Zateplený rodinný dom v krásnom prostredí - Šandal, okr. Stropkov

Šandal, okr. Stropkov

Súhrn

Umiestnenie
Šandal, okr. Stropkov
Cena
115.000 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
LF0468
Možnosť hypotekárneho úveru :
319 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Túžite bývať a možno aj gazdovať v dome, ktorý je v blízkosti mesta Stropkov?
Takúto možnosť Vám ponúka rodinný dom v obi Šandal. Nachádza sa na rozľahlom pozemku o veľkosti 3991 m2, ktorý viete využiť nielen na relax ale aj pestovanie alebo chov.
Pri vstupe do domu Vás privíta chodba, spájajúca staršiu a novšiu časť domu. V staršej je priestranná kuchyňa, ktorá určite poslúži na prípravu chutných pokrmov, ale aj ich vychutnávanie si v kruhu rodiny. Výhody kachľovej pece, ktorá je súčasťou kuchyne oceníte nielen v chladných mesiacoch. Vedľajšiu miestnosť môžete využiť ako praktickú špajzu. Ďalšou miestnosťou je kotolňa a sklad pod schodmi.
V novšej časti domu na prízemí sú dve detské izby, s miestom na písací stolík, komodu a vstavanú skriňu.
K dispozícii je taktiež toaleta a zrekonštruovaná kúpeľňa s vaňou a umývadlom, ako aj predprípravou na sprchovací kút.
Na poschodí sa nachádza obývacia izba, ktorá je miestom pre rodinné posedenia. Oázou relaxu a odpočinku je priestranná spálňa s kachľovou pecou. Jednou z ďalších miestností je izba, ktorá poslúži napríklad ako pracovňa alebo izba pre hostí. Praktickosť vrchného poschodia dopĺňa kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou počas ktorej boli osadené plastové okná, znižované a zateplené stropy, ako aj čiastočne vymenená elektroinštalácia. O teplo domova sa okrem kachľových pecí starajú aj nové rozvody vykurovania napojené na kondenzačný kotol so zásobníkom teplej vody. K dispozícii je aj kotol na tuhé palivo. K nemu prispieva vonkajšie zateplenie fasády, ako aj pravidelne natieraná plechová strecha. Veľkou výhodou je praktická podpivničená garáž dostupná z asfaltovej cesty. Druhá garáž nachádzajúca sa vo dvore môže poslúžiť aj ako dielňa. Nad ňou sú dve obytné izby, vhodné na zriadenie pracovne, domácej posilňovne alebo ateliéru. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, a za zmienku stoja aj hospodárske budovy ponúkajúce priestor na chov domácich hospodárskych zvierat. Ak Vás táto ponuka zaujala, tak príďte sa o jej výhodách presvedčiť na vlastné oči a dohodnite si so mnou nezáväznú obhliadku.

VÝHODY:
• Čiastočná rekonštrukcia
• Zateplený RD
• Dve garáže
• Rozľahlý pozemok
• Vlastná studňa
• Všetky IS

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
6
Rozloha pozemku:
3991 m2
Počet poschodí:
1
Počet kúpeľní:
2
Počet toaliet:
2
  • Garáž
    • Studňa

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Plyn
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Zmiešaná
Rekonštrukcia:
čiastočná
  • Plastové okná
  • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Janka a Ľubomír Ž., Svidník

Týmto chceme poďakovať tímu RHC, p.Ing. Ľubomíre Regrútovej a p. M. Farkašovi za perfektne zvládnutú prácu. Za promptné poriešenie našej bytovej situácie, za ústretovosť, prejavenú vzájomnú dôveru, ktorá nám pomohla odbremeniť sa od stáleho cestovania na Slovensko, keďže pracujeme v zahraničí. Prajeme im touto cestou Veľa úspechov v ich ďalšej práci a zároveň chceme odporučiť všetkým klientom, aby sa obrátili na túto skvelú realitnú kanceláriu a perfektný tím. 


Tatiana Krišková

Ďakujeme realitnej kancelárii za ich profesionálnu prácu. S predajom bytu som bola maximálne spokojná, byt bol odprezentovaný krásnou video-vizitkou a  celý proces prebehol rýchlo a bez problémov.


Monika Kapová, Svidník

Z mojej strany veľká spokojnosť. RK vyhovela mojim požiadavkám dostatočne rýchlo, pracovníci všetko potrebné zabezpečili a bezproblémovo vybavili. Čo sa týka zamestnancov, sú to veľmi korektní a spoľahliví ľudia, preto im za ich služby veľmi pekne ďakujem. 
PS: Prajem veľa úspechov 


Zdielať

Rady

VYKUROVACÍ SYSTÉM HEATFLOW
Heatflow je účinný vykurovací systém určený pre dosiahnutie najvyššieho tepelného komfortu vo vašej ...
Banka neuvoľní financie bez poistenia nehnuteľnosti
Veľmi dôležitou podmienkou pri  čerpaní hypotekárneho úveru je, aby žiadateľ uzatvoril poistenie na ...