Kompletne zariadený 2 iz.byt v centre mesta - Duchnovičova, Svidník

Duchnovičova

Súhrn

Umiestnenie
Duchnovičova
Cena
67.000 €
Typ nehnuteľnosti:
2-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0783
Možnosť hypotekárneho úveru :
186 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Zvažujete kúpu nehnuteľnosti na prenájom? Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt aj s nájomcom na ulici Duchnovičovej vo Svidníku. Momentálny nájomca platí okrem pravidelných mesačných platieb aj 200 € za užívanie bytu, ktoré môžete použiť na splácanie hypotéky. Byt má 55 m2 a sa nachádza na 2 nadzemnom podlaží v zateplenom bytovom dome. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou, kde boli vymenené plastové okná, murované jadro, kuchynská linka. Byt je stredný a teplý, čím sú minimalizované náklady na jeho vykurovanie. V kuchyni je štýlová kuchynská linka, elektrická varná doska, digestor, mikrovlna a elektrická rúra. Nájdete tu aj dostatok priestoru na stolovanie. Z kuchyne je vstup do obytných miestností. Obývacia izba je momentálne zariadená ako spálňa. Určite oceníte vstavaný šatník, ktorý nájdete za veľkými zrkadlovými dverami, typu roldor. Súčasťou druhej izby je veľká skriňa. Kúpeľňa je murovaná s umývadlom, vaňou, odkladacím priestorom a aj miestom pre práčku. WC je samostatné. V cene bytu prináleží aj pivnica a balkón na medziposchodí. Blízkosť centra zaručuje plnú občiansku vybavenosť. Škola, škôlka, úrady, obchody sú zárukou pohodlného bývania. Výhodou bytu je, že je momentálne obývaný, takže nemusíte hľadať nového nájomcu. Navyše Vám pribalíme aj balíček služieb, pomocou ktorého Vám pomôžeme zabezpečiť financovanie a všetko potrebné k prepisu.
Je to skvelá investičná ponuka, tak neváhajte a kontaktujte naše Realitné centrum.

VÝHODY:
• Vhodný na prenájom
• Centrum mesta
• Kompletne zariadený nábytkom
• Murované jadro
• Stredný teplý byt
• Pasívny príjem

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
2
Obytná plocha:
55,37 m2
Poschodie:
2
Počet poschodí:
6
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné

Technický stav

Konštrukcia:
Panelová
Rekonštrukcia:
čiastočná
Jadro:
Murované
  • Plastové okná
  • Vstavaný nábytok

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

rod. Kuzmová, Stropkov

Ďakujeme realitnej maklérke pani Lenke Flešárovej za ústretový prístup, ochotu a rýchlosť pri riešení a vybavovaní všetkých náležitostí spojených s kúpou bytu. Služby Vašej realitnej kancelárie určite odporučíme aj našim známym. Prajeme Vám veľa pracovných úspechov a čo najviac spokojných klientov.


Janka a Ľubomír Ž., Svidník

Týmto chceme poďakovať tímu RHC, p.Ing. Ľubomíre Regrútovej a p. M. Farkašovi za perfektne zvládnutú prácu. Za promptné poriešenie našej bytovej situácie, za ústretovosť, prejavenú vzájomnú dôveru, ktorá nám pomohla odbremeniť sa od stáleho cestovania na Slovensko, keďže pracujeme v zahraničí. Prajeme im touto cestou Veľa úspechov v ich ďalšej práci a zároveň chceme odporučiť všetkým klientom, aby sa obrátili na túto skvelú realitnú kanceláriu a perfektný tím. 


rod. Sochová, Stropkov

Chcela by som sa poďakovať Realitnému a hypotekárnemu centru, zvlášť Lenke Flešárovej, pri predaji bytu, za profesionálne odvedenú prácu, za jej ochotu a trpezlivosť. Je to realitka na špičkovej úrovni. Určite na 100% odporúčam. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme...

Zdielať

Rady

Hypotéka a poistenie
Hypotéka je záväzok voči banke obvykle na desiatky rokov. To je podstatná časť produktívneho života ...
Banky v čase pandémie KORONAVÍRUSOM ponúkajú odklad splátok...
Šíriaca sa pandémia COVID 19 zasiahla do života všetkých ľudí. Mnohí z vás neplánovane ostali doma, ...