Zariadený štýlový byt v krásnej lokalite - Čsl. armády, Svidník

Čsl. armády, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Čsl. armády, Svidník
Cena
114.000 €
Typ nehnuteľnosti:
2-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0906
Možnosť hypotekárneho úveru :
114000 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Centrum mesta za rohom, krásna príroda a lúka priamo z vchodu? Ak si myslíte, že takáto ponuka neexistuje, ja Vás presvedčím o opaku.
Ponúkam nadštandardný 2-izbový byt, ktorý bol prerobený z pôvodného 3-izbového bytu, aby spĺňal všetky nároky na Vaše komfortné bývanie. Štýlový byt sa nachádza v očarujúcej lokalite na ulici Československej armády vo Svidníku. Je na 1. poschodí v zateplenom bytovom dome. Nachádza sa blízko centra, kde máte všetko potrebné na dosah ruky – obchody, služby, reštaurácie, športové aj kultúrne zázemie. Noví majitelia sa môžu tešiť na moderne zariadený interiér s dôrazom na detaily, ktorý vytvára príjemnú atmosféru.
O Vašu bezpečnosť pri vstupe do bytu sa postarajú bezpečnostné dvere značky Sherlock najvyššej triedy. Vo vzdušnej chodbe máte obrovskú šatníkovú stenu, kde môžete odložiť veľa vecí. Vybúraním priečky medzi spálňou a obývačkou vznikla obrovská izba s oknami orientovanými na sever a západ. V spalní sa budete cítiť príjemne, vďaka obkladu kartáčovaného dreva, ktorý dodáva pocit domova. Obývačku skrášľuje stena obložená kamenným obkladom. Nábytok v obývačke je z masívneho dreva a tvorí súčasť ceny nehnuteľnosti. Interiérové dvere a oblôžky sú z masívu. V obývačke nájdete aj priestor na pracovný kútik. Každá gazdinka ocení väčšiu kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi (chladnička, elektrická rúra, mikrovlnka, plynová platňa a digestor). Jadro je murované. V kúpeľni nájdete sprchový kút, umývadlo, priestor na práčku a sušičku. WC je samostatné aj s umývadlom. Byt sa predáva so zariadením.
Nezmeškajte príležitosť stať sa majiteľom tohto očarujúceho bytu. "Tento byt bol pre mňa domovom snov, plný krásnych spomienok. Dúfam, že nájde nového majiteľa, ktorý si ho bude rovnako vážiť a milovať," s úprimnou nádejou hovorí bývalý majiteľ. Neváhajte nás kontaktovať, ak sa chcete dozvedieť viac. Presvedčíme Vás, že táto ponuka existuje a môže byť práve Vašou novou domovskou adresou.

Výhody:
• Krásne prostredie
• Blízkosť centra mesta
• 1. poschodie
• Štýlová rekonštrukcia
• Kvalitný nábytok v cene
• Orientácia na 3 svetové strany

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
2
Obytná plocha:
70 m2
Poschodie:
2
Počet poschodí:
4
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
 • Vstavané spotrebiče
 • Orientácia:
  • Sever
  • Západ

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Panelová
Rekonštrukcia:
kompletná
Jadro:
Murované
 • Bezpečnostné dvere
 • Plastové okná
 • Plávajúce podlahy
 • Dlažba
 • Vstavaný nábytok

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Facebook

Spokojní klienti

rod. Sochová, Stropkov

Chcela by som sa poďakovať Realitnému a hypotekárnemu centru, zvlášť Lenke Flešárovej, pri predaji bytu, za profesionálne odvedenú prácu, za jej ochotu a trpezlivosť. Je to realitka na špičkovej úrovni. Určite na 100% odporúčam. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme...

Tatiana Krišková

Ďakujeme realitnej kancelárii za ich profesionálnu prácu. S predajom bytu som bola maximálne spokojná, byt bol odprezentovaný krásnou video-vizitkou a  celý proces prebehol rýchlo a bez problémov.


Monika Kapová, Svidník

Z mojej strany veľká spokojnosť. RK vyhovela mojim požiadavkám dostatočne rýchlo, pracovníci všetko potrebné zabezpečili a bezproblémovo vybavili. Čo sa týka zamestnancov, sú to veľmi korektní a spoľahliví ľudia, preto im za ich služby veľmi pekne ďakujem. 
PS: Prajem veľa úspechov 


Zdielať

Rady

Poľnohospodárska pôda, jej cena a predaj
V médiách niekedy čítame o tom, ako výhodne vlastníci predali svoju pôdu developerom. Nechýbajú  ani...
Pozor: Daň z nehnuteľnosti je nutné podať do...
Kto je povinný  podať daňové priznanie k dani z nehnuteľnosti Ak ste vlani kúpili nehnuteľnosť, ale...