Obchodné priestory (motorest) - Turany nad Ondavou(RO Domaša)

Turany nad Ondavou

Súhrn

Umiestnenie
Turany nad Ondavou
Cena
Opýtať sa o cenu
Typ nehnuteľnosti:
Obchodné priestory
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
LF0353
Možnosť hypotekárneho úveru :
319 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Chcete bývať, podnikať, vyrábať, hospodáriť? RHC ponúka na predaj obchodné priestory na multifunkčné využitie v obci Turany nad Ondavou. Objekt je čiastočne zrekonštruovaný, ohradený plotom a bránou na diaľkové ovládanie. V celom objekte boli vymenené plastové okná a elektroinštalácia. Taktiež nová liata a vyrovnaná podlaha, kde je nainštalované podlahové vykurovanie. Priestor je pripravený na dokončenie podľa predstáv nového majiteľa. Táto nehnuteľnosť ponúka široké spektrum možností na podnikanie ako napr. motorest, autocamping, výrobná dielňa a pod. Veľká priestranná terasa je súčasťou tohto objektu, kde je krásny pohľad na prírodu. V blízkosti sa nachádza RO Domaša, ktorá ponúka množstvo možností na šport a relax. Rozloha pozemku je 4795 m2, s možnosťou dokúpenia priľahlého pozemku cca 7821m2, tým dosiahnete celkovú rozlohu až 1,3 ha. Ak Vaším snom je podnikať a možno aj hneď bývať, hospodáriť alebo vyrábať, tak ma neváhajte kontaktovať a dohodneme si obhliadku.

VÝHODY:
-Čiastočná rekonštrukcia
-Dokončenie podľa vlast. Predstáv
-Multifunkčné využitie
-Dostupnosť IS
-Možnosť dokúpenia pozemku
-V blízkosti RO Domaša

 

Videovizitka

Charakteristika

Obytná plocha:
700 m2
Rozloha pozemku:
4795 m2
Poschodie:
1
Počet kúpeľní:
1
  • Terasa

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Vlastné

Technický stav

Konštrukcia:
Železobet. skelet
Rekonštrukcia:
čiastočná
  • Plastové okná

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Facebook

Spokojní klienti

p. Vyoralová, Svidník

Ďakujem za pomoc pri predaji bytu. Tím RHC opäť nesklamal. Za ich profesionalitu, promptný prístup a ústretovosť ich vrelo odporúčam aj ďalšim klientom. Do budúcna prajem veľa úspechov a vydarených obchodov. 

rod. Sochová, Stropkov

Chcela by som sa poďakovať Realitnému a hypotekárnemu centru, zvlášť Lenke Flešárovej, pri predaji bytu, za profesionálne odvedenú prácu, za jej ochotu a trpezlivosť. Je to realitka na špičkovej úrovni. Určite na 100% odporúčam. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme...

R. Demjanovič, Svidník

Bol som veľmi spokojný s promptným a rýchlym priebehom vybavovania náležitostí. Celá vec ohľadom predaja bytu dopadla výborne. Chcem poďakovať celému tímu RHC a zaželať im mnoho ďalších spokojných klientov.

Zdielať

Rady