Naše hypotekárne centrum pomáha klientom vyriešiť akékoľvek otázky na finančnom trhu. Ponúkame profesionálne poradenstvo a pomoc pri vybavovaní bankových, poistných produktov a investícií.

Pre náročných klientov ponúkame služby renomovanej bytovej architektky Simony Kaščakovej

3-iz. byt po kompletnej rekonštrukcií - Sov. Hrdinov, Svidník

Sovietskych hrdinov, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Sovietskych hrdinov, Svidník
Cena
66.000 €
Typ nehnuteľnosti:
3-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0684
Možnosť hypotekárneho úveru :
183 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte moderný byt a privítate možnosť okamžitého nasťahovania? Ponúkame vám luxusne zrekonštruovaný byt, kde už nie sú potrebné žiadne prerábky ani úpravy. Byt je 3-izb. na ul. Sov. hrdinov vo Svidníku v zateplenom tehlovom dome. Prešiel kompletnou a rozsiahlou rekonštrukciou. Vybúrané boli všetky vnútorné priečky a tak vznikla komfortná denná a nočná časť. Boli použité najmodernejšie a kvalitné materiály, vymenené elektr. rozvody, vodovodné rozvody, radiátory a plastové okná. V chodbe a kuchyni je dlažba s vysokým leskom, stropy sú znížene s bodovým osvetlením. V izbách sú plávajúce podlahy. Vchodové dvere sú bezpečnostné a interiérové s oblôžkami. Zväčšená bola kúpeľňa a balkón. Nová elektroinštalácia je s množstvom zásuviek, led svetiel v strope a led pásov, ktoré sú zabudované nad zrkadlom a v kuchynskej linke. Všetky steny a stropy sú nové so stierkami. Kuchynská linka je na mieru so vstavanými spotrebičmi (plyn. platňa, elektrická rúra, mikrovlnka, umývačka riadu, digestor, chladnička s mrazničkou). V chodbe a kúpeľni je pohybový senzor na jemné osvetlenie. Termostatická batéria v sprche. V celom byte je vyrovnávaná podlaha do výšky 8 cm. Nový priestranný betónový balkón je orientovaný na východ do nádvoria.
Veľmi vkusne a prerobený byt sa predáva zariadený moderným nábytkom a spotrebičmi. Nábytok je zhotovený na mieru. V chodbe vešiaková stena a vstavaná skriňa. V spální posteľ s roštom, nočnými stolíkmi a ďalšou vstavanou skriňou. V kúpeľni skrinka pod umývadlom a odkladacia polica.
V tesnej blízkosti domu je možnosť parkovania. K bytu prislúcha aj murovaná pivnica.
Vzhľadom na jedinečnú prerábku, moderné zariadenie a priestrannosť bytu – vám túto ponuku rozhodne odporúčame. Preto neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku.

Výhody :
• Nová kompletná rekonštrukcia
• Vstavaný nábytok a spotrebiče
• Možnosť okamžitého nasťahovania
• Zateplená bytovka
• Balkón
• Nízke mesačné náklady

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
3
Obytná plocha:
64 m2
Poschodie:
3
Počet poschodí:
3
Počet toaliet:
1
 • Balkón
 • Vstavané spotrebiče
 • Orientácia:
  • Východ
  • Západ

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
Rok poslednej rekonštrukcie:
2018
Rekonštrukcia:
kompletná
Jadro:
Murované
 • Bezpečnostné dvere
 • Plastové okná
 • Plávajúce podlahy
 • Dlažba
 • Vstavaný nábytok

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Facebook

Spokojní klienti

Monika Kapová, Svidník

Z mojej strany veľká spokojnosť. RK vyhovela mojim požiadavkám dostatočne rýchlo, pracovníci všetko potrebné zabezpečili a bezproblémovo vybavili. Čo sa týka zamestnancov, sú to veľmi korektní a spoľahliví ľudia, preto im za ich služby veľmi pekne ďakujem. 
PS: Prajem veľa úspechov 


rod. Sabolová

Chceli by sme sa poďakovať realitnej kancelárii RHC Svidník za predaj bytu. Celý tím RHC vykonal profesionálnu prácu v korektnom jednaní. Predaj prebehol rýchlo k našej spokojnosti.

M. Hospodárová, Svidník

Ďakujem Realitnému a hypotekárnemu centru - pani Regrútovej a pánovi Farkašovi, ktorí nám pomohli s predajom nášho bytu. Všetko prebehlo ľahúčko a bez problémov. Práca nimi vykonaná bola aj je výborná a odporúčam ostatným.  


Zdielať

Rady

Predané nehnuteľnosti za rok 2015
// Define your locations: HTML content for the info window, latitude, longitude ...
Výkup nehnuteľností
Chcete predať svoju nehnuteľnosť a máte obavy, či celý proces bude bezproblémov...