Krásny dom s troma „Z“ v tichej uličke - Metodová, Stropkov

Metodová, Stropkov

Súhrn

Umiestnenie
Metodová, Stropkov
Cena
Opýtať sa o cenu
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0542
Možnosť hypotekárneho úveru :
722 €

Popis nehnuteľnosti

Snívate o kompletne Zrekonštruovanom, Zateplenom a Zariadenom dome v tichej lokalite, do ktorého Vám stačí si priniesť len zubnú kefku?
Tak tento sen Vám splní dom na konci ulice Metodovej v Stropkove.
Dom prešiel kvalitnou rekonštrukciou s použitím najmodernejších materiálov a technológií. Boli osadené plastové okná s izolačným trojsklom, kompletne zateplené obvodové múry ako aj strecha, nainštalovaný kondenzačný kotol s najmodernejším inteligentným systémom ovládania, vymenená elektroinštalácia, ako aj realizované odizolovanie domu od podzemnej vlhkosti. Takže všetko, čo si takýto dom zaslúži.
Za bezpečnostnými dverami sa nachádza praktická chodba s vešiakovou stenou, veľkým zrkadlom a botníkom. V priestrannej obývačke je moderný televízor so skrinkami a veľká rohová sedačka, ktorej pohodlie ocení nielen vaša rodina, ale aj hostia. Miestom na spoločné vychutnávanie si jedál bude štýlová jedáleň nachádzajúca sa hneď vedľa kuchyne. V kuchyni je rohová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi ako veľká chladnička s mrazničkou, úsporná umývačku riadu, elektrická rúra na pečenie a plynová varná doska. Nad ňou nechýba digestor a mikrovlnná rúra.
Obytné izby s výhľadmi na okolitú záhradu sa nachádzajú v zadnej časti domu. Ponúkajú množstvo možností ich využitia od rodičovskej spálne, cez samostatné detské izby, hosťovské izby, šatník, ale aj pracovňu. Relaxačnú kúpeľ si doprajete vo väčšej vani a osviežujúcu sprchu v sprchovacom kúte priestrannej kúpeľne. Vedľa je samostatná toaleta s nadštandardnou WC misou a bidetom, takže jej používanie nebude blokovať používanie kúpeľne. Z jedálne je východ do zimnej záhrady, ktorú oceníte v každom ročnom období a počasí. Jej pýchou je luxusná vírivka. Tá vám kombináciou vami zvolenej teploty vody, intenzity trysiek, ako aj vodopádu a zvoleným farebným tónom LED osvetlenia dokonale uvoľní svalové aj psychické napätie. Ráno Váš organizmus rozprúdi a večer pripraví na kvalitný spánok. Chýbať nesmie ani pohodlná sedačka s lavicou, hojdacie kreslo a televízor. Zo zimnej záhrady sa dostanete na krásnu záhradu v exteriéry. Jej dominantou je veľký altánok s krbom, ktorý určite oceníte pri záhradnej párty. Prízemie domu s WC ponúka možnosť vytvorenia samostatného bývania, alebo využívanie množstva miestností napríklad ako fitness telocvičňu, práčovňu, špajzu, sklad a kotolňu. Suchou nohou z auta do domu sa dostanete cez garáž s motorickou bránou. Určite poteší aj možnosť parkovania dvoch áut pred domom. Kráľovstvom vašich štvornohých miláčikov bude priestranná voliéra s praktickým skladom na záhradnú techniku a náradie. Preto si určite nenechajte ujsť túto jedinečnú príležitosť a už v jari bývajte v kompletne zrekonštruovanom, zateplenom a zariadenom dome tichej lokality okresného mesta.

Výhody:
• 3 x „Z“ = Zrekonštruovaný + Zateplený + Zariadený
• Ihneď obývateľný
• Záhrada s altánkom a krbom
• Zimná záhrada s vírivkou
• Miesto pre 3 autá
• Výborná lokalita

Videovizitka

Charakteristika

Rozloha pozemku:
635 m2
Počet poschodí:
1
Počet kúpeľní:
2
Počet toaliet:
2
  • Internet
  • Káblová TV
  • Vstavané spotrebiče
  • Garáž

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Plyn
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Rok kolaudácie:
1992
Konštrukcia:
Tehlová
Rok poslednej rekonštrukcie:
2022
Rekonštrukcia:
kompletná
  • Bezpečnostné dvere
  • Plastové okná
  • Dlažba
  • Vstavaný nábytok

Mapa

Facebook

Spokojní klienti

Mária K., Svidník

Som veľmi spokojná so službami, zvlášť pani Ing. Regrutovej. Nikam som nemusela chodiť, všetko vybavili za mňa, či už kataster aj prepis plynu, elektriky a ostatných energií. ĎAKUJEM


M. Hospodárová, Svidník

Ďakujem Realitnému a hypotekárnemu centru - pani Regrútovej a pánovi Farkašovi, ktorí nám pomohli s predajom nášho bytu. Všetko prebehlo ľahúčko a bez problémov. Práca nimi vykonaná bola aj je výborná a odporúčam ostatným.  


Mgr. Zuzana H. a MUDr. Marek P.

Ďakujeme za Vašu ochotu, čas a pomoc pri sprostredkovaní a kúpe bytu, ako aj pri vybavovaní potrebných úradných záležitostí. Takže sme ozaj spokojní s Vašimi službami a v prípade potreby by sme Vašu realitnú kanceláriu svojim známym určite odporúčali.


Zdielať

Rady

Ktoré faktory najviac ovplyvňujú vašu bonitu?
Banky sa pri schvaľovaní hypoték pridŕžajú svojej vlastnej metodiky. Napriek tomu sa môže každá žiad...
Ako zrekonštruovať byt za 8.000,- € (vrátanie prác)?...
Kompletná rekonštrukcia 2-izbového bytu za 8.000 € (vrátanie prác).- výmena elektroinštalácie v celo...
Pozor na zmluvu
Podpísať nepreštudovanú zmluvu? Pozor na NEPRIJATEĽNÉ PODMIENKY V ZMLUVÁCH! Chystáte sa predať by...