Daňové priznanie - nehnuteľnosť

Pre všetkých čo nadobudli nehnuteľnosť v roku 2018 - Pozor: Priznanie k dani z nehnuteľnosti je nutné podať do konca januára - Formuláre nájdete na príslušnom Mestskom/Obecnom úrade.

Štýlový ranč pod Duklou - Nížný Komárnik

Nižný Komárnik, Slovensko

Súhrn

Umiestnenie
Nižný Komárnik, Slovensko
Cena
Opýtať sa o cenu
Typ nehnuteľnosti:
Chata
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0373
Vytlačiť infolist :

Popis nehnuteľnosti

Ranč nachádza sa v Nižnom Komárniku, 4 km od hranice s Poľskou republikou. Leží na okraji dedinky pod lesom a z druhej strany je potôčik. Na konci dediny sú dva vleky o dĺžke 400 a 600 m. Ďalší vlek s komplexnými službami je vzdialený 4 km. Ranč je využiteľný po celý rok. Na pozemku ranču o rozlohe 2563 m2 sa nachádza:
1. CHALUPA: - s možnosťou obsadiť ju v počte 11 ľudí a s možnosťou rozšírenia na 20 – 25 osôb. Vybavená je dvoma kachľovými pecami o výkone 8 kw a 6 kw. Na prízemí sa nachádza obývacia izba (predná izba) s TV a satelitným príjmom, kuchyňa, detská izba, kúpeľňa, toalety, spálňa a teplovzdušná pec 28 kw na plyn. Na poschodí je samostatná miestnosť s TV a satelitným príjmom. Ďalšie 2/3 podkrovia tvorí miestnosť pre športovanie – samostatný vstup.
2. ALTÁNOK: - o rozmere 10 x 10 m s centrálnym ohniskom napojeným na el. prúd a výsuvným komínom. Stolovanie vybavené teakovými zariadeniami. V miestnosti sa nachádza výčap na tri čapovacie ventily s chladiacím zariadením. Otvárateľné okenice okolo celého altánku. Altánok a chalupa sú vybavené poplašným zariadením. V altánku sa nachádza TV a satelitný príjem.
3. VINÁREŇ: - je vysekaná do kameňa a aj v lete je tu teplota 12-15 °C.
4. SKLAD NA BICYKLE, SANE, LYŽE, ...
5. PRÍRUČNÝ SKLAD NÁRADIA
6. TOALETY: - dámske, pánske a očistná miestnosť
7. SPRCHA: - vnútorná a vonkajšia
8. SKLAD: - hospodárskeho náradia
9. MIESTNOSŤ SPOLOČENSKÁ
10. ALTÁNOK PRE LETNÉ VYUŽITIE PRI JAZIERKU
11. OBJEKT S VEŽIČKAMI A PODPIVNIČENÍM
12. RYBNÍK O ROZLOHE 10 x 10 x 3,5 m S PRÍSLUŠENSTVOM NA POSED
13. OBJEKT S REPRODUKTORMI A STOJANOM PRE DOMÁCE KINO

Celkovo je pozemok ohraničený cca 100 ks smrečkami. Na pozemok bolo dovezených 60 m3 pilovín a 300 m3 úrodnej zeminy. Rozdelený je na časť:
a., OVOCNÝ SAD - 42 ovocných stromov
b., ODDYCHOVÁ ZÓNA – 46 okrasných kríkov
Zavlažovanie pozemku je zabezpečené centrálnou závlahou z vlastnej studne ovládané centrálnym naprogramovaním. Na pozemku sú nainštalované audivizuálne káble pre reprodukovanú hudbu. Objekty sú v okapoch zabezpečené rozmrazovacími káblami. Prístup na pozemok ranču je cez most. Pred mostom je parkovací priestor.

Videovizitka

Charakteristika

Rozloha pozemku:
2559 m2
Počet poschodí:
2

Inžierske siete

Elektrická prípojka:
napojené
Plynová prípojka:
nie je

Vykurovanie

Zdroj tepla:
  • Pevné palivo
  • Plyn
  • Elektrická energia
Príprava teplej vody:
El. boiler

Technický stav

Konštrukcia:
Zmiešaná

Mapa

Facebook

Spokojní klienti

Monika Kapová, Svidník

Z mojej strany veľká spokojnosť. RK vyhovela mojim požiadavkám dostatočne rýchlo, pracovníci všetko potrebné zabezpečili a bezproblémovo vybavili. Čo sa týka zamestnancov, sú to veľmi korektní a spoľahliví ľudia, preto im za ich služby veľmi pekne ďakujem. 
PS: Prajem veľa úspechov 


M. Hospodárová, Svidník

Ďakujem Realitnému a hypotekárnemu centru - pani Regrútovej a pánovi Farkašovi, ktorí nám pomohli s predajom nášho bytu. Všetko prebehlo ľahúčko a bez problémov. Práca nimi vykonaná bola aj je výborná a odporúčam ostatným.  


Monika Manduľová, Svidník

Realitná kancelária mi veľmi pomohla a s jej službami som bola maximálne spokojná. Všetko prebehlo rýchlo, bez komplikácií. Zastrešili všetky potrebné úkony od nájdenia záujemcu, sprostredkovania až po predaj a úspešné odovzdanie bytu novým majiteľom. Veľmi pekne ďakujem týmu RHC za profesionalitu.


Zdielať

Rady