Prenájom atraktívnych obchodných priestorov - Centrálna, Svidník

Centrálna

Súhrn

Umiestnenie
Centrálna
Cena
Opýtať sa o cenu
Typ nehnuteľnosti:
Obchodné priestory
Predaj/Prenájom:
Na prenájom
ID :
SK0790
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom atraktívne obchodné priestory, ktoré sa nachádzajú na Centrálnej ulici vo Svidníku. Sú situované v prízemí budovy o rozlohe od 17m2 do 279m2 s vchodom z parkoviska alebo z pešej zóny. Jednou z výhod je aj možnosť prispôsobiť interiér požiadavkám nájomcu.

 

• Priestor č.1 o výmere 279,68 m2. Disponuje vstupnou chodbou, jednou veľkou miestnosťou, skladovou časťou, kuchynkou a sociálnym zariadením. Obchodný priestor má široké možnosti využitia. Je vhodný pre služby ako je reštaurácia, potraviny, fitness a pod. Miestnosti sú klimatizované a poskytujú komfort pre klientov počas celého roka. V tesnej blízkosti sú banky, pošta, rôzne obchodné prevádzky a parkovisko. Cena nájmu je 9€/1m2 bez DPH + energie. Voda a elektrina majú svoje vlastné merače.


• Priestor č.2 o výmere 28,21 m2. Disponuje jednou veľkou miestnosťou, malou kuchynkou, WC s umývadlom. Obchodný priestor má široké možnosti využitia. Je vhodný pre služby ako kaderníctvo, zdravotnícke služby a pod. Miestnosti sú klimatizované a poskytujú komfort pre klientov počas celého roka. V tesnej blízkosti sú banky, pošta, rôzne obchodné prevádzky a parkovisko. Cena nájmu je 12€/1m2 bez DPH + energie. Voda a elektrina majú svoje vlastné merače.


• Priestor č.3 o výmere 17,02 m2. Disponuje jednou miestnosťou. Je vhodný pre služby ako trafika, obchodík so suvenírmi a pod. Má široké možnosti využitia. Miestnosť je klimatizovaná a poskytuje komfort pre klientov počas celého roka. V tesnej blízkosti sú banky, pošta, rôzne obchodné prevádzky a parkovisko. Cena nájmu je 12€/1m2 bez DPH + energie. Voda a elektrina majú svoje vlastné merače.


• Priestor č.4 o výmere 49,22 m2. Má samostatný vchod z pešej zóny. Disponuje dvoma miestnosťami, WC s umývadlom. Obchodný priestor má široké možnosti využitia. Je vhodný pre služby ako kaderníctvo, zdravotnícke služby a pod. Miestnosti sú klimatizované a poskytujú komfort pre klientov počas celého roka. V tesnej blízkosti sú banky, pošta, rôzne obchodné prevádzky a parkovisko. Cena nájmu je 10€/1m2 bez DPH + energie. Voda a elektrina majú svoje vlastné merače.


• Priestor č.5 o výmere 44,81 m2. Má samostatný vchod z parkoviska. Disponuje jednou veľkou miestnosťou, malou kuchynkou, WC s umývadlom. Obchodný priestor má široké možnosti využitia. Miestnosti sú klimatizované a poskytujú komfort pre klientov počas celého roka. V tesnej blízkosti sú banky, pošta, rôzne obchodné prevádzky a parkovisko. Cena nájmu je 10€/1m2 bez DPH + energie. Voda a elektrina majú svoje vlastné merače.

 

VÝHODY:
• Prízemie
• Vlastné merače
• Klimatizované
• Parkovisko
• Občianska vybavenosť
• Možnosť úpravy m2

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Technický stav

Konštrukcia:
Kvádrová

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

manželia Klačanský

Boli sme veľmi spokojný so službami realitného centra. Milé zamestnankyne.


Peter M., Duplín

Chcel by som sa poďakovať pani Ing. Regrutovej za veľkú pomoc pri sprostredkovaní hypotekárneho úveru, za čas a jej snahu. Bez jej pomoci by sa to nepodarilo. Ďakujem


rod. Ducárová, Svidník

S realitnou kanceláriou sme boli veľmi spokojní. Predaj bytu prebehol bez problémov. Ďakujeme za veľkú pomoc pri vybavovaní hypotéky a ostatných formalít. Ešte raz ĎAKUJEME! rod. Ducárová


Zdielať

Rady

...
V období 60. – 80. rokov minulého storočia vyrastali u nás ako ,,huby po daždi“ rodinné domy v tvare...
Ako obísť daň z predaja nehnuteľností
Väčšina z nás predáva nehnuteľnosť z dôvodu kúpy väčšieho prípadne menšieho bývania. Niekedy sa stan...
Čierna stavba
Čierna stavba je vžitý názov pre nepovolenú stavbu – postavenú bez stavebného povolenia alebo v rozp...