Naše hypotekárne centrum pomáha klientom vyriešiť akékoľvek otázky na finančnom trhu. Ponúkame profesionálne poradenstvo a pomoc pri vybavovaní bankových, poistných produktov a investícií.

Pre náročných klientov ponúkame služby renomovanej bytovej architektky Simony Kaščakovej

Dom na bývanie aj oddych - Okrúhle

Súhrn

Umiestnenie
Cena
27.000 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0334
Možnosť hypotekárneho úveru :
75 €
Vytlačiť infolist :

Popis nehnuteľnosti

Pôvodný no zachovalý rodinný dom je vhodný na bývanie alebo chalupárčenie. Na poschodí sú tri obytné izby s kachľovými pecami, šatníkom, chodbou, slnečnou verandou a špajzou, z ktorej je východ na zrekonštruovanú strechu s komínom. Na prízemí je kuchyňa, komora a novšia kúpeľňa s vaňou, praktickým sprchovým kútom a WC. Vykurovanie zabezpečujú radiátory napojené na centrálny výmenník v kachľovej peci, ako aj už spomínané kachľovce. Dom je napojený na verejný vodovod a kanalizáciu. Nachádza sa v jednej z najväčších obcí v okolí s výbornou občianskou vybavenosťou /materská a základná škola, zdravotné stredisko, knižnica, matrika, pošta, kultúrny dom, potraviny, krčmy, športový areál, detské ihrisko ... / a pravidelnými autobusovými spojeniami. Je vzdialený autom len 35 minút od Prešova, 15 minút od Domaše a Stropkova a 10 minút od mesta Giraltovce. Priestrannosť 21 ár pozemku so studňou, hospodárskymi budovami, viničom a ovocnými stromami Vám dáva aj možnosť gazdovania. Preto ak chcete dom v obci s bohatým kultúrnym a spoločenským životom, tak ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Výhody:  - zachovalý stav
                - ihneď dostupný
                - slnečný pozemok
                - na bývanie aj chalupárčenie
                - občianska vybavenosť obce
                - blízkosť miest

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
3
Rozloha pozemku:
2113 m2
Počet poschodí:
2
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Garáž

Inžierske siete

Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Pevné palivo
Príprava teplej vody:
El. boiler

Technický stav

Rok kolaudácie:
1960
Konštrukcia:
Zmiešaná
Rok poslednej rekonštrukcie:
2009
Rekonštrukcia:
čiastočná

Mapa

Facebook

Spokojní klienti

Ivana Michels, Anglicko

Chcem vyjadriť poďakovanie pani Lenke Flešarovej za sprostredkovanie a realizáciu kúpy bytu. Za jej profesionány prístup, ochotu a milé jednanie. Určite budem odporúčať mojim známym. 

rod. Vandová, Okrúhle

Nikdy sme nemali skúsenosti s realitnou kanceláriou a preto sme do toho išli tak opatrne. Nakoniec sa chceme poďakovať maklérovi Pavlovi Žákovi zato, že nás oslovil. Naozaj môžeme túto realitku len odporučiť všetkým ktorý sa rozhodujú. Ďakujeme a želáme veľa klientov.

R. Demjanovič, Svidník

Bol som veľmi spokojný s promptným a rýchlym priebehom vybavovania náležitostí. Celá vec ohľadom predaja bytu dopadla výborne. Chcem poďakovať celému tímu RHC a zaželať im mnoho ďalších spokojných klientov.

Zdielať

Rady

Home staging
Čo je to home staging? A jeho význam pri predaji. Home staging  je profesionál...
Výkup nehnuteľností
Chcete predať svoju nehnuteľnosť a máte obavy, či celý proces bude bezproblémov...