Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemK2 has a deprecated constructor in /www/r/h/u75777/public_html/plugins/system/k2/k2.php on line 15

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; PlgSystemXcalendar has a deprecated constructor in /www/r/h/u75777/public_html/plugins/system/xcalendar/xcalendar.php on line 21

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; multiLangField has a deprecated constructor in /www/r/h/u75777/public_html/components/com_jshopping/lib/multilangfield.php on line 11

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; parseString has a deprecated constructor in /www/r/h/u75777/public_html/components/com_jshopping/lib/parse_string.php on line 11
39 árový pozemok aj s domom - Kurima

Naše hypotekárne centrum pomáha klientom vyriešiť akékoľvek otázky na finančnom trhu. Ponúkame profesionálne poradenstvo a pomoc pri vybavovaní bankových, poistných produktov a investícií.

Pre náročných klientov ponúkame služby renomovanej bytovej architektky Simony Kaščakovej

39 árový pozemok aj s domom - Kurima

Kurima

Súhrn

Umiestnenie
Kurima
Cena
46.000 €
Typ nehnuteľnosti:
Pozemok
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0654
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 39 árov v obci Kurima.
Je to centrálna obec, v ktorej nájdete obchody, pohostinstvo, reštauráciu, zdravotnícke zariadenie s ambulanciami pre deti aj dospelých, knižnicu, poštu, úrad, matriku aj futbalové ihrisko. Má výhodnú lokalitu s dobrou dostupnosťou do miest Bardejov, Svidník a Giraltovce.
Krásny, veľký pozemok s rozmermi 37 x 110 m ponúka možnosť postaviť akýkoľvek typ rodinného domu. Na novovybudovanej ulici sú dostupné všetky inžinierske siete, čo vám značne ušetrí čas aj financie.
V zadnej časti pozemku stoji dom, ktorý je po čiastočnej rekonštrukcii a môžete si ho dokončiť podľa vlastných predstav. Na dome boli vymenené okná, strecha, elektroinštalácia a strierky. V dvoch izbách sú položené plávajúce podlahy.
Nepremeškajte túto ponuku a využívajte výhody “ mesta „ v tejto malebnej obci.

Výhody:
• Rozmery 37 x 110 m
• Dosah všetkých inž. sietí
• Nová ulica a centrum obce
• Občianska vybavenosť
• RD v rekonštrukcii
• Dostupnosť 3 väčších miest

Videovizitka

Charakteristika

Rozloha pozemku:
3924 m2
  • Studňa

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
na pozemku
Plynová prípojka:
v dosahu
Kanalizačná prípojka:
v dosahu

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

p. Račková, Stropkov

So službami RK sme boli veľmi spokojný. Rýchla komunikácia a príjemné vystupovanie. Určite by sme odporučili.


Iveta Pavelčaková

Práca s realitnou kancerláriou bola výborná, ústretovosť a ochota zo strany realitky. Krásne spracovaná videovizitka - vrelo odporúčam ostatným a prajem veľa zdaru v ich práci :-)


p. Prochyrová, Svidník

Som veľmi spokojná s odvedenou prácou Realitného a hypotekárneho centra. Ich služby mi veľmi pomohli pri predaji bytu. Potešil ma milý a ľudský prístup maklérov a ďakujem za rýchle a promptné vybavenie všetkých náležitostí. Všetko dobre dopadlo, odporúčam aj ďalším klientom.

Zdielať

Rady

Pozor: Daň z nehnuteľnosti je nutné podať do...
Kto je povinný  podať daňové priznanie k dani z nehnuteľnosti Ak ste vlani kúpili nehnuteľnosť, ale...
Oplatí sa v roku 2017 kúpiť nehnuteľnosť?
Tí  ktorí váhajú s kúpou nehnuteľnosti, tak by sa mali čo na...