Naše hypotekárne centrum pomáha klientom vyriešiť akékoľvek otázky na finančnom trhu. Ponúkame profesionálne poradenstvo a pomoc pri vybavovaní bankových, poistných produktov a investícií.

Pre náročných klientov ponúkame služby renomovanej bytovej architektky Simony Kaščakovej

39 árový pozemok aj s domom - Kurima

Kurima

Súhrn

Umiestnenie
Kurima
Cena
46.000 €
Typ nehnuteľnosti:
Pozemok
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0654
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 39 árov v obci Kurima.
Je to centrálna obec, v ktorej nájdete obchody, pohostinstvo, reštauráciu, zdravotnícke zariadenie s ambulanciami pre deti aj dospelých, knižnicu, poštu, úrad, matriku aj futbalové ihrisko. Má výhodnú lokalitu s dobrou dostupnosťou do miest Bardejov, Svidník a Giraltovce.
Krásny, veľký pozemok s rozmermi 37 x 110 m ponúka možnosť postaviť akýkoľvek typ rodinného domu. Na novovybudovanej ulici sú dostupné všetky inžinierske siete, čo vám značne ušetrí čas aj financie.
V zadnej časti pozemku stoji dom, ktorý je po čiastočnej rekonštrukcii a môžete si ho dokončiť podľa vlastných predstav. Na dome boli vymenené okná, strecha, elektroinštalácia a strierky. V dvoch izbách sú položené plávajúce podlahy.
Nepremeškajte túto ponuku a využívajte výhody “ mesta „ v tejto malebnej obci.

Výhody:
• Rozmery 37 x 110 m
• Dosah všetkých inž. sietí
• Nová ulica a centrum obce
• Občianska vybavenosť
• RD v rekonštrukcii
• Dostupnosť 3 väčších miest

Videovizitka

Charakteristika

Rozloha pozemku:
3924 m2
  • Studňa

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
na pozemku
Plynová prípojka:
v dosahu
Kanalizačná prípojka:
v dosahu

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Mgr. Milan Ščerba, Havranec

Ďakujem za spoluprácu pri kúpe bytu, bola profesionálna a vecná, na vysokej úrovni. Bol som veľmi spokojný s profesionálnym prístupom.


Ján Hirčko, Svidník

Sám som predával byt asi 2 mesiace, a keď sa mi ozval pán Farkaš, či sa môže prísť pozrieť môj byt, v ten deň mi našiel aj kupujúceho. Od vtedy sa obraciam na jeho pomoc v realitných otázkach. Taktiež môžem povedať, že jeho služby som odporučil aj známemu, kde nastala tá istá situácia a jeho byt predal skôr ako ho nafotil. Vrelo odporúčam.


Renáta Takáčová a Dr. Lucia Laudoniu

Človek je ako vták, ktorý si hľadá hniezdo, kde bude prežívať radosti i starosti krátkeho, no vzácneho života. Kúpa bytu je udalosťou, ktorá nám častokrát vyčarí pár vrások na čele. Preto je vhodné, ak máme možnosť položiť toto bremeno na plecia skutočných profesionálov. Sme matka s dcérou a touto cestou ďakujeme Realitnému a hypotekárnemu centru na čele s pani Ing. Regrutovou, ako aj pani maklérke Flešárovej, za ochotu, flexibilitu a vysoko profesionálne jednanie. S Vašou spoločnosťou bola kúpa nového bytu hračkou. Radi Váš preto odporúčame ostatným klientom. Želáme Vám všetko dobré, blahodať od Hospodina a veľa dôvodov na úsmev.


Zdielať

Rady

Home staging
Čo je to home staging? A jeho význam pri predaji. Home staging  je profesionál...
Ako zrekonštruovať byt za 8.000,- € (vrátanie prác)?...
Kompletná rekonštrukcia 2-izbového bytu za 8.000 € (vrátanie prác).- výmena elektroinštalácie v celo...