Veľký rodinný dom v tichej uličke - Mestisko

Mestisko

Súhrn

Umiestnenie
Mestisko
Cena
62.500 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0762
Možnosť hypotekárneho úveru :
173 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte svoje nové bývanie len kúsok od mesta? Chcete vedieť viac? Máme pre vás návrh. Ponúkame na predaj väčší dom na slnečnom pozemku v tichej časti obce Mestisko. Jedná sa o čiastočne podpivničený dom v pôvodnom, ale v zachovalom stave, ktorý čaká na nového majiteľa. Bývanie je rozdelené na dve časti, a to na dennú a nočnú zónu. Na prízemí domu je k dispozícii obývacia izba, odkladací priestor, ktorý môže slúžiť aj ako šatník, kúpeľňa s WC, menšia izba s výstupom na balkón a kuchyňa so špajzou. Po schodoch sa dostaneme na druhé poschodie. Schodisko osvetľuje obrovské okno, ktoré zabezpečuje dostatok svetla v dome. Priestranná chodba umožňuje výstup na balkón, kde si môžete vypiť aj svoju rannú kávu. Na poschodí sú 4 samostatné izby. V suteréne nájdete technickú miestnosť a dielňu. Rodinný dom je napojený na obecný vodovod, plyn a elektrinu. Odpad je riešený žumpou. Je čiastočne zariadený a obývateľný celoročne. Tiché prostredie, dostupnosť do mesta a rekonštrukcia podľa vlastných predstav je nepochybne lákadlom. Tento dom ponúkame aj s možnosťou prikúpenia pozemku pre vašu záhradu, prípadne pre výstavbu garáže. Dom sa nachádza na konci slepej ulice, čo zaručuje pokojné bývanie. Nehnuteľnosť poskytuje priestor na kreatívnu rekonštrukciu s využitím pekného pozemku. Ak Vás zaujala naša ponuka, neváhajte kontaktovať naše Realitné a hypotekárne centrum.


VÝHODY:
• Blízkosť mesta
• Pôvodný ale zachovalý stav
• Všetky inžinierske siete
• Rekonštrukcia podľa vlastných predstáv
• Tichá lokalita
• Možnosť prikúpenia pozemku

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
7
Rozloha pozemku:
650 m2
Počet poschodí:
2
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Balkón
    • Žumpa

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Plyn

Technický stav

Konštrukcia:
Kvádrová
Rekonštrukcia:
pôvodný stav

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Podobné nehnuteľnosti


Facebook

Spokojní klienti

rod. Ducárová, Svidník

S realitnou kanceláriou sme boli veľmi spokojní. Predaj bytu prebehol bez problémov. Ďakujeme za veľkú pomoc pri vybavovaní hypotéky a ostatných formalít. Ešte raz ĎAKUJEME! rod. Ducárová


p. Prochyrová, Svidník

Som veľmi spokojná s odvedenou prácou Realitného a hypotekárneho centra. Ich služby mi veľmi pomohli pri predaji bytu. Potešil ma milý a ľudský prístup maklérov a ďakujem za rýchle a promptné vybavenie všetkých náležitostí. Všetko dobre dopadlo, odporúčam aj ďalším klientom.

R. Demjanovič, Svidník

Bol som veľmi spokojný s promptným a rýchlym priebehom vybavovania náležitostí. Celá vec ohľadom predaja bytu dopadla výborne. Chcem poďakovať celému tímu RHC a zaželať im mnoho ďalších spokojných klientov.

Zdielať

Rady

Prenájom môže spôsobiť spory
Problémom sa dá vyhnúť dobrou zmluvou o prenájme bytu, ktorú si určite dajte vypracovať právnikom al...