Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemK2 has a deprecated constructor in /www/r/h/u75777/public_html/plugins/system/k2/k2.php on line 15

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; PlgSystemXcalendar has a deprecated constructor in /www/r/h/u75777/public_html/plugins/system/xcalendar/xcalendar.php on line 21

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; multiLangField has a deprecated constructor in /www/r/h/u75777/public_html/components/com_jshopping/lib/multilangfield.php on line 11

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; parseString has a deprecated constructor in /www/r/h/u75777/public_html/components/com_jshopping/lib/parse_string.php on line 11
39 árový pozemok aj s domom - Kurima

Daňové priznanie - nehnuteľnosť

Pre všetkých čo nadobudli nehnuteľnosť v roku 2018 - Pozor: Priznanie k dani z nehnuteľnosti je nutné podať do konca januára - Formuláre nájdete na príslušnom Mestskom/Obecnom úrade.

39 árový pozemok aj s domom - Kurima

Kurima

Súhrn

Umiestnenie
Kurima
Cena
46.000 €
Typ nehnuteľnosti:
Pozemok
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0654
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 39 árov v obci Kurima.
Je to centrálna obec, v ktorej nájdete obchody, pohostinstvo, reštauráciu, zdravotnícke zariadenie s ambulanciami pre deti aj dospelých, knižnicu, poštu, úrad, matriku aj futbalové ihrisko. Má výhodnú lokalitu s dobrou dostupnosťou do miest Bardejov, Svidník a Giraltovce.
Krásny, veľký pozemok s rozmermi 37 x 110 m ponúka možnosť postaviť akýkoľvek typ rodinného domu. Na novovybudovanej ulici sú dostupné všetky inžinierske siete, čo vám značne ušetrí čas aj financie.
V zadnej časti pozemku stoji dom, ktorý je po čiastočnej rekonštrukcii a môžete si ho dokončiť podľa vlastných predstav. Na dome boli vymenené okná, strecha, elektroinštalácia a strierky. V dvoch izbách sú položené plávajúce podlahy.
Nepremeškajte túto ponuku a využívajte výhody “ mesta „ v tejto malebnej obci.

Výhody:
• Rozmery 37 x 110 m
• Dosah všetkých inž. sietí
• Nová ulica a centrum obce
• Občianska vybavenosť
• RD v rekonštrukcii
• Dostupnosť 3 väčších miest

Videovizitka

Charakteristika

Rozloha pozemku:
3924 m2
  • Studňa

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
na pozemku
Plynová prípojka:
v dosahu
Kanalizačná prípojka:
v dosahu

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Mgr. Zuzana H. a MUDr. Marek P.

Ďakujeme za Vašu ochotu, čas a pomoc pri sprostredkovaní a kúpe bytu, ako aj pri vybavovaní potrebných úradných záležitostí. Takže sme ozaj spokojní s Vašimi službami a v prípade potreby by sme Vašu realitnú kanceláriu svojim známym určite odporúčali.


p. Vyoralová, Svidník

Ďakujem za pomoc pri predaji bytu. Tím RHC opäť nesklamal. Za ich profesionalitu, promptný prístup a ústretovosť ich vrelo odporúčam aj ďalšim klientom. Do budúcna prajem veľa úspechov a vydarených obchodov. 

Ján Hirčko, Svidník

Sám som predával byt asi 2 mesiace, a keď sa mi ozval pán Farkaš, či sa môže prísť pozrieť môj byt, v ten deň mi našiel aj kupujúceho. Od vtedy sa obraciam na jeho pomoc v realitných otázkach. Taktiež môžem povedať, že jeho služby som odporučil aj známemu, kde nastala tá istá situácia a jeho byt predal skôr ako ho nafotil. Vrelo odporúčam.


Zdielať

Rady

Rekonštrukcia bytu
CHYSTÁTE SA REKONŠTRUOVAŤ BYT? KOHO TREBA UPOZORNIŤ,  AKÉ  POVOLENI...
Ako zrekonštruovať byt za 8.000,- € (vrátanie prác)?...
Kompletná rekonštrukcia 2-izbového bytu za 8.000 € (vrátanie prác).- výmena elektroinštalácie v celo...