Pre všetkých čo nadobudli nehnuteľnosť v roku 2020 - Pozor: Priznanie k dani z nehnuteľnosti je nutné podať do konca januára - Formuláre nájdete na príslušnom Mestskom/Obecnom úrade.

Kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt o výmere 81 m2 - Bardejovská, Svidník

Bardejovská

Súhrn

Umiestnenie
Bardejovská
Cena
78.500 €
Typ nehnuteľnosti:
3-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0774
Možnosť hypotekárneho úveru :
218 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Ako by sa vám páčilo bývanie v priestrannom 3 izbovom byte neďaleko centra mesta? Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný byt s balkónom v zateplenom bytovom dome. Štedrých 81 m2 Vám ponúka dostatok priestoru na pohodlné bývanie aj pre náročných. Nachádza sa na 4 nadzemnom podlaží. Vymenené boli okná, inštalácie, kvalitné podlahy, dlažba. Ako aj stierky v celom byte. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa dostanete do všetkých izieb. Jadro je murované a zaujímavo riešené. Kúpeľňa je ladená do príjemných tónov červenej farby. Nájdete tu sprchovací kút, umývadlo a aj priestor pre práčku. V kuchyni je kuchynská linka a dostatok miesta pre stolovanie. V obývačke nájdete priestor pre komfortnú sedaciu súpravu. Čaro izby dotvára trendový kamenný obklad. Obývačka má prechod z kuchyne ale aj z chodby. Vedľajšia izba má výstup na balkón, odkiaľ je pekný výhľad na oddychovú zónu pred bytovým domom. Spálňa je presvetlená a útulná. Má dostatok priestoru pre posteľ a veľkú skriňu. Nového majiteľa určite poteší priestranný šatník pri vstupe do bytu. WC je samostatné. K bytu prislúcha aj pivničná kopka. Ponúkaný byt je upravený tak, že vám nič nebráni ho okamžite obývať. Okolie vás nadchne krásnou prírodou, či už na prechádzku s kočíkom alebo štvornohým miláčikom. Blízkosť centra mesta a dostupná občianska vybavenosť je len jedna z množstva výhod.

VÝHODY:
• Rozloha 81 m2
• Balkón
• Kompletná rekonštrukcia
• Slnečný byt
• Murované jadro
• Okamžité nasťahovanie

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
3
Obytná plocha:
81 m2
Poschodie:
4
Počet poschodí:
4
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Loggia

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Kvádrová
Rekonštrukcia:
kompletná
Jadro:
Murované
  • Bezpečnostné dvere
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Podobné nehnuteľnosti


Facebook

Spokojní klienti

Renáta Takáčová a Dr. Lucia Laudoniu

Človek je ako vták, ktorý si hľadá hniezdo, kde bude prežívať radosti i starosti krátkeho, no vzácneho života. Kúpa bytu je udalosťou, ktorá nám častokrát vyčarí pár vrások na čele. Preto je vhodné, ak máme možnosť položiť toto bremeno na plecia skutočných profesionálov. Sme matka s dcérou a touto cestou ďakujeme Realitnému a hypotekárnemu centru na čele s pani Ing. Regrutovou, ako aj pani maklérke Flešárovej, za ochotu, flexibilitu a vysoko profesionálne jednanie. S Vašou spoločnosťou bola kúpa nového bytu hračkou. Radi Váš preto odporúčame ostatným klientom. Želáme Vám všetko dobré, blahodať od Hospodina a veľa dôvodov na úsmev.


Ing. Milan S, Nižný Orlík

Bol som maximálne spokojný, pretože sa jedná o kolektív fundovaných pracovníkov a pristupujú vysoko zodpovedne. Aj po predaji mi vyšli maximálne v ústrety.


Ján Hirčko, Svidník

Sám som predával byt asi 2 mesiace, a keď sa mi ozval pán Farkaš, či sa môže prísť pozrieť môj byt, v ten deň mi našiel aj kupujúceho. Od vtedy sa obraciam na jeho pomoc v realitných otázkach. Taktiež môžem povedať, že jeho služby som odporučil aj známemu, kde nastala tá istá situácia a jeho byt predal skôr ako ho nafotil. Vrelo odporúčam.


Zdielať

Rady

Home staging
Čo je to home staging? A jeho význam pri predaji. Home staging  je profesionálna estetická úprava ...