Rodinný dom v blízkosti Domaše - Lomné

Lomné

Súhrn

Umiestnenie
Lomné
Cena
97.000 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
LF0458
Možnosť hypotekárneho úveru :
269 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Chcete si celoročne užívať nehnuteľnosť ako rodinný dom alebo chalupu na skok od Domaše?
Rodinný dom sa nachádza v obci Lomné neďaleko okresného mesta Stropkov. Je postavený na 7,5 ár pozemku a jeho súčasťou je murovaná garáž, hospodárska časť a nadzemná pivnica. Dom disponuje 4 izbami, kuchyňou, špajzou, kúpeľňou, samostatným WC a kotolňou. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba s priamym výstupom do dvora. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou, plynovým sporákom a ponúka dostatok priestoru pre celú rodinu. Kúpeľňa po rekonštrukcii bola vybavená moderným sprchovacím kútom, kúpeľňovou skrinkou, umývadlom a zrkadlom, čo pridáva do domu štýlový a praktický prvok. WC je samostatné. Oproti kuchyni je praktická komora na uskladnenie zaváranín a iných potravín. Hneď vedľa je kotolňa, v ktorej sa nachádza plynový kotol značky Junkers s plynovým ohrievačom vody. Rodičovská spálňa je dostatočne veľká pre manželskú posteľ a skrine. Schodiskom sa dostaneme na poschodie, kde je vstup na balkón, ktorý ponúka príjemné miesto na oddych s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Okrem toho na poschodí nájdeme tri izby. Útulná obývacia izba je vybavená pohodlným nábytkom a jemnými farbami, čo vytvára teplo domova. Pre hostí je pripravená hosťovská izba s výstupom na terasu. Ďalšia miestnosť môže slúžiť pre Vaše ratolesti ako detská izba alebo ako pracovňa. Dve strany domu boli zateplené tak, aby minimalizovali únik tepla a zlepšili energetickú účinnosť nehnuteľnosti. Strecha je plechová, v celom dome boli vymenené plastové okná, radiátory s termostatickými hlavicami a zavedená je aj nová elektrina. Táto nehnuteľnosť ponúka pohodlný domov s dostatkom priestoru. Nachádza sa v blízkosti RO Domaša, kde si na svoje prídu milovníci prírody, vodných športov a rybári.

VÝHODY:
• Zateplený RD
• Blízkosť miest Stropkov, Giraltovce
• Blízkosť RO Domaša
• Nová elektrina
• Všetky IS
• Financovanie cez hypotéku

Charakteristika

Počet izieb:
5
Rozloha pozemku:
754 m2
Počet poschodí:
1
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Terasa
  • Balkón
  • Garáž

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Plyn
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Rok kolaudácie:
1978
Konštrukcia:
Zmiešaná
Rekonštrukcia:
čiastočná
  • Plastové okná
  • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Mgr. Zuzana H. a MUDr. Marek P.

Ďakujeme za Vašu ochotu, čas a pomoc pri sprostredkovaní a kúpe bytu, ako aj pri vybavovaní potrebných úradných záležitostí. Takže sme ozaj spokojní s Vašimi službami a v prípade potreby by sme Vašu realitnú kanceláriu svojim známym určite odporúčali.


Červeňaková Jana

Ďakujeme realitnej kancelárii za rýchle predanie bytu. Všetko prebehlo bez problémov, všetky podmienky ,ktoré sme si s realitnou kanceláriou dohodli, boli aj splnené. Doporučujeme využiť ich služby, ktoré šetria čas a aj peniaze.


Renáta Takáčová a Dr. Lucia Laudoniu

Človek je ako vták, ktorý si hľadá hniezdo, kde bude prežívať radosti i starosti krátkeho, no vzácneho života. Kúpa bytu je udalosťou, ktorá nám častokrát vyčarí pár vrások na čele. Preto je vhodné, ak máme možnosť položiť toto bremeno na plecia skutočných profesionálov. Sme matka s dcérou a touto cestou ďakujeme Realitnému a hypotekárnemu centru na čele s pani Ing. Regrutovou, ako aj pani maklérke Flešárovej, za ochotu, flexibilitu a vysoko profesionálne jednanie. S Vašou spoločnosťou bola kúpa nového bytu hračkou. Radi Váš preto odporúčame ostatným klientom. Želáme Vám všetko dobré, blahodať od Hospodina a veľa dôvodov na úsmev.


Zdielať

Rady

Byt bez balkóna má riešenie
Byt bez balkóna má menšiu hodnotu. Nemať balkón môže byť smutné. Pre mnohých z nás by to bolo bývani...
VYBERAJTE SI REALITNÉHO MAKLÉRA A NIE REALITNÚ KANCELÁRIU...
Mnoho klientov sa nekriticky orientuje na veľké meno/značku kancelárie v domnienke, že to zaručí kva...
Čierna stavba
Čierna stavba je vžitý názov pre nepovolenú stavbu – postavenú bez stavebného povolenia alebo v rozp...