Slnečný pozemok v chatovej oblasti - Pod Ščobom, Stropkov

Pod Ščobom, Stropkov

Súhrn

Umiestnenie
Pod Ščobom, Stropkov
Cena
15.500 €
Typ nehnuteľnosti:
Pozemok
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
LF0467
Možnosť hypotekárneho úveru :
43 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Slnečný pozemok s rozlohou 373 m2 sa nachádza v obľúbenej záhradkárskej oblasti Pod Ščobom a je ideálnym miestom pre milovníkov prírody a záhradníctva. Jeho veľkosť je dostatočná na to, aby ste si na ňom mohli vytvoriť svoj vlastný malý raj. S možnosťou postavenia chatky je táto parcela skvelou investíciou pre tých, ktorí túžia po vlastnom kúsku prírody. Súčasťou pozemku je aj elektrina, čo znamená, že budovanie a život na ňom bude oveľa pohodlnejší. Okrem toho je na pozemku suché WC, čo je praktické riešenie pre potreby hygieny pri dlhodobom pobyte v prírode. Taktiež je k dispozícii aj plechový záhradný domček na uskladnenie náradia. Vďaka svojej veľkosti je ľahko udržateľný. Tento pozemok je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pokojné a príjemné miesto na relax v prírode s možnosťou postavenia vlastnej chatky či pestovania ovocia a zeleniny. To všetko len 3 minúty od okresného mesta Stropkov.


VÝHODY:
• Rovinatý pozemok
• Rozloha pozemku
• Elektrina
• Suché WC
• Plechový domček na náradie
• 3 min. od mesta Stropkov

Videovizitka

Charakteristika

Rozloha pozemku:
373 m2

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
na pozemku

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Bc. Michal K. dis.art., Svidník

Každý z mojich známych sa čudoval, ako rýchlo prešiel celý proces predaja aj kúpi, nikam som nemusel chodiť. RK mi ušetrila veľa času a všetky dôležité veci vybavila za mňa.


Eva Bendová

Ráda bych touto cestou podekovala RHC. Chtela bych vyzvihnout vysoce kladný prístup jak po stránce lidské, tak po stránce profesionální. To, co se domluvilo, platilo. Jsou dochvilní, presní, ochotní. Nemovitost byla prodána za krátkou dobu a k naší spokojenosti. Moc dekujeme.


Tatiana Krišková

Ďakujeme realitnej kancelárii za ich profesionálnu prácu. S predajom bytu som bola maximálne spokojná, byt bol odprezentovaný krásnou video-vizitkou a  celý proces prebehol rýchlo a bez problémov.


Zdielať

Rady

Predané nehnuteľnosti za rok 2015
  kliknutím na značku získate viac infomácií Pozemky 1-iz. byty / garsónky 2-iz. byty 3-iz....
Home staging
Čo je to home staging? A jeho význam pri predaji. Home staging  je profesionálna estetická úprava ...