Daňové priznanie - nehnuteľnosť

Pre všetkých čo nadobudli nehnuteľnosť v roku 2018 - Pozor: Priznanie k dani z nehnuteľnosti je nutné podať do konca januára - Formuláre nájdete na príslušnom Mestskom/Obecnom úrade.

Dom pri Stropkove po rekonštrukcii - Bukovce

Bukovce, Slovensko

Súhrn

Umiestnenie
Bukovce, Slovensko
Cena
29.900 €
Typ nehnuteľnosti:
Dom
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0358
Možnosť hypotekárneho úveru :
83 €
Vytlačiť infolist :

Popis nehnuteľnosti

Ihneď obývateľný a zariadený dom sa nachádza v druhej dedine od Stropkova. Je pravidelne udržiavaný a vo výbornom technickom stave. Má zateplenú strechu, izoláciu proti podzemnej vlhkosti, plastové okná so žalúziami a sieťkami proti hmyzu, plastové vchodové dvere a nové okvapy. Na prízemí je kuchyňa, obývačka, WC, dve komory a kotolňa. Na poschodí je ďalšia obývačka, detská izba, spálňa, kúpeľňa, osobitné WC a šatník. V prípade potreby vytvorenia ďalších izieb je možné využiť povalu, ktorá sa nachádza pod udržiavanou a pravidelne natieranou strechou. V dome je ústredné kúrenie na plyn a plynový bojler. Dom stojí na krásnom 23 árovom pozemku v tichej obci s priemernou občianskou vybavenosťou. Preto ak chcete ihneď bývať v zrekonštruovanom dome pri Stropkove, tak ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Obhliadky sú možné aj cez víkend.

VÝHODY:
- výborný technický stav
- po rekonštrukcii
- blízko Stropkova
- ihneď obývateľný
- krásny pozemok
- aj na hypotéku

Videovizitka

Charakteristika

Rozloha pozemku:
2341 m2
Počet poschodí:
1
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
2

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
napojené
Vodovodná prípojka:
napojené

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Pevné palivo
  • Plyn
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Kvádrová
Rok poslednej rekonštrukcie:
2016
Rekonštrukcia:
čiastočná
  • Plastové okná
  • Dlažba

Mapa

Kontakt na makléra


Podobné nehnuteľnosti


Facebook

Spokojní klienti

Ján Vrabeľ

Ďakujem RK a hlavne realitnej maklerke Lenke Flešárovej za pomoc pri predaji RD. Prístup bol profesionálny a ústretový od fotenia až po predaj. Môžem len odporúčať.


Renáta Takáčová a Dr. Lucia Laudoniu

Človek je ako vták, ktorý si hľadá hniezdo, kde bude prežívať radosti i starosti krátkeho, no vzácneho života. Kúpa bytu je udalosťou, ktorá nám častokrát vyčarí pár vrások na čele. Preto je vhodné, ak máme možnosť položiť toto bremeno na plecia skutočných profesionálov. Sme matka s dcérou a touto cestou ďakujeme Realitnému a hypotekárnemu centru na čele s pani Ing. Regrutovou, ako aj pani maklérke Flešárovej, za ochotu, flexibilitu a vysoko profesionálne jednanie. S Vašou spoločnosťou bola kúpa nového bytu hračkou. Radi Váš preto odporúčame ostatným klientom. Želáme Vám všetko dobré, blahodať od Hospodina a veľa dôvodov na úsmev.


rod. Sochová, Stropkov

Chcela by som sa poďakovať Realitnému a hypotekárnemu centru, zvlášť Lenke Flešárovej, pri predaji bytu, za profesionálne odvedenú prácu, za jej ochotu a trpezlivosť. Je to realitka na špičkovej úrovni. Určite na 100% odporúčam. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme...

Zdielať

Rady

Pozor: Daň z nehnuteľnosti je nutné podať do...
Kto je povinný  podať daňové priznanie k dani z nehnuteľnosti Ak ste vlani kúpili nehnuteľnosť, ale...
Výkup nehnuteľností
Chcete predať svoju nehnuteľnosť a máte obavy, či celý proces bude bezproblémov...
Home staging
Čo je to home staging? A jeho význam pri predaji. Home staging  je profesionál...