú životnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom. Veľkým benefitom oproti štandardným 18m2 garážam je veľkosť až 23m2. Taktiež výška garáži je až 2,90 m, čím ponúka praktické riešenia pre uskladnenie náradia a ďalších vecí. Súčasťou ceny je aj pozemok pred garážou, kde si môžete odparkovať ďalšie auto. Elektrická brána a zavedená elektrika poteší nie len domácich majstrov, ale aj majiteľov elektromobilov. Izolácia, zateplenie a vzduchotechnika spĺňa najnovšie štandardy. Horná línia garáži má aj okná.
Garáž je situovaná v tichej a bezpečnej časti mesta, čo zaručuje pokojné a bezstarostné parkovanie.
Kolaudácia bude najneskôr v septembri 2024. Pre rezerváciu je nutné zložiť zálohu 4.500 € a zvyšnú časť kúpnej ceny je potrebné doplatiť po kolaudácii. Pri kúpe na firmu je možný odpočet DPH.
Ak hľadáte novú garáž pre svoje vozidlo, neváhajte a využite túto jedinečnú príležitosť. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky a radi vám poskytneme ďalšie informácie o tejto novostavbe garáží v projekte Makovica na ulici Karpatskej vo Svidníku.

Výhody:
• Novostavba
• Veľkosť 23m2 a výška až 2,9m
• Vo vlastníctve pozemok pred garážou
• Zavedená elektrika
• Zateplená
• Možnosť odpočet DPH

Charakteristika

Obytná plocha:
23 m2
Rozloha pozemku:
45 m2

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené

Technický stav

Rok kolaudácie:
2024
Konštrukcia:
Zmiešaná

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Jaroslav Dobránský

S realitnou maklérkou p. Lenkou Flešárovou som bol veľmi spokojný a je pravdepodobná spolupráca aj v budúcnosti. Určite budem odporúčať.


Jirí Studnička

Týmto chcem prejaviť veľkú spokojnosť s ústretovosťou, odbornosťou a rýchlosťou, ktorá mi veľmi ušetrila môj čas. Môžem len odporúčať.


rod. Kuzmová, Stropkov

Ďakujeme realitnej maklérke pani Lenke Flešárovej za ústretový prístup, ochotu a rýchlosť pri riešení a vybavovaní všetkých náležitostí spojených s kúpou bytu. Služby Vašej realitnej kancelárie určite odporučíme aj našim známym. Prajeme Vám veľa pracovných úspechov a čo najviac spokojných klientov.


Zdielať

Rady

Ako zrekonštruovať byt za 8.000,- € (vrátanie prác)?...
Kompletná rekonštrukcia 2-izbového bytu za 8.000 € (vrátanie prác).- výmena elektroinštalácie v celo...
Banky v čase pandémie KORONAVÍRUSOM ponúkajú odklad splátok...
Šíriaca sa pandémia COVID 19 zasiahla do života všetkých ľudí. Mnohí z vás neplánovane ostali doma, ...