Naše hypotekárne centrum pomáha klientom vyriešiť akékoľvek otázky na finančnom trhu. Ponúkame profesionálne poradenstvo a pomoc pri vybavovaní bankových, poistných produktov a investícií.

Pre náročných klientov ponúkame služby renomovanej bytovej architektky Simony Kaščakovej

Moderný 3 izb byt s balkónom - Tehelná, Giraltovce

Tehelná, Giraltovce

Súhrn

Umiestnenie
Tehelná, Giraltovce
Cena
47.900 €
Typ nehnuteľnosti:
3-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0349

Popis nehnuteľnosti

Priestranný až 78 m2 byt s balkónom je celý po kompletnej rekonštrukcii. Má plastové okná, drevené dvere s obložkami, novú elektroinštaláciu, stierky, sanitu a znížené stropy sadrokartónom s moderným nízkoenergetickým osvetlením. Na zemi je kombinácia plávajúcej podlahy s praktickou dlažbou pod ktorou je podlahové kúrenie. V kuchyni je rohová linka so zabudovanými spotrebičmi a jedálenský kút. V spálni a detskej izbe sú priestranné vždy potrebné vstavané skrine. Nachádza sa v už zateplenej bytovke s novou strechou a samostatným kúrením, čo sa odzrkadľuje na nízkych mesačných nákladoch. V blízkosti sa nachádzajú detské ihriská, preliezačky, lavičky, takže na svoje si prídu či už mladé rodinky s deťmi alebo aj starší ľudia. Čiastočne zariadený družstevný byt sa predáva s pivnicou a k dispozícii sú aj ďalšie spoločné priestory na odloženie bicyklov, kočiarov ... . Mesto Giraltovce má kompletnú občiansku vybavenosť a nachádza sa len 25km od Prešova a 20km od rekreačnej oblasti Domaša. Preto ak chcete bývať v tichej a bezpečnej lokalite len 5 min. pešo od centra mesta a ešte menší kúsok od nádhernej prírody, tak nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Charakteristika

Počet izieb:
3
Obytná plocha:
78 m2
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
 • Internet
 • Káblová TV
 • Balkón
 • Vstavané spotrebiče
 • Orientácia:
  • Východ
  • Západ

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Kotolňa v byt.dome

Technický stav

Konštrukcia:
Panelová
Rok poslednej rekonštrukcie:
2013
Rekonštrukcia:
kompletná
Jadro:
Murované
 • Plastové okná
 • Plávajúce podlahy
 • Dlažba
 • Vstavaný nábytok

Mapa

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

Ivana Michels, Anglicko

Chcem vyjadriť poďakovanie pani Lenke Flešarovej za sprostredkovanie a realizáciu kúpy bytu. Za jej profesionány prístup, ochotu a milé jednanie. Určite budem odporúčať mojim známym. 

rod. Sabolová

Chceli by sme sa poďakovať realitnej kancelárii RHC Svidník za predaj bytu. Celý tím RHC vykonal profesionálnu prácu v korektnom jednaní. Predaj prebehol rýchlo k našej spokojnosti.

Peter M., Duplín

Chcel by som sa poďakovať pani Ing. Regrutovej za veľkú pomoc pri sprostredkovaní hypotekárneho úveru, za čas a jej snahu. Bez jej pomoci by sa to nepodarilo. Ďakujem


Zdielať

Rady

Ako zrekonštruovať byt za 8.000,- € (vrátanie prác)?...
Kompletná rekonštrukcia 2-izbového bytu za 8.000 € (vrátanie prác).- výmena elektroinštalácie v celo...
Výkup nehnuteľností
Chcete predať svoju nehnuteľnosť a máte obavy, či celý proces bude bezproblémov...