Naše hypotekárne centrum pomáha klientom vyriešiť akékoľvek otázky na finančnom trhu. Ponúkame profesionálne poradenstvo a pomoc pri vybavovaní bankových, poistných produktov a investícií.

Pre náročných klientov ponúkame služby renomovanej bytovej architektky Simony Kaščakovej

Kvalitne zrekonštruovaný 3-iz. byt s balkónom - Sov. hrdinov, Svidník

Sov. hrdinov, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Sov. hrdinov, Svidník
Cena
75.700 €
Typ nehnuteľnosti:
3-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0723
Možnosť hypotekárneho úveru :
210 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Krásna novorekonštrukcia v centre mesta. Páči sa vám tato predstava bývania? Ponúkame na predaj 3 izbový byt v zateplenom bytovom dome. Nachádza sa na 3 poschodí. Prešiel kompletnou rekonštrukciou v škandinávskom štýle. Vymenené boli podlahy, dlažba, inštalácie, interiérové dvere a zárubne. Ako aj vchodové bezpečnostné dvere, to všetko z kvalitných materiálov. Kuchynská linka na mieru, vstavané spotrebiče ešte v záruke sú v celkovej hodnote 6600,- € a sú súčasťou ceny. Prepojenie s obývacou izbou dodáva bytu moderný nádych. Odtiaľ je prechod na balkón s výhľadom na centrum mesta. Spálňa je s dostatkom priestoru na manželskú posteľ, skriňu a komodu. Tretia izba je pripravená pre vašu ratolesť. Kúpeľňa je murovaná s vaňou, umývadlom, odkladacím priestorom, miestom na práčku a poličky. WC je samostatné. Celý byt je ladený v sivobielom tóne a je čiastočne zariadený. Pri troche fantázie a jemnom vkuse nového majiteľa, si môžete vytvoriť príjemné bývanie. Celková investícia pri úprave bytu bola viac ako 30.000,- €, čo je možné preukázať faktúrami. Centrum mesta, dostupnosť a občianska vybavenosť nepochybne prispeje k atraktívnosti tejto nehnuteľnosti.
Bližšie informácie a ohliadku si dohodnete v našom realitnom centre.

Výhody:
• Centrum mesta
• Kompletná a kvalitná rekonštrukcia
• Balkón
• Tehlová bytovka
• Zateplený bytový dom
• Kvalitná nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
3
Obytná plocha:
76 m2
Poschodie:
4
Počet poschodí:
4
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Balkón
  • Vstavané spotrebiče
  • Orientácia:
    • Východ

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
Rok poslednej rekonštrukcie:
2019
Rekonštrukcia:
kompletná
Jadro:
Murované
  • Bezpečnostné dvere
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Facebook

Spokojní klienti

Renáta Takáčová a Dr. Lucia Laudoniu

Človek je ako vták, ktorý si hľadá hniezdo, kde bude prežívať radosti i starosti krátkeho, no vzácneho života. Kúpa bytu je udalosťou, ktorá nám častokrát vyčarí pár vrások na čele. Preto je vhodné, ak máme možnosť položiť toto bremeno na plecia skutočných profesionálov. Sme matka s dcérou a touto cestou ďakujeme Realitnému a hypotekárnemu centru na čele s pani Ing. Regrutovou, ako aj pani maklérke Flešárovej, za ochotu, flexibilitu a vysoko profesionálne jednanie. S Vašou spoločnosťou bola kúpa nového bytu hračkou. Radi Váš preto odporúčame ostatným klientom. Želáme Vám všetko dobré, blahodať od Hospodina a veľa dôvodov na úsmev.


Ivana Michels, Anglicko

Chcem vyjadriť poďakovanie pani Lenke Flešarovej za sprostredkovanie a realizáciu kúpy bytu. Za jej profesionány prístup, ochotu a milé jednanie. Určite budem odporúčať mojim známym. 

Viera R., Svidník

Chcela by som sa poďakovať Realitnému a hypotekárnemu centru - Ing. Ľubomíre Regrútovej, za profesionálne odvedenú prácu. Prajem veľa úspechov a ešte raz veľká vďaka.


Zdielať

Rady

Oplatí sa v roku 2017 kúpiť nehnuteľnosť?
Tí  ktorí váhajú s kúpou nehnuteľnosti, tak by sa mali čo na...
Predané nehnuteľnosti za rok 2015
// Define your locations: HTML content for the info window, latitude, longitude ...