4-iz. novostavba o veľkosti 130 m2 - Nižný Orlík

Nižný Orlík

Súhrn

Umiestnenie
Nižný Orlík
Cena
129.000 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0740
Možnosť hypotekárneho úveru :
358 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte príjemné a štýlové bývanie len 3 km od mesta Svidník? Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v obci Nižný Orlík. Celková plocha murovanej stavby je 130 m2 a rozloha priľahlého pozemku 802 m2. Objekt je jednopodlažný s terasou, čiastočne podpivničený. Dom je zo škridlovou strechou, zateplený polystyrénom. Použitie kvalitných materiálov je zárukou moderného bývania. Šesťkomorové plastové okná s trojsklom, stierky, podlahové kúrenie. Ako aj predpríprava na vonkajšie žalúzie, centrálny vysávač, kamerový a satelitný systém vás určite zaujme. Prípojka na internet a TV je samozrejmosťou. Pri vstupe do domu je predsieň, kde sa nachádza samostatné WC a vstup do pivničných priestorov. Vchodové dvere sú bezpečnostné s napojením na elektrický vrátnik. Cez veľkú chodbu, kde je dostatok priestoru na vstavanú skriňu je vstup do všetkých obytných izieb. Priestranná kuchyňa je prepojená s obývačkou, čím vznikol nádherne presvetlený priestor z francúzskymi oknami. Z obývačky je prechod na terasu, kde si budete užívať letné večery a sledovať deti, ako sa spolu hrajú. Ďalšie tri izby, spálňa, detská a hosťovská čakajú na zariadenie a zútulnenie novým majiteľom. V kúpeľni je možné osadiť vaňu, sprchovací kút a toaletu. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Odpad je vedený do vlastnej žumpy. Súčasťou domu je technická miestnosť kde bude plynový kotol a bojler. Podlahové vykurovanie je zabezpečené plynom a dom má pripojenie na miestny vodovod. Lacnou alternatívou je kúrenie v krbe pri ktorom si môžete počas zimných večerov vychutnávať čaj a čítať obľúbenú knihu. V záhrade sa ponúka možnosť grilovania a iných rodinných aktivít.

Výhody:
• Novostavba
• Blízkosť mesta
• Nízko-nákladový dom
• Všetky siete inžinierske siete
• Podlahové kúrenie
• Dokončenie podľa vlastných predstáv

Páči sa vám takáto predstava bývania? Kontaktujte prosím naše realitné centrum.

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
4
Obytná plocha:
130 m2
Rozloha pozemku:
802 m2
Počet poschodí:
1
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
2
  • Terasa
    • Žumpa

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
nie je

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Pevné palivo
  • Plyn
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
  • Bezpečnostné dvere
  • Plastové okná

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Podobné nehnuteľnosti


Facebook

Spokojní klienti

Tatiana Krišková

Ďakujeme realitnej kancelárii za ich profesionálnu prácu. S predajom bytu som bola maximálne spokojná, byt bol odprezentovaný krásnou video-vizitkou a  celý proces prebehol rýchlo a bez problémov.


R. Demjanovič, Svidník

Bol som veľmi spokojný s promptným a rýchlym priebehom vybavovania náležitostí. Celá vec ohľadom predaja bytu dopadla výborne. Chcem poďakovať celému tímu RHC a zaželať im mnoho ďalších spokojných klientov.

Renáta Takáčová a Dr. Lucia Laudoniu

Človek je ako vták, ktorý si hľadá hniezdo, kde bude prežívať radosti i starosti krátkeho, no vzácneho života. Kúpa bytu je udalosťou, ktorá nám častokrát vyčarí pár vrások na čele. Preto je vhodné, ak máme možnosť položiť toto bremeno na plecia skutočných profesionálov. Sme matka s dcérou a touto cestou ďakujeme Realitnému a hypotekárnemu centru na čele s pani Ing. Regrutovou, ako aj pani maklérke Flešárovej, za ochotu, flexibilitu a vysoko profesionálne jednanie. S Vašou spoločnosťou bola kúpa nového bytu hračkou. Radi Váš preto odporúčame ostatným klientom. Želáme Vám všetko dobré, blahodať od Hospodina a veľa dôvodov na úsmev.


Zdielať

Rady

Home staging
Čo je to home staging? A jeho význam pri predaji. Home staging  je profesionálna estetická úprava ...