2-izb byt s balkónom a vlastným kúrením - Športová, Stropkov

Športová, Stropkov

Súhrn

Umiestnenie
Športová, Stropkov
Cena
76.000 €
Typ nehnuteľnosti:
2-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0272
Možnosť hypotekárneho úveru :
211 €
Vytlačiť infolist :

Popis nehnuteľnosti

Slnečný 2 izbový byt s balkónom a nízkymi mesačnými nákladmi má po rekonštrukcii moderné dispozičné riešenie. Nachádza sa v obľúbenej lokalite okresného mesta Stropkov na ulici Športovej.

Za vstupnými dverami bytu je chodba s dvoma praktickými výklenkami na umiestnenie vstavaných skríň a botníkov, čo určite oceníte pri odkladaní práve nepoužívaného sezónneho oblečenia, obuvi ale aj iných vždy potrebných vecí. Z chodby je vstup do veľkej spálne, modernej obývačky a kúpeľne s WC. Veľkou výhodou priestrannej spálne je zastrešený balkón orientovaný do dvora plného zelene, kde si môžete vychutnávať rannú kávu. Navyše táto izba tiež ponúka vždy potrebný odkladací priestor vo forme predprípravy na umiestnenie šatníka. Dispozičnou zmenou bytu bolo docielené moderné a praktické prepojenie obývačky s kuchyňou. Na bielej kuchynskej linke je kvalitná kameninová pracovná doska a ten istý materiál použitý aj na parapetných doskách. Znížené stropy s moderným bodovým osvetlením kombinované s bežnými lampami Vám dáva možnosť prispôsobenia si osvetlenia aktuálnym potrebám a náladám. Byt má vlastné vykurovanie, murované jadro, čiastočne novú elektroinštaláciu, vonkajšie žalúzie a plávajúcu podlahu v kombinácii s dlažbou. Množstvo odkladacieho priestoru v byte je doplnené o samostatnú pivnicu. V kúpeľni je osadená vaňa s umývadlom, rebríkový radiátor, WC a predpríprava na práčku a sušičku. Praktickým doplnkom je aj okno, zabezpečujúce prílev denného svetla a vzduchotechnika. Byt sa nachádza v už zateplenej bytovke s novou strechou, čo v kombinácii s vlastným kúrením z neho robí nízko - nákladové bývanie.

VÝHODY:

  • Moderné dispozičné riešenie
  • Vlastné kúrenie a zateplená bytovka
  • Zastrešený balkón
  • Čiastočná rekonštrukcia
  • Aj cez hypotéku

Ak hľadáte svoje bývanie s dostupnou kompletnou občianskou vybavenosťou, alebo chcete investovať peniaze do nehnuteľnosti za účelom jej prenájmu, alebo neskoršieho predaja, tak táto ponuka bytu s balkónom a vlastným kúrením je nato ako stvorená.

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
2
Obytná plocha:
59,9 m2
Poschodie:
2
Počet poschodí:
3
Počet kúpeľní:
1
  • Balkón

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Vlastné
Zdroj tepla:
  • Plyn
Príprava teplej vody:
Prietokový ohrievač (plynový)

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
Rekonštrukcia:
čiastočná
Jadro:
Murované
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Mgr. Zuzana H. a MUDr. Marek P.

Ďakujeme za Vašu ochotu, čas a pomoc pri sprostredkovaní a kúpe bytu, ako aj pri vybavovaní potrebných úradných záležitostí. Takže sme ozaj spokojní s Vašimi službami a v prípade potreby by sme Vašu realitnú kanceláriu svojim známym určite odporúčali.


rod. Sochová, Stropkov

Chcela by som sa poďakovať Realitnému a hypotekárnemu centru, zvlášť Lenke Flešárovej, pri predaji bytu, za profesionálne odvedenú prácu, za jej ochotu a trpezlivosť. Je to realitka na špičkovej úrovni. Určite na 100% odporúčam. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme...

Kamila M., Bardejov

Ďakujem veľmi pekne za predaj a vybavenie všetkých záležitosti.Prajem Vám veľa šťastia a úspechov v práci. Ďakujem


Zdielať

Rady

Home staging
Čo je to home staging? A jeho význam pri predaji. Home staging  je profesionálna estetická úprava ...
Ako riešiť prístupovú cestu k pozemku
Záujem o pozemky v súčasnosti rastie. Kupujúci si všímajú lokalitu, inžinierske siete, cenu, vybaven...
Pandémia prebudila záujem o životné poistenie
Pandémia prinútila mnohých Slovákov premýšľať o životnom poistení či pripoistení pre prípad straty z...