Daňové priznanie - nehnuteľnosť

Pre všetkých čo nadobudli nehnuteľnosť v roku 2018 - Pozor: Priznanie k dani z nehnuteľnosti je nutné podať do konca januára - Formuláre nájdete na príslušnom Mestskom/Obecnom úrade.

Rekreačná chata na celoročné využitie - Turany nad Ondavou

Turany nad Ondavou

Súhrn

Umiestnenie
Turany nad Ondavou
Cena
Opýtať sa o cenu
Typ nehnuteľnosti:
Chata
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
LF305
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj murovanú chatu  kombinovanú s drevom. Chata má dve terasy. Nachádza sa v oblasti Petejovce, okr. Stropkov s výhľadom na okolitú prírodu. Dispozícia chaty: prízemie, dve podlažia a podkrovie. V prízemnej časti sa nachádza letná kuchyňa, špajza, kúpeľňa s vaňou, WC, el. bojler na ohrev teplej vody. Prvé podlažie tvorí útulná obývacia miestnosť vhodná na trávenie spoločných chvíľ pri horiacom krbe, malá kuchynka, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Z obývačky vedú rebríkové schody na druhé podlažie, kde sa nachádzajú dve samostatné spálne. V každej sú momentálne dve spacie lôžka. Podkrovie tvorí drevená podlaha a taktiež dve lôžka na spanie. Nehnuteľnosť je vhodná na letné ale aj celoročné využitie. V okolí sa nachádza RO Domaša, krásne lesy, príroda vhodná na turistiku a športové využitie. Ak hľadáte nehnuteľnosť podobnej tejto, tak poďte so mnou na malú obhliadku a nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť.

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
4
Rozloha pozemku:
616 m2
Počet poschodí:
2
Počet kúpeľní:
2
Počet toaliet:
2
  • Káblová TV
  • Balkón

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Pevné palivo
Príprava teplej vody:
El. boiler

Technický stav

Konštrukcia:
Zmiešaná
Rekonštrukcia:
čiastočná
  • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Monika Kapová, Svidník

Z mojej strany veľká spokojnosť. RK vyhovela mojim požiadavkám dostatočne rýchlo, pracovníci všetko potrebné zabezpečili a bezproblémovo vybavili. Čo sa týka zamestnancov, sú to veľmi korektní a spoľahliví ľudia, preto im za ich služby veľmi pekne ďakujem. 
PS: Prajem veľa úspechov 


Renáta Takáčová a Dr. Lucia Laudoniu

Človek je ako vták, ktorý si hľadá hniezdo, kde bude prežívať radosti i starosti krátkeho, no vzácneho života. Kúpa bytu je udalosťou, ktorá nám častokrát vyčarí pár vrások na čele. Preto je vhodné, ak máme možnosť položiť toto bremeno na plecia skutočných profesionálov. Sme matka s dcérou a touto cestou ďakujeme Realitnému a hypotekárnemu centru na čele s pani Ing. Regrutovou, ako aj pani maklérke Flešárovej, za ochotu, flexibilitu a vysoko profesionálne jednanie. S Vašou spoločnosťou bola kúpa nového bytu hračkou. Radi Váš preto odporúčame ostatným klientom. Želáme Vám všetko dobré, blahodať od Hospodina a veľa dôvodov na úsmev.


Monika Manduľová, Svidník

Realitná kancelária mi veľmi pomohla a s jej službami som bola maximálne spokojná. Všetko prebehlo rýchlo, bez komplikácií. Zastrešili všetky potrebné úkony od nájdenia záujemcu, sprostredkovania až po predaj a úspešné odovzdanie bytu novým majiteľom. Veľmi pekne ďakujem týmu RHC za profesionalitu.


Zdielať

Rady