Útulná chata s krásnym pozemkom - Pod Hurou, Stropkov

Stropkov

Súhrn

Umiestnenie
Stropkov
Cena
17.500 €
Typ nehnuteľnosti:
Chata
Predaj/Prenájom:
ID :
LF0360
Možnosť hypotekárneho úveru :
48 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Túžite po oddychu, relaxe a rodinnej pohode? Chcete uniknúť od hluku, preč od ľudí?
V tom prípade mám pre Vás útulnú chatku, ktorá sa nachádza na 5 ár pozemku v chatovej oblasti v Stropkove Pod Hurou. Chata má murované základy, je podpivničená so skladom na odklad náradia. Chatku tvorí vstupná časť a obývacia miestnosť s krbom a kuchynkou s plynovým sporákom. Je útulná a vhodná aj na celoročné využitie, kde môžete tráviť spoločné chvíle pri horiacom krbe. Je vybavená elektroinštaláciou a taktiež studňou, kde voda priteká z priľahlého jazierka. Na pozemku sa nachádza množstvo kríkov (černice, čučoriedky, arónia, rakytník), ovocné stromy, kvetinový a bylinkový záhon. Súčasťou je aj zásobník na vodu, komposter, suché WC a udiareň. Vedľa chaty sa nachádza altánok spolu s krbom, kde môžete so svojou rodinou a známymi tráviť voľné chvíle pri grilovačke. Malí nezbedníci si prídu tiež na svoje, keďže na pozemku je krásny drevený detský domček na hranie a hojdačka. Pozemok Vám tiež ponúka pestovanie ovocia a sadenie zeleniny. Prostredie ideálne na super oddych pre rodiny s deťmi, kde si každý príde na svoje aj tí najmenší. Ak Vás táto ponuka zaujala tak ma neváhajte kontaktovať a dohodneme si obhliadku.

VÝHODY:
- Krásny pozemok
- Elektrina
- Udiareň
- Krb
- Orientácia V/Z

Videovizitka

Charakteristika

Rozloha pozemku:
531 m2
  • Studňa
  • Orientácia:
    • Východ
    • Západ

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené

Technický stav

Konštrukcia:
Zmiešaná

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Ľudmila Soročinová, Svidník

Chcem poďakovať kolektívu RHC za vysoko profesionálny prístup pri predaji mojej nehnuteľnosti.

Monika Manduľová, Svidník

Realitná kancelária mi veľmi pomohla a s jej službami som bola maximálne spokojná. Všetko prebehlo rýchlo, bez komplikácií. Zastrešili všetky potrebné úkony od nájdenia záujemcu, sprostredkovania až po predaj a úspešné odovzdanie bytu novým majiteľom. Veľmi pekne ďakujem týmu RHC za profesionalitu.


rod. Ducárová, Svidník

S realitnou kanceláriou sme boli veľmi spokojní. Predaj bytu prebehol bez problémov. Ďakujeme za veľkú pomoc pri vybavovaní hypotéky a ostatných formalít. Ešte raz ĎAKUJEME! rod. Ducárová


Zdielať

Rady

Prenájom môže spôsobiť spory
Problémom sa dá vyhnúť dobrou zmluvou o prenájme bytu, ktorú si určite dajte vypracovať právnikom al...