Priestranný 3 izbový byt - ul. Ľ. Šťúra, Svidník

Ľ. Štúra, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Ľ. Štúra, Svidník
Cena
89.500 €
Typ nehnuteľnosti:
3-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0904
Možnosť hypotekárneho úveru :
262 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Centrum mesta, prvé poschodie, loggia orientovaná na južnú stranu a výmera až 81 m2. Ak hľadáte veľkometrážny trojizbový byt v zateplenej bytovke, tak táto ponuka, čaká práve na Vás. Byt je vhodný pre klientov, ktorí majú vlastnú predstavivosť. Môžete sa nechať inšpirovať naším bytovým dizajnérom, ktorý Vám pomôže vytvoriť domov Vašich snov.
Prístup do bytu je z prvého poschodia, čo je skvelé pre rodinku s deťmi, alebo starších ľudí. Z chodby je vstup do všetkých miestností. Kuchyňa je priestranná a je tu dostatok miesta na väčšiu kuchynskú linku a ostáva tu aj miesto na stolovanie. Bytové jadro je umakartové, čo umožňuje aj rozsiahlejšie dispozičné zmeny. Menšia miestnosť je vhodná ako detská izba pre jedno dieťa, prípadne môže slúžiť aj ako spálňa. Na konci chodby sa nachádza priestor vhodný ako šatník. Oproti sa Vám otvoria široké dvojkrídlové dvere do obývačky s balkónom, ktorý je orientovaný na slnečnú južnú stranu. Tretia izba je vhodná ako detská izba, prípadne pracovňa.
Byt sa nachádza v centre mesta, kde máte všetku občiansku vybavenosť na dosah ruky. Pred bytovým domom je materská škôlka, detské ihrisko, parkovisko a polícia, čo dodáva bytu pocit bezpečia. Ak budete potrebovať kvety, opraviť počítač, či zájsť na výborný šalát do neďalekého Expresa, to všetko Vám zabezpečí v susedstve obchodný dom. Tam si každé ráno odbehnete do potravín po čerstvé rožky, alebo chlebík.

Zaujala Vás naša ponuka? Tak nepremeškajte túto výnimočnú príležitosť a rezervujte si svoj byt už dnes. Radi a bezplatne Vám pomôžeme aj s jeho financovaním.

Výhody:
• Centrum mesta
• Výmera 81 m2
• Balkón a výťah
• Pivnica a komora
• Zateplený bytový dom
• Rekonštrukcia podľa vašej predstavy

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
3
Obytná plocha:
81 m2
Rozloha pozemku:
1155 m2
Poschodie:
1
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Loggia
  • Orientácia:
    • Sever
    • Juh

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné

Technický stav

Konštrukcia:
Panelová
Jadro:
Umakartové
  • Plastové okná

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Renáta Takáčová a Dr. Lucia Laudoniu

Človek je ako vták, ktorý si hľadá hniezdo, kde bude prežívať radosti i starosti krátkeho, no vzácneho života. Kúpa bytu je udalosťou, ktorá nám častokrát vyčarí pár vrások na čele. Preto je vhodné, ak máme možnosť položiť toto bremeno na plecia skutočných profesionálov. Sme matka s dcérou a touto cestou ďakujeme Realitnému a hypotekárnemu centru na čele s pani Ing. Regrutovou, ako aj pani maklérke Flešárovej, za ochotu, flexibilitu a vysoko profesionálne jednanie. S Vašou spoločnosťou bola kúpa nového bytu hračkou. Radi Váš preto odporúčame ostatným klientom. Želáme Vám všetko dobré, blahodať od Hospodina a veľa dôvodov na úsmev.


rod. Sochová, Stropkov

Chcela by som sa poďakovať Realitnému a hypotekárnemu centru, zvlášť Lenke Flešárovej, pri predaji bytu, za profesionálne odvedenú prácu, za jej ochotu a trpezlivosť. Je to realitka na špičkovej úrovni. Určite na 100% odporúčam. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme...

rod. Krišková, Svidník

Chceme sa poďakovať pani Ing. Regrútovej a pánovi Farkašovi za spoluprácu pri predaji nášho bytu. Predaj prebehol veľmi rýchlo a bez komplikácií. Môžme len odporúčať aj ostatným klientom túto realitnú kanceláriu. Ešte raz srdečná vďaka. rod. Krišková


Zdielať

Rady

Predané nehnuteľnosti za rok 2015
  kliknutím na značku získate viac infomácií Pozemky 1-iz. byty / garsónky 2-iz. byty 3-iz....
SOLÁRNE SYSTÉMY
Pre rok 2021 je tiež možnosť využiť dotácie na solárne panely, ktoré si môžete požiadať už od mesiac...
Čierna stavba
Čierna stavba je vžitý názov pre nepovolenú stavbu – postavenú bez stavebného povolenia alebo v rozp...