Dom s rozlohou 120 m2 v radovej zástavbe - D. Millyho, Svidník

D. Millyho, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
D. Millyho, Svidník
Cena
139.900 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0928
Možnosť hypotekárneho úveru :
388 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Tento dom bude miestom nie len na bývanie, ale aj miestom, kde sa Vaša rodina bude cítiť ako doma. Nachádza sa v pokojnej rodinnej zástavbe na ulici D. Millyho vo Svidníku. Ponúka ideálnu veľkosť pozemku pre malú záhradku a miesto na oddych.
Dom pozostáva z 2 nadzemných podlaží, pivnice a vždy potrebnej garáže. Prízemie sa využíva ako denná časť. V predsieni si môžete nechať vašu obuv a odev. Do presvetlenej obývačky orientovanej na južnú stranu Vám bude svietiť slnko celý deň. Z obývačky máte vstup na balkón s krásnym výhľadom na okolitú krajinu a záhradku. Samostatná kuchyňa je taktiež priestranná. Vybúraním jednej priečky by sa dala prepojiť s obývačkou. Stále tu ostáva priestor aj na stolovanie. Na prízemí ostáva ešte samostatné WC. Na poschodí sa nachádza spálňa s priestorom na šatník. Vo väčšej kúpeľni je okrem umývala a vane aj toaleta. Deťom budú vyhovovať 2 detské izby, jedna so vstupom na balkón. Dom má novú strechu. Úžitková plocha je 120 m2. Rozloha pivníc sa garážou je 60 m2.
Spoločne chvíle s rodinou, alebo priateľmi môžete tráviť na krásnej záhradke. Odtrhnúť si a jesť čerstvé ovocie zo stromu, alebo nazbierať vlastnú zeleninu zo skleníka.
Neďaleko sa nachádza základná a stredná škola, obchodné centrum Makos a odtiaľ je skok do centra mesta.
Tak neváhajte a príďte sa pozrieť na obhliadku čím skôr, aby ste už toto leto mohli zbierať vami vypestovanú zeleninu a trávili krásne večere na vlastnej záhradke.

Výhody:
• Lokalita mesto
• Krásne výhľady
• Ideálna záhrada 368 m2
• Pivnice a garáž
• 4 samostatné izby
• Všetky inžinierske siete

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
4
Obytná plocha:
180 m2
Rozloha pozemku:
368 m2
Počet poschodí:
2
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Terasa
  • Balkón

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Plyn
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
  • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

rod. Kuzmová, Stropkov

Ďakujeme realitnej maklérke pani Lenke Flešárovej za ústretový prístup, ochotu a rýchlosť pri riešení a vybavovaní všetkých náležitostí spojených s kúpou bytu. Služby Vašej realitnej kancelárie určite odporučíme aj našim známym. Prajeme Vám veľa pracovných úspechov a čo najviac spokojných klientov.


rod. Hospodarova, Stropkov

Vyslovujeme maximálnu spokojnosť pri kúpe bytu a sprostredkovaní úveru, a ďakujeme realitnej maklérke Lenke Flešárovej a Ing. Ľubomíre Regrutovej za profesionálne služby a priateľský prístup. Veľmi si vážime serióznosť Vašej Realitnej kancelárie a vrele Vás budeme odporúčať svojim známym, Ďakujeme.


Tatiana Krišková

Ďakujeme realitnej kancelárii za ich profesionálnu prácu. S predajom bytu som bola maximálne spokojná, byt bol odprezentovaný krásnou video-vizitkou a  celý proces prebehol rýchlo a bez problémov.


Zdielať

Rady