Novostavba v tichej lokalite - Chotčanská, Stropkov

Chotčanská, Stropkov

Súhrn

Umiestnenie
Chotčanská, Stropkov
Cena
189.900 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0478
Možnosť hypotekárneho úveru :
527 €
Vytlačiť infolist :

Popis nehnuteľnosti

Spomínaná novostavba sa nachádza na slnečnom pozemku o rozlohe 557m2. Nízkoenergetická stavba je postavená z pórobetónových tvárnic značky Termalica zateplená polystyrénom. Strecha je značky Bramac a taktiež zateplená polyuretánovou penou.

Dispozičné riešenie domu tvorí vstupná chodba s priestorom na vstavanú skriňu, moderná obývacia izba spojená s kuchyňou, dve detské izby, rodičovská spálňa, priestranná kúpeľňa s WC, ďalšie samostatné WC a technická miestnosť s predprípravou na práčku a sušičku.

Predáva sa v štádiu holodomu s možnosťou dokončenia podľa vlastných predstáv. Úžitková plocha domu je 120 m2 a je napojený na elektrinu, plyn, verejný vodovod, kanalizáciu a optický internet. Podlahové vykurovanie zabezpečuje plynový kotol značky Bosch a o teplú vodu sa postará 120 litrový zásobník.

Nečakajte ďalšie 2-3 roky, kým s veľkou námahou postavíte svoj vysnívaný dom, ale už toto leto si vychutnávajte ranné lúče slnka pri šálke kávy, a večer pohár vína s krásnym výhľadom pri zapadajúcom slnku.

Nadčasovosť tohto projektu, kvalita prevedenia stavby, veľkosť a rozloha pozemku sú jedny z mnohých atribútov, ktoré Vám ponúkame. Využite túto jedinečnú príležitosť a splňte si sen o bývaní v kvalitnej novostavbe umiestnenej v lukratívnej lokalite mesta Stropkov.

Výhody:

  • Kvalitná novostavba
  • Dostupná ihneď
  • Praktické dispozičné riešenie
  • Nízkoenergetickosť
  • Možnosť dokončenia podľa vlastných predstáv
  • Rozloha a orientácia pozemku

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
4
Obytná plocha:
120 m2
Rozloha pozemku:
557 m2
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
2
  • Internet

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené
Kanalizačná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Plyn

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
  • Bezpečnostné dvere
  • Plastové okná

Mapa

Facebook

Spokojní klienti

Monika Manduľová, Svidník

Realitná kancelária mi veľmi pomohla a s jej službami som bola maximálne spokojná. Všetko prebehlo rýchlo, bez komplikácií. Zastrešili všetky potrebné úkony od nájdenia záujemcu, sprostredkovania až po predaj a úspešné odovzdanie bytu novým majiteľom. Veľmi pekne ďakujem týmu RHC za profesionalitu.


rod. Kuzmová, Stropkov

Ďakujeme realitnej maklérke pani Lenke Flešárovej za ústretový prístup, ochotu a rýchlosť pri riešení a vybavovaní všetkých náležitostí spojených s kúpou bytu. Služby Vašej realitnej kancelárie určite odporučíme aj našim známym. Prajeme Vám veľa pracovných úspechov a čo najviac spokojných klientov.


Eva Bendová

Ráda bych touto cestou podekovala RHC. Chtela bych vyzvihnout vysoce kladný prístup jak po stránce lidské, tak po stránce profesionální. To, co se domluvilo, platilo. Jsou dochvilní, presní, ochotní. Nemovitost byla prodána za krátkou dobu a k naší spokojenosti. Moc dekujeme.


Zdielať

Rady

Poľnohospodárska pôda, jej cena a predaj
V médiách niekedy čítame o tom, ako výhodne vlastníci predali svoju pôdu developerom. Nechýbajú  ani...
Rekonštrukcia bytu
CHYSTÁTE SA REKONŠTRUOVAŤ BYT? KOHO TREBA UPOZORNIŤ,  AKÉ  POVOLENIA  POTREBUJETE? PORADÍME... AKO ...