Daňové priznanie - nehnuteľnosť

Pre všetkých čo nadobudli nehnuteľnosť v roku 2018 - Pozor: Priznanie k dani z nehnuteľnosti je nutné podať do konca januára - Formuláre nájdete na príslušnom Mestskom/Obecnom úrade.

Ihneď obývateľný dom - Makovce

Makovce, Slovensko

Súhrn

Umiestnenie
Makovce, Slovensko
Cena
39.900 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0351
Možnosť hypotekárneho úveru :
119 €

Popis nehnuteľnosti

Slnečný dom sa nachádza na rovinatom pozemku a pred dvoma rokmi prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Prízemie tvorí chodba, kuchyňa s jedálenským kútom a dvoj sedačkou, priestranná obývačka, spálňa, pôvodná kúpeľňa s WC, pivnica a technická miestnosť s novým kotlom a kutilským kútom. Na vrchnom poschodí je obývačka s kuchyňou a balkónom, priestranná spálňa, dve detské izby, chodba s balkónom a miestnosť na kúpeľňu. V dome je medená elektroinštalácia, na stenách stierky a na zemi položená plávajúca podlaha kombinovaná s praktickou dlažbou. O úsporné vykurovanie domu a dômyselnú prípravu teplej vody sa postará nový kotol na tuhé palivo, ktorý je napojený na ústredné kúrenie. Dom je suchý s vodorovnou izoláciou základov proti vlhkosti. Predáva sa aj s nábytkom.  Pri dome sa nachádza dreváreň a hospodárska budova. Preto ak túžite po okamžitom bývaní v udržiavanom dome umiestnenom ďalej od susedov v tichej obci s pravidelným autobusovým spojením do Stropkova a Medzilaboriec, tak ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Obhliadky možné aj cez víkendy.

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
6
Rozloha pozemku:
482 m2
Počet poschodí:
2
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Balkón
    • Žumpa

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
v dosahu
Vodovodná prípojka:
v dosahu
Kanalizačná prípojka:
nie je

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Pevné palivo
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Kvádrová
Rok poslednej rekonštrukcie:
2016
Rekonštrukcia:
čiastočná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Facebook

Spokojní klienti

Martina Fedorišinova-Dirbasová

Môžem len odporúčať! Pánovi Žákovi zvláštna pochvala za profi prístup :-) .


p. Vyoralová, Svidník

Ďakujem za pomoc pri predaji bytu. Tím RHC opäť nesklamal. Za ich profesionalitu, promptný prístup a ústretovosť ich vrelo odporúčam aj ďalšim klientom. Do budúcna prajem veľa úspechov a vydarených obchodov. 

Ivana Michels, Anglicko

Chcem vyjadriť poďakovanie pani Lenke Flešarovej za sprostredkovanie a realizáciu kúpy bytu. Za jej profesionány prístup, ochotu a milé jednanie. Určite budem odporúčať mojim známym. 

Zdielať

Rady