Naše hypotekárne centrum pomáha klientom vyriešiť akékoľvek otázky na finančnom trhu. Ponúkame profesionálne poradenstvo a pomoc pri vybavovaní bankových, poistných produktov a investícií.

Pre náročných klientov ponúkame služby renomovanej bytovej architektky Simony Kaščakovej

Zachovalý dom v meste - ul. Dlhá, Svidník

Dlhá, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Dlhá, Svidník
Cena
64.900 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0345
Možnosť hypotekárneho úveru :
180 €

Popis nehnuteľnosti

Dvojpodlažný rodinný dom stojí na rovinatom pozemku o veľkosti 791m2. Jeho síce pôvodný no veľmi zachovalý stav umožňuje po menších úpravách aj okamžité nasťahovanie sa. Prízemie tvorí chodba, kuchyňa, obývačka, spálňa s balkónom, kúpeľňa s WC, špajza a kotolňa. Na vrchnom poschodí je chodba, obývačka, spálňa s balkónom, detská izba, ďalšia obytná izba s šatníkom a kúpeľňa s WC. Zo schodišťa je východ na ďalší balkón, ale aj vchod do pivnice. Priestrannosť a variabilita izieb Vám dáva možnosť dispozičného prispôsobenia si interiéru Vašim predstavám. Príjemnú atmosféru domu tvorí ideálna orientácia jeho okien na východ a západ, čím je dom slnečný a prirodzene presvetlený. Dom je suchý s vodorovnou izoláciou základov proti vlhkosti. Je napojený na verejný vodovod, kanalizáciu, elektrinu 230V/380V a plyn. Za domom sa nachádzajú ďalšie dve miestnosti vhodné na vytvorenie si kutilskej dielne, odkladanie náradia, alebo aj domáci chov. Preto ak snívate o dome v bezpečnom meste s kompletnou občianskou vybavenosťou, tak ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Obhliadky možné aj cez víkend.

VÝHODY:
• slnečný pozemok
• zachovalý technický stav
• všetky inžinierske siete
• možnosť kúpy aj cez hypotéku

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
6
Rozloha pozemku:
791 m2
Počet poschodí:
2
Počet kúpeľní:
2
Počet toaliet:
2

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Plyn
Príprava teplej vody:
Prietokový ohrievač (plynový)

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
Rekonštrukcia:
pôvodný stav

Mapa

Facebook

Spokojní klienti

p. Prochyrová, Svidník

Som veľmi spokojná s odvedenou prácou Realitného a hypotekárneho centra. Ich služby mi veľmi pomohli pri predaji bytu. Potešil ma milý a ľudský prístup maklérov a ďakujem za rýchle a promptné vybavenie všetkých náležitostí. Všetko dobre dopadlo, odporúčam aj ďalším klientom.

Viera R., Svidník

Chcela by som sa poďakovať Realitnému a hypotekárnemu centru - Ing. Ľubomíre Regrútovej, za profesionálne odvedenú prácu. Prajem veľa úspechov a ešte raz veľká vďaka.


Ivana Michels, Anglicko

Chcem vyjadriť poďakovanie pani Lenke Flešarovej za sprostredkovanie a realizáciu kúpy bytu. Za jej profesionány prístup, ochotu a milé jednanie. Určite budem odporúčať mojim známym. 

Zdielať

Rady