Naše hypotekárne centrum pomáha klientom vyriešiť akékoľvek otázky na finančnom trhu. Ponúkame profesionálne poradenstvo a pomoc pri vybavovaní bankových, poistných produktov a investícií.

Pre náročných klientov ponúkame služby renomovanej bytovej architektky Simony Kaščakovej

Dvojizbový domček na 15 ár pozemku - Cernina

Cernina, okr. Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Cernina, okr. Svidník
Cena
27.000 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0238
Možnosť hypotekárneho úveru :
75 €
Vytlačiť infolist :

Popis nehnuteľnosti

Ihneď obývateľný domček stojí na krásnom 15 árovom pozemku. Tvorí ho chodba, kuchyňa, obývačka, spálňa, kúpeľňa s WC a špajza. Je po čiastočnej rekonštrukcii a má plastové okná s vonkajšími roletami, nové vykurovanie plynovým kotlom a medené elektrické rozvody. Je napojený na vodu z vlastnej studne a žumpu. V prípade potreby je v dosahu aj obecný vodovod. V kúpeľni je osadená vaňa aj praktický sprchovací kút. Tento dom ako súčasť dvoj - domu má osobitný dvor s vlastnou prístupovou cestou. So susedom má spoločnú jednu stenu a vysoký plot, čím je docielené 100% súkromie. Na pozemku sa nachádza hospodárska budova s drevárňou, sypanec s chladnou podzemnou pivnicou vhodnou aj na vinárničku, kôlňa a senník. Rovinatý pozemok je vhodný na výstavbu ďalšieho domu, záhradnej chatky, altánku, garáže, prístavby ďalších izieb, alebo ďalší predaj. Obec Cernina je obklopená nádhernou prírodou, ktorú ocenia vášnivý hubári, turisti, či ľudia túžiaci po oddychu. Má kompletnú občiansku vybavenosť, nachádza sa v nej materská a základná škola, potraviny, pohostinstvá, obecný úrad, zdravotné stredisko, kultúrny dom ... . Má pravidelné autobusové spojenia a je vzdialená 14 km od okresného mesta Svidník, 23 km od Stropkova a 20 km od Bardejova. Preto ak chcete úsporne bývať, oddychovať, alebo aj gazdovať v rozvinutej obci, tak nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

VÝHODY: - ihneď obyvateľný
                 - úsporné bývanie
                 - čiastočná rekonštrukcia
                 - priestranný pozemok
                 - rozvinutosť obce
                 - sypanec s pivnicou

Charakteristika

Počet izieb:
2
Rozloha pozemku:
1538 m2
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Garáž
    • Studňa
    • Žumpa

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
v dosahu
Kanalizačná prípojka:
v dosahu

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Plyn
Príprava teplej vody:
Prietokový ohrievač (plynový)

Technický stav

Konštrukcia:
Zmiešaná
Rok poslednej rekonštrukcie:
2018
Rekonštrukcia:
čiastočná
  • Plastové okná

Mapa

Facebook

Spokojní klienti

Peter Socha, Medzianky

Ďakujem tímu Realitnému a hypotekárnemu centra, ktorí nám pomohli s kúpou stavebného pozemku. Všetko prebehlo ľahúčko a bez problémov. Nimi vykonaná práca bola veľmi precízna a nič nepodcenili ani nezanedbali. Vrelo odporúčam. ĎAKUJEM

M. Hospodárová, Svidník

Ďakujem Realitnému a hypotekárnemu centru - pani Regrútovej a pánovi Farkašovi, ktorí nám pomohli s predajom nášho bytu. Všetko prebehlo ľahúčko a bez problémov. Práca nimi vykonaná bola aj je výborná a odporúčam ostatným.  


rod. Ducárová, Svidník

S realitnou kanceláriou sme boli veľmi spokojní. Predaj bytu prebehol bez problémov. Ďakujeme za veľkú pomoc pri vybavovaní hypotéky a ostatných formalít. Ešte raz ĎAKUJEME! rod. Ducárová


Zdielať

Rady

Ako zrekonštruovať byt za 8.000,- € (vrátanie prác)?...
Kompletná rekonštrukcia 2-izbového bytu za 8.000 € (vrátanie prác).- výmena elektroinštalácie v celo...
Rekonštrukcia bytu
CHYSTÁTE SA REKONŠTRUOVAŤ BYT? KOHO TREBA UPOZORNIŤ,  AKÉ  POVOLENI...