Zateplený dom s veľkým potenciálom - Bokšanská, Stropkov

Súhrn

Umiestnenie
Cena
Opýtať sa o cenu
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0589
Vytlačiť infolist :

Popis nehnuteľnosti

Byt či nebyt (dom)? Rozmýšľate nad otázkou bývania v byte alebo dome? Mám pre Vás riešenie v podobe trojizbového bytu nachádzajúceho sa v dome, čím zabijete tri muchy jednou ranou. Spojíte bývanie príjemné s úsporným a zdravším. Nachádza sa na ulici Bokšanskej v Stropkove a jeho dokončenie  bude záležať už len na Vás a Vašich predstavách. Za hlavným vchodom je vstupná hala s možnosťou umiestnenia praktického šatníka s botníkom a vešiakovou stenou. Z nej sa dostanete do priestrannej obývačky s jedálňou, ale aj samostatného kráľovstva Vašich detí - detskej izby. Kuchyňa je prepojená s obývačkou, takže s Vašou návštevou nestratíte kontakt. Keďže kuchyňa je prístupná aj vedľajším vstupom, tak pred neho môžete umiestniť zastrešenú terasu na ktorej si budete vychutnávať akékoľvek jedlo či nápoje. V zadnej časti domu je plánovaná kúpeľňa s WC a rodičovská spálňa. Ale keďže je lepšie raz vidieť ako sto krát počuť, tak ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať a presvedčíte sa o potenciáli Vášho budúceho kráľovstva priamo na obhliadke.

Výhody:

  • Dispozičné možnosti
  • Pokročilá rekonštrukcia
  • Na dokončenie podľa seba
  • Dostupnosť inžinier. sietí
  • Čiastočné podpivničenie
  • Možnosť hypotéky

Videovizitka

Charakteristika

Rozloha pozemku:
222 m2

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
na pozemku
Vodovodná prípojka:
v dosahu
Kanalizačná prípojka:
v dosahu

Technický stav

Konštrukcia:
Kvádrová

Mapa

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Ing. Milan S, Nižný Orlík

Bol som maximálne spokojný, pretože sa jedná o kolektív fundovaných pracovníkov a pristupujú vysoko zodpovedne. Aj po predaji mi vyšli maximálne v ústrety.


Miroslava Serafínová

Bola som spokojná , rýchly prístup, príjemní ľudia. Ďakujem


rod. Vandová, Okrúhle

Nikdy sme nemali skúsenosti s realitnou kanceláriou a preto sme do toho išli tak opatrne. Nakoniec sa chceme poďakovať maklérovi Pavlovi Žákovi zato, že nás oslovil. Naozaj môžeme túto realitku len odporučiť všetkým ktorý sa rozhodujú. Ďakujeme a želáme veľa klientov.

Zdielať

Rady

Ako riešiť prístupovú cestu k pozemku
Záujem o pozemky v súčasnosti rastie. Kupujúci si všímajú lokalitu, inžinierske siete, cenu, vybaven...
Čo sa považuje za stavbu?
V poslednej dobe sa často stretávame pri predaji rodinných domov a pozemkov so stavbami, ktoré nie s...