Naše hypotekárne centrum pomáha klientom vyriešiť akékoľvek otázky na finančnom trhu. Ponúkame profesionálne poradenstvo a pomoc pri vybavovaní bankových, poistných produktov a investícií.

Pre náročných klientov ponúkame služby renomovanej bytovej architektky Simony Kaščakovej

3-iz. byt s loggiou - 8.mája, Svidník

8. mája, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
8. mája, Svidník
Cena
50.000 €
Typ nehnuteľnosti:
3-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0663
Možnosť hypotekárneho úveru :
138 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Patríte ku klientom ktorí hľadajú byt v kľudnej časti mesta v blízkosti školy a nemocnice? Tak táto nehnuteľnosť čaká práve na Vás. 3.-izbový byt s balkónom sa nachádza na ul. 8.mája na 2 poschodí.
Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, kde boli vymenené elektrické rozvody, plastové okná, kuchynská linka a murované jadro.
Pozostáva zo vstupnej chodby cez ktorú sa dostaneme do kuchyne, dvoch spálni a obývacej izby. V obývačke je zasklenená loggia, kde sa v pohode zmestí aj záhradný nábytok. Tu môžete po práci oddychovať a vychutnať si šálku kávy. Z chodby je vstup do murovanej kúpeľne, kde je rohová vaňa s umývadlom a zrkadlom. WC je samostatné a bolo skrátene, čím vznikol priestor na práčku alebo chladničku. V kuchyni je keramická dlažba, linka vyrobená na mieru a sporák. Máte tu dostatočný priestor na varenie aj stolovanie.
Výhodou je parkovanie pred zatepleným bytovým domom, tichá lokalita mimo hlavnej cesty a výborná občianska vybavenosť. V blízkosti nájdete obchody, školu, plaváreň a detské ihrisko, čo ocenia najmä mladé rodiny.
V cene bytu je aj pivnica a spoločný priestor na poschodí, kde máte množstvo úložného priestoru na odloženie drobných vecí. Navyše Vám pribalíme aj balíček služieb, pomocou ktorého Vám pomôžeme zabezpečiť financovanie a všetko potrebné k prepisu.
Je to skvelá ponuka, tak neváhajte a kontaktujte naše Realitné centrum.

Výhody:
• zateplená bytovka
• kľudná lokalita
• zasklenená loggia
• stredný, teplý byt
• občianska vybavenosť

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
3
Poschodie:
3
Počet poschodí:
4
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Loggia

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Panelová
Rekonštrukcia:
čiastočná
Jadro:
Panelové
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Podobné nehnuteľnosti


Facebook

Spokojní klienti

M. Hospodárová, Svidník

Ďakujem Realitnému a hypotekárnemu centru - pani Regrútovej a pánovi Farkašovi, ktorí nám pomohli s predajom nášho bytu. Všetko prebehlo ľahúčko a bez problémov. Práca nimi vykonaná bola aj je výborná a odporúčam ostatným.  


rod. Krišková, Svidník

Chceme sa poďakovať pani Ing. Regrútovej a pánovi Farkašovi za spoluprácu pri predaji nášho bytu. Predaj prebehol veľmi rýchlo a bez komplikácií. Môžme len odporúčať aj ostatným klientom túto realitnú kanceláriu. Ešte raz srdečná vďaka. rod. Krišková


Monika Kapová, Svidník

Z mojej strany veľká spokojnosť. RK vyhovela mojim požiadavkám dostatočne rýchlo, pracovníci všetko potrebné zabezpečili a bezproblémovo vybavili. Čo sa týka zamestnancov, sú to veľmi korektní a spoľahliví ľudia, preto im za ich služby veľmi pekne ďakujem. 
PS: Prajem veľa úspechov 


Zdielať

Rady