48 árový rovinatý pozemok s budovou vhodný na výstavbu - Sov. Hrdinov, Svidník

Sov. Hrdinov, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Sov. Hrdinov, Svidník
Cena
260.000 €
Typ nehnuteľnosti:
Pozemok
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0956
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Predstavte si miesto, kde môže vyrásť celá nová štvrť rodinných domov. Miesto, kde sa spája pokoj prírody s dostupnosťou služieb mesta. Ak hľadáte ideálny pozemok na výstavbu, rozvoj alebo investíciu – táto ponuka je presne pre vás.
Pozemok sa nachádza v intraviláne mesta Svidník, v tichej a príjemnej lokalite s výborným prístupom z hlavnej cesty. Lokalita je súčasťou územia určeného na bývanie v rodinných domoch (OB), pričom územný plán umožňuje aj výstavbu radovej zástavby. Využitie je teda flexibilné – od výstavby samostatných domov, až po developerský projekt.
Na pozemku sa nachádza existujúca budova, ktorú možno využiť ako skladové zázemie počas prvej fázy výstavby – výhoda, ktorú ocení každý developer. Inžinierske siete (voda, kanalizácia, plyn a elektrika) sú v dosahu, čo výrazne uľahčuje napojenie stavieb.
Lokalita sa dynamicky rozvíja, pričom v okolí už vznikajú nové domy a celkový potenciál rastie. Vďaka dostupnosti obchodov, škôl a služieb ide o miesto, kde môže vyrásť nová pokojná mestská štvrť.
Tento pozemok je ideálnym štartom pre váš ďalší úspešný projekt. Vhodný na bývanie, podnikanie aj kombináciu oboch. Pre viac informácií alebo obhliadku nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

Výhody:
• Výborná poloha v rámci mesta Svidník
• Možnosť výstavby samostatných alebo radových domov
• Rovinatý, pripravený na výstavbu
• Inžinierske siete v dosahu
• Existujúca budova vhodná ako sklad pri výstavbe
• Perspektívna lokalita s rozvojovým potenciálom

Videovizitka

Charakteristika

Rozloha pozemku:
4806 m2

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
na pozemku
Plynová prípojka:
na pozemku
Vodovodná prípojka:
na pozemku
Kanalizačná prípojka:
na pozemku

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Facebook

Spokojní klienti

Bc. Michal K. dis.art., Svidník

Každý z mojich známych sa čudoval, ako rýchlo prešiel celý proces predaja aj kúpi, nikam som nemusel chodiť. RK mi ušetrila veľa času a všetky dôležité veci vybavila za mňa.


Jaroslav Dobránský

S realitnou maklérkou p. Lenkou Flešárovou som bol veľmi spokojný a je pravdepodobná spolupráca aj v budúcnosti. Určite budem odporúčať.


Monika Kapová, Svidník

Z mojej strany veľká spokojnosť. RK vyhovela mojim požiadavkám dostatočne rýchlo, pracovníci všetko potrebné zabezpečili a bezproblémovo vybavili. Čo sa týka zamestnancov, sú to veľmi korektní a spoľahliví ľudia, preto im za ich služby veľmi pekne ďakujem. 
PS: Prajem veľa úspechov 


Zdielať

Rady

Bývanie v kontajnerovom dome
Ešte pred pár rokmi boli ľudia obývajúci kontajnerové domy častým terčom posmechu. Napriek expanzii ...
Realitná kancelária alebo radšej na vlastnú päsť?
Orientovať sa na trhu s nehnuteľnosťami nie je jednoduché. Podvody pri predaji bytov sa v posledných...
EXLUZÍVNA ALEBO NEEXKLUZÍVNA SPOLUPRÁCA S MAKLÉROM
Okrem úvahy, či vôbec využiť služby realitného makléra, budete ako predávajúci stáť aj pred rozhodnu...