PRENÁJOM Priestory v samotnom centre - Sov. Hrdinov, Svidník

Sov. Hrdinov, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Sov. Hrdinov, Svidník
Cena
70 €
Typ nehnuteľnosti:
Obchodné priestory
Predaj/Prenájom:
Na prenájom
ID :
SK0831
Predajná plocha :
15
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte priestory v centre mesta? Máme pre Vás na prenájom obchodné priestory, ktoré sa nachádzajú na ulici Sov. Hrdinov pri Mestskom úrade. Samostatný vstup do priestorov je z parkoviska. Priestor je o výmere 15m2, kde bola v minulosti prevádzka (Výroba kľúčov). Kúrenie si môžete v zimnom období regulovať podľa seba. K priestoru prináleží aj samostatné WC. Je vhodný na administratívne účely, alebo služby. Priestor bude dostupný ihneď.

Výhody :
centrum
rušná ulica
vstup z parkoviska
regulované kúrenie
voľný ihneď
nízke mes. náklady

Charakteristika

Počet poschodí:
3

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Vlastné
Zdroj tepla:
  • Plyn

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Podobné nehnuteľnosti


Facebook

Spokojní klienti

Janka a Ľubomír Ž., Svidník

Týmto chceme poďakovať tímu RHC, p.Ing. Ľubomíre Regrútovej a p. M. Farkašovi za perfektne zvládnutú prácu. Za promptné poriešenie našej bytovej situácie, za ústretovosť, prejavenú vzájomnú dôveru, ktorá nám pomohla odbremeniť sa od stáleho cestovania na Slovensko, keďže pracujeme v zahraničí. Prajeme im touto cestou Veľa úspechov v ich ďalšej práci a zároveň chceme odporučiť všetkým klientom, aby sa obrátili na túto skvelú realitnú kanceláriu a perfektný tím. 


Renáta Takáčová a Dr. Lucia Laudoniu

Človek je ako vták, ktorý si hľadá hniezdo, kde bude prežívať radosti i starosti krátkeho, no vzácneho života. Kúpa bytu je udalosťou, ktorá nám častokrát vyčarí pár vrások na čele. Preto je vhodné, ak máme možnosť položiť toto bremeno na plecia skutočných profesionálov. Sme matka s dcérou a touto cestou ďakujeme Realitnému a hypotekárnemu centru na čele s pani Ing. Regrutovou, ako aj pani maklérke Flešárovej, za ochotu, flexibilitu a vysoko profesionálne jednanie. S Vašou spoločnosťou bola kúpa nového bytu hračkou. Radi Váš preto odporúčame ostatným klientom. Želáme Vám všetko dobré, blahodať od Hospodina a veľa dôvodov na úsmev.


rod. Ducárová, Svidník

S realitnou kanceláriou sme boli veľmi spokojní. Predaj bytu prebehol bez problémov. Ďakujeme za veľkú pomoc pri vybavovaní hypotéky a ostatných formalít. Ešte raz ĎAKUJEME! rod. Ducárová


Zdielať

Rady

Pozor na zmluvu
Podpísať nepreštudovanú zmluvu? Pozor na NEPRIJATEĽNÉ PODMIENKY V ZMLUVÁCH! Chystáte sa predať by...
Čierna stavba
Čierna stavba je vžitý názov pre nepovolenú stavbu – postavenú bez stavebného povolenia alebo v rozp...