Naše hypotekárne centrum pomáha klientom vyriešiť akékoľvek otázky na finančnom trhu. Ponúkame profesionálne poradenstvo a pomoc pri vybavovaní bankových, poistných produktov a investícií.

Pre náročných klientov ponúkame služby renomovanej bytovej architektky Simony Kaščakovej

Dom na rekonštrukciu - Okrúhle

Okrúhle

Súhrn

Umiestnenie
Okrúhle
Cena
26.900 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0334

Popis nehnuteľnosti

Pôvodný rodinný dom je vhodný na bývanie alebo chalupárčenie. Na poschodí sú tri obytné izby s kachľovými pecami, šatníkom, chodbou, slnečnou verandou a špajzou, z ktorej je východ na zrekonštruovanú strechu s komínom. Na prízemí je kuchyňa, komora a novšia kúpeľňa s vaňou, praktickým sprchovým kútom a WC. Vykurovanie zabezpečovali radiátory napojené na centrálny výmenník v kachľovej peci, ako aj už spomínané kachľovce. Dom je napojený na verejný vodovod a kanalizáciu. Nachádza sa v jednej z najväčších obcí v okolí s výbornou občianskou vybavenosťou /materská a základná škola, zdravotné stredisko, knižnica, matrika, pošta, kultúrny dom, potraviny, krčmy, športový areál, detské ihrisko ... / a pravidelnými autobusovými spojeniami. Je vzdialený autom len 35 minút od Prešova, 15 minút od Domaše a Stropkova a 10 minút od mesta Giraltovce. Priestrannosť 21 ár pozemku so studňou a hospodárskymi budovami, viničom a ovocnými stromami Vám dáva aj možnosť gazdovania. Preto ak chcete dom na rekonštukciu v obci s bohatým kultúrnym a spoločenským životom, tak ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Výhody: - na rekonštrukciu podľa Vašich predstáv
               - ihneď dostupný
               - slnečný pozemok
               - rozvinutosť obce
               - blízkosť miest
               - mimo hlavnej cesty

Charakteristika

Počet izieb:
3
Rozloha pozemku:
2113 m2
Počet poschodí:
1
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Studňa

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
na pozemku
Plynová prípojka:
nie je
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Pevné palivo

Technický stav

Konštrukcia:
Zmiešaná

Mapa

Facebook

Spokojní klienti

Janka a Ľubomír Ž., Svidník

Týmto chceme poďakovať tímu RHC, p.Ing. Ľubomíre Regrútovej a p. M. Farkašovi za perfektne zvládnutú prácu. Za promptné poriešenie našej bytovej situácie, za ústretovosť, prejavenú vzájomnú dôveru, ktorá nám pomohla odbremeniť sa od stáleho cestovania na Slovensko, keďže pracujeme v zahraničí. Prajeme im touto cestou Veľa úspechov v ich ďalšej práci a zároveň chceme odporučiť všetkým klientom, aby sa obrátili na túto skvelú realitnú kanceláriu a perfektný tím. 


p. Vyoralová, Svidník

Ďakujem za pomoc pri predaji bytu. Tím RHC opäť nesklamal. Za ich profesionalitu, promptný prístup a ústretovosť ich vrelo odporúčam aj ďalšim klientom. Do budúcna prajem veľa úspechov a vydarených obchodov. 

R. Demjanovič, Svidník

Bol som veľmi spokojný s promptným a rýchlym priebehom vybavovania náležitostí. Celá vec ohľadom predaja bytu dopadla výborne. Chcem poďakovať celému tímu RHC a zaželať im mnoho ďalších spokojných klientov.

Zdielať

Rady

Výkup nehnuteľností
Chcete predať svoju nehnuteľnosť a máte obavy, či celý proces bude bezproblémov...
Oplatí sa v roku 2017 kúpiť nehnuteľnosť?
Tí  ktorí váhajú s kúpou nehnuteľnosti, tak by sa mali čo na...