Zachovalý dom na 29 árovom pozemku - Cernina

Cernina

Súhrn

Umiestnenie
Cernina
Cena
44.900 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0765
Možnosť hypotekárneho úveru :
110 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte rodinný dom v pokojnom prostredí? Ak chcete aj rozsiahly pozemok, tak sa vám naskytla príležitosť kúpiť dom, ktorý spĺňa tieto požiadavky. Máme pre vás ponuku na jednopodlažný čiastočne podpivničený domček v obci Cernina. Je postavený na veľkom 29á pozemku, s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Jednou z výhod je, že domček je vykurovaný ústredným plynovým topením.
Rodinný dom je vo veľmi zachovalom stave a čaká na nového majiteľa, ktorý si ho môže prerobiť podľa vlastných predstáv. Napojený je na obecný vodovod, v ktorom je voda zdarma, plyn a elektrina.
Z predsiene vchádzate do zrekonštruovanej kúpeľne, kde sa nachádza nielen sprchovací kút ale aj vaňa, umývadlo a elektrický bojler. Oproti nájdete samostatné WC. V kuchyni je kachľová pec, dostatok priestoru na stolovanie a zachovalá kuchynská linka. Vedľajšia izba slúžila ako technická miestnosť pre chladničku, mrazničku a umývačku riadu. Z veľkej priestrannej chodby sa dostanete do všetkých obytných miestností. Súčasťou domu je ešte jedna bytová jednotka, kde nájdete dve menšie izby a komoru. K domu patrí garáž, hospodárska budova a záhrada.
Pozemok má výmeru 2929 m2. Vaše deti budú mať dostatok priestoru na hranie a vy dostatok miesta na grilovačku s priateľmi. Najväčšou výhodou tohto bývania je pokojné prostredie a dobré občianske vybavenie. V dedine je základná škola a škôlka, zdravotné stredisko, miestne obchodíky a je veľmi dobrá dostupnosť do okresných miest Svidník a Bardejov. Dom sa predáva s nábytkom, čiže sa odporúča klientom, ktorí sa chcú ihneď nasťahovať.
Páčia sa vám široké možnosti, ktoré tento dom ponúka? Neváhajte nás kontaktovať, lebo je to výnimočná ponuka za super cenu.

Výhody:
• Rozsiahly pozemok
• Ústredné plynové kúrenie
• Inžinierske siete
• Obecná voda zadarmo
• Panenská príroda
• Zaujímavá cena

Videovizitka

Charakteristika

Rozloha pozemku:
2929 m2
Počet poschodí:
1
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Žumpa

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Plyn
Príprava teplej vody:
El. boiler

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Podobné nehnuteľnosti


Facebook

Spokojní klienti

p. Prochyrová, Svidník

Som veľmi spokojná s odvedenou prácou Realitného a hypotekárneho centra. Ich služby mi veľmi pomohli pri predaji bytu. Potešil ma milý a ľudský prístup maklérov a ďakujem za rýchle a promptné vybavenie všetkých náležitostí. Všetko dobre dopadlo, odporúčam aj ďalším klientom.

Jaroslav Dobránský

S realitnou maklérkou p. Lenkou Flešárovou som bol veľmi spokojný a je pravdepodobná spolupráca aj v budúcnosti. Určite budem odporúčať.


Červeňaková Jana

Ďakujeme realitnej kancelárii za rýchle predanie bytu. Všetko prebehlo bez problémov, všetky podmienky ,ktoré sme si s realitnou kanceláriou dohodli, boli aj splnené. Doporučujeme využiť ich služby, ktoré šetria čas a aj peniaze.


Zdielať

Rady

Prenájom môže spôsobiť spory
Problémom sa dá vyhnúť dobrou zmluvou o prenájme bytu, ktorú si určite dajte vypracovať právnikom al...
Oplatí sa v roku 2017 kúpiť nehnuteľnosť?
Tí  ktorí váhajú s kúpou nehnuteľnosti, tak by sa mali čo najskôr rozhodnúť. Ľudia, ktorí čakali na ...