Naše hypotekárne centrum pomáha klientom vyriešiť akékoľvek otázky na finančnom trhu. Ponúkame profesionálne poradenstvo a pomoc pri vybavovaní bankových, poistných produktov a investícií.

Pre náročných klientov ponúkame služby renomovanej bytovej architektky Simony Kaščakovej

Ihneď obývateľný dom - Makovce

Makovce, Slovensko

Súhrn

Umiestnenie
Makovce, Slovensko
Cena
39.900 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0351
Možnosť hypotekárneho úveru :
119 €

Popis nehnuteľnosti

Slnečný dom sa nachádza na rovinatom pozemku a pred dvoma rokmi prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Prízemie tvorí chodba, kuchyňa s jedálenským kútom a dvoj sedačkou, priestranná obývačka, spálňa, pôvodná kúpeľňa s WC, pivnica a technická miestnosť s novým kotlom a kutilským kútom. Na vrchnom poschodí je obývačka s kuchyňou a balkónom, priestranná spálňa, dve detské izby, chodba s balkónom a miestnosť na kúpeľňu. V dome je medená elektroinštalácia, na stenách stierky a na zemi položená plávajúca podlaha kombinovaná s praktickou dlažbou. O úsporné vykurovanie domu a dômyselnú prípravu teplej vody sa postará nový kotol na tuhé palivo, ktorý je napojený na ústredné kúrenie. Dom je suchý s vodorovnou izoláciou základov proti vlhkosti. Predáva sa aj s nábytkom.  Pri dome sa nachádza dreváreň a hospodárska budova. Preto ak túžite po okamžitom bývaní v udržiavanom dome umiestnenom ďalej od susedov v tichej obci s pravidelným autobusovým spojením do Stropkova a Medzilaboriec, tak ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Obhliadky možné aj cez víkendy.

Charakteristika

Počet poschodí:
2
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Balkón

Vykurovanie

Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Kvádrová
Rok poslednej rekonštrukcie:
2016
Rekonštrukcia:
čiastočná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Facebook

Spokojní klienti

Monika Kapová, Svidník

Z mojej strany veľká spokojnosť. RK vyhovela mojim požiadavkám dostatočne rýchlo, pracovníci všetko potrebné zabezpečili a bezproblémovo vybavili. Čo sa týka zamestnancov, sú to veľmi korektní a spoľahliví ľudia, preto im za ich služby veľmi pekne ďakujem. 
PS: Prajem veľa úspechov 


Peter Socha, Medzianky

Ďakujem tímu Realitnému a hypotekárnemu centra, ktorí nám pomohli s kúpou stavebného pozemku. Všetko prebehlo ľahúčko a bez problémov. Nimi vykonaná práca bola veľmi precízna a nič nepodcenili ani nezanedbali. Vrelo odporúčam. ĎAKUJEM

Ľudmila Soročinová, Svidník

Chcem poďakovať kolektívu RHC za vysoko profesionálny prístup pri predaji mojej nehnuteľnosti.

Zdielať

Rady

Rekonštrukcia bytu
CHYSTÁTE SA REKONŠTRUOVAŤ BYT? KOHO TREBA UPOZORNIŤ,  AKÉ  POVOLENI...
Home staging
Čo je to home staging? A jeho význam pri predaji. Home staging  je profesionál...