Naše hypotekárne centrum pomáha klientom vyriešiť akékoľvek otázky na finančnom trhu. Ponúkame profesionálne poradenstvo a pomoc pri vybavovaní bankových, poistných produktov a investícií.

Pre náročných klientov ponúkame služby renomovanej bytovej architektky Simony Kaščakovej

4-iz. byt s vnútornou loggiou - Bardejovská, Svidník

Bardejovská, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Bardejovská, Svidník
Cena
58.000 €
Typ nehnuteľnosti:
4-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0682
Možnosť hypotekárneho úveru :
161 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite ul. Bardejovská s celkovou výmerou 87 m2. K bytu prislúcha príslušenstvo - loggia a pivnica.

Výhodná poloha bytu poskytuje majiteľom bývanie v lokalite s ľahkou a rýchlou dostupnosťou do celého mesta. Byt má viacero výhod a prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Jeho výmera ponúka komfortné bývanie pre každého člena rodiny. Pri vstupe do bytu vás prekvapí veľký šatník s dvoma vstavanými skriňami. Vo veľkej detskej izbe, je osadená plávajúca podlaha a stierky. Z chodby vstupujeme do spálne, kde zostáva vstavaný šatník. V obývacej izbe je priesklenná loggia, kde si môžete vychutnať rannú kávičku. Stále tu zostáva dostatok priestoru na komfortnú sedaciu súpravu. Druhá detská izba je orientovaná na západ. V kuchyni je kuchynská linka na mieru v tvare L, vstavaný plynový sporák, elektrická rúra, digestor a nerezový drez.
Bytové jadro je murované, kde sa nachádza vaňa, umývadlo, priestor na práčku a WC. V chodbe je keramická dlažba v izbách plávajúca podlahy. Bytový dom je zateplený, a má vymenenú strechu. Okolie ponúka množstvo služieb a miest pre trávenie voľného času. V blízkosti sa nachádzajú potraviny, drogéria, park, pošta, pešia zóna aj kúpalisko.
Obrovskou výhodou tohto bytu sú nízke náklady spojené s jeho užívaním.
Ak chcete bývať v byte s rozlohou rodinného domu, tak nám zavolajte.

Výhody :
• Veľké nepriechodné izby
• Zasklená loggia
• Špajza
• Vstavaný šatník
• Technický stav
• Centrum mesta

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
4
Obytná plocha:
87 m2
Poschodie:
1
Počet poschodí:
4
Počet toaliet:
1
  • Loggia
  • Vstavané spotrebiče
  • Orientácia:
    • Juh
    • Východ
    • Západ

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Panelová
Rekonštrukcia:
čiastočná
Jadro:
Murované
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Facebook

Spokojní klienti

rod. Krišková, Svidník

Chceme sa poďakovať pani Ing. Regrútovej a pánovi Farkašovi za spoluprácu pri predaji nášho bytu. Predaj prebehol veľmi rýchlo a bez komplikácií. Môžme len odporúčať aj ostatným klientom túto realitnú kanceláriu. Ešte raz srdečná vďaka. rod. Krišková


Renáta Takáčová a Dr. Lucia Laudoniu

Človek je ako vták, ktorý si hľadá hniezdo, kde bude prežívať radosti i starosti krátkeho, no vzácneho života. Kúpa bytu je udalosťou, ktorá nám častokrát vyčarí pár vrások na čele. Preto je vhodné, ak máme možnosť položiť toto bremeno na plecia skutočných profesionálov. Sme matka s dcérou a touto cestou ďakujeme Realitnému a hypotekárnemu centru na čele s pani Ing. Regrutovou, ako aj pani maklérke Flešárovej, za ochotu, flexibilitu a vysoko profesionálne jednanie. S Vašou spoločnosťou bola kúpa nového bytu hračkou. Radi Váš preto odporúčame ostatným klientom. Želáme Vám všetko dobré, blahodať od Hospodina a veľa dôvodov na úsmev.


Peter M., Duplín

Chcel by som sa poďakovať pani Ing. Regrutovej za veľkú pomoc pri sprostredkovaní hypotekárneho úveru, za čas a jej snahu. Bez jej pomoci by sa to nepodarilo. Ďakujem


Zdielať

Rady