Kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt o výmere 81 m2 - Bardejovská, Svidník

Bardejovská

Súhrn

Umiestnenie
Bardejovská
Cena
78.500 €
Typ nehnuteľnosti:
3-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0774
Možnosť hypotekárneho úveru :
218 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Ako by sa vám páčilo bývanie v priestrannom 3 izbovom byte neďaleko centra mesta? Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný byt s balkónom v zateplenom bytovom dome. Štedrých 81 m2 Vám ponúka dostatok priestoru na pohodlné bývanie aj pre náročných. Nachádza sa na 4 nadzemnom podlaží. Vymenené boli okná, inštalácie, kvalitné podlahy, dlažba. Ako aj stierky v celom byte. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa dostanete do všetkých izieb. Jadro je murované a zaujímavo riešené. Kúpeľňa je ladená do príjemných tónov červenej farby. Nájdete tu sprchovací kút, umývadlo a aj priestor pre práčku. V kuchyni je kuchynská linka a dostatok miesta pre stolovanie. V obývačke nájdete priestor pre komfortnú sedaciu súpravu. Čaro izby dotvára trendový kamenný obklad. Obývačka má prechod z kuchyne ale aj z chodby. Vedľajšia izba má výstup na balkón, odkiaľ je pekný výhľad na oddychovú zónu pred bytovým domom. Spálňa je presvetlená a útulná. Má dostatok priestoru pre posteľ a veľkú skriňu. Nového majiteľa určite poteší priestranný šatník pri vstupe do bytu. WC je samostatné. K bytu prislúcha aj pivničná kopka. Ponúkaný byt je upravený tak, že vám nič nebráni ho okamžite obývať. Okolie vás nadchne krásnou prírodou, či už na prechádzku s kočíkom alebo štvornohým miláčikom. Blízkosť centra mesta a dostupná občianska vybavenosť je len jedna z množstva výhod.

VÝHODY:
• Rozloha 81 m2
• Balkón
• Kompletná rekonštrukcia
• Slnečný byt
• Murované jadro
• Okamžité nasťahovanie

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
3
Obytná plocha:
81 m2
Poschodie:
4
Počet poschodí:
4
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
  • Loggia

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Kvádrová
Rekonštrukcia:
kompletná
Jadro:
Murované
  • Bezpečnostné dvere
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Podobné nehnuteľnosti


Facebook

Spokojní klienti

M. Hospodárová, Svidník

Ďakujem Realitnému a hypotekárnemu centru - pani Regrútovej a pánovi Farkašovi, ktorí nám pomohli s predajom nášho bytu. Všetko prebehlo ľahúčko a bez problémov. Práca nimi vykonaná bola aj je výborná a odporúčam ostatným.  


Petra Vaščakova, Peter Skička

Boli sme max. spokojný zo službami Realitnej kancelárie. Ďakujem veľmi pekne za pomoc s vybavovaním hypotéky a kúpou bytu.


Renáta Takáčová a Dr. Lucia Laudoniu

Človek je ako vták, ktorý si hľadá hniezdo, kde bude prežívať radosti i starosti krátkeho, no vzácneho života. Kúpa bytu je udalosťou, ktorá nám častokrát vyčarí pár vrások na čele. Preto je vhodné, ak máme možnosť položiť toto bremeno na plecia skutočných profesionálov. Sme matka s dcérou a touto cestou ďakujeme Realitnému a hypotekárnemu centru na čele s pani Ing. Regrutovou, ako aj pani maklérke Flešárovej, za ochotu, flexibilitu a vysoko profesionálne jednanie. S Vašou spoločnosťou bola kúpa nového bytu hračkou. Radi Váš preto odporúčame ostatným klientom. Želáme Vám všetko dobré, blahodať od Hospodina a veľa dôvodov na úsmev.


Zdielať

Rady

Predané nehnuteľnosti za rok 2015
  kliknutím na značku získate viac infomácií Pozemky 1-iz. byty / garsónky 2-iz. byty 3-iz....
Ako postupovať, keď zistíme, že nebudeme schopní splácať...
Podľa zákona prijatého počas prvej vlny pandémie koronavírusu mohla banka alebo pobočka zahraničnej ...
Typy kúrenia v nehnuteľnostiach
Za oknami sa ukazujú teplé slnečné lúče a príroda sa pomaly prebúdza k životu. Otázku kúrenia vo vaš...