Zrekonštruovaný 2 izb. byt v centre mesta - Hviezdoslavova, Giraltovce

Hviezdoslavova

Súhrn

Umiestnenie
Hviezdoslavova
Cena
74.000 €
Typ nehnuteľnosti:
2-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0540
Možnosť hypotekárneho úveru :
205 €

Popis nehnuteľnosti

Zariadený 2 izbový byt prešiel kompletnou a kvalitnou rekonštrukciou. Má plastové okná, medenú elektroinštaláciu, nové rozvody vody, plynu, kanalizácie a vykurovania, a spravené nové omietky s uložením moderných obkladov a dlažieb. Byt bol aj dispozične upravený, čím sa efektívne využila jeho celá podlahová plocha. Nachádza sa na vyvýšenom poschodí tehlovej bytovky v centre mesta z ktorej budete mať všetko na dosah. Od krásneho námestia s lavičkami, zeleňou a fontánou, cez potrebné úrady a banky až po obchodné centrum TOBI s množstvom bezplatných parkovacích miest. Pod jednou strechou si nielen nakúpite veci každodennej potreby v supermarkete či drogérii a lekárni, ale aj vychutnáte kvalitnú kávu s koláčom a Chorvátskou zmrzlinou, alebo zamaškrtíte v reštaurácii. To všetko v moderných a príjemných priestoroch s terasami a balkónmi. Za vstupnými dverami bytu Vás privíta moderná multifunkčná miestnosť, ktorá poslúži ako predsieň, práčovňa a kuchyňa v jednom. Je tam moderná kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi ako plynová varná doska s digestorom a teplovzdušnou rúrou na pečenie, úsporná umývačka riadu, kombinovaná chladnička s mrazničkou a inteligentná práčka. Ak k tomu prirátame množstvo vždy potrebných skriniek na odkladanie vecí a dve pracovné dosky, tak ide o plnohodnotné a praktické riešenie. Napravo sa nachádza kúpeľňa s dvoma oknami, umývadlom, preskleným sprchovacím kútom a WC. Naľavo je priestranná obývačka s pohodlnou rohovou sedačkou a kreslom, televízor, ako aj jedálenský kút so sedacou súpravou. Vedľa je spálňa s manželskou posteľou a policový regál s vešiakmi. Byt sa predáva kompletne zariadený. Výhodná lokalita s blízkou kompletnou občianskou vybavenosťou ho predurčuje pre mladé rodinky, seniorov, ale aj ako investičnú príležitosť pre okamžité prenajímanie. Preto ak chcete ihneď bývať v lokalite odkiaľ je všade blízko, tak ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Obhliadky sú možné aj cez víkendy.

Výhody:

  • Kompletná rekonštrukcia
  • Zariadený - ihneď obývateľný
  • Blízkosť centra
  • Výborná lokalita
  • 20 minút od Prešova
  • Aj cez hypotéku

Charakteristika

Počet izieb:
2
Obytná plocha:
48 m2
Poschodie:
1
Počet poschodí:
2
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
Rok poslednej rekonštrukcie:
2020
Rekonštrukcia:
kompletná
Jadro:
Murované
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba
  • Vstavaný nábytok

Mapa

Facebook

Spokojní klienti

Janka a Ľubomír Ž., Svidník

Týmto chceme poďakovať tímu RHC, p.Ing. Ľubomíre Regrútovej a p. M. Farkašovi za perfektne zvládnutú prácu. Za promptné poriešenie našej bytovej situácie, za ústretovosť, prejavenú vzájomnú dôveru, ktorá nám pomohla odbremeniť sa od stáleho cestovania na Slovensko, keďže pracujeme v zahraničí. Prajeme im touto cestou Veľa úspechov v ich ďalšej práci a zároveň chceme odporučiť všetkým klientom, aby sa obrátili na túto skvelú realitnú kanceláriu a perfektný tím. 


rod. Hospodarova, Stropkov

Vyslovujeme maximálnu spokojnosť pri kúpe bytu a sprostredkovaní úveru, a ďakujeme realitnej maklérke Lenke Flešárovej a Ing. Ľubomíre Regrutovej za profesionálne služby a priateľský prístup. Veľmi si vážime serióznosť Vašej Realitnej kancelárie a vrele Vás budeme odporúčať svojim známym, Ďakujeme.


Peter Socha, Medzianky

Ďakujem tímu Realitnému a hypotekárnemu centra, ktorí nám pomohli s kúpou stavebného pozemku. Všetko prebehlo ľahúčko a bez problémov. Nimi vykonaná práca bola veľmi precízna a nič nepodcenili ani nezanedbali. Vrelo odporúčam. ĎAKUJEM

Zdielať

Rady

VYKUROVACÍ SYSTÉM HEATFLOW
Heatflow je účinný vykurovací systém určený pre dosiahnutie najvyššieho tepelného komfortu vo vašej ...
...
V období 60. – 80. rokov minulého storočia vyrastali u nás ako ,,huby po daždi“ rodinné domy v tvare...
Ako zrekonštruovať byt za 8.000,- € (vrátanie prác)?...
Kompletná rekonštrukcia 2-izbového bytu za 8.000 € (vrátanie prác).- výmena elektroinštalácie v celo...