Daňové priznanie - nehnuteľnosť

Pre všetkých čo nadobudli nehnuteľnosť v roku 2018 - Pozor: Priznanie k dani z nehnuteľnosti je nutné podať do konca januára - Formuláre nájdete na príslušnom Mestskom/Obecnom úrade.

3-iz. byt po kompletnej rekonštrukcií - Sov. Hrdinov, Svidník

Sovietskych hrdinov, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Sovietskych hrdinov, Svidník
Cena
66.000 €
Typ nehnuteľnosti:
3-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0684
Možnosť hypotekárneho úveru :
183 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte moderný byt a privítate možnosť okamžitého nasťahovania? Ponúkame vám luxusne zrekonštruovaný byt, kde už nie sú potrebné žiadne prerábky ani úpravy. Byt je 3-izb. na ul. Sov. hrdinov vo Svidníku v zateplenom tehlovom dome. Prešiel kompletnou a rozsiahlou rekonštrukciou. Vybúrané boli všetky vnútorné priečky a tak vznikla komfortná denná a nočná časť. Boli použité najmodernejšie a kvalitné materiály, vymenené elektr. rozvody, vodovodné rozvody, radiátory a plastové okná. V chodbe a kuchyni je dlažba s vysokým leskom, stropy sú znížene s bodovým osvetlením. V izbách sú plávajúce podlahy. Vchodové dvere sú bezpečnostné a interiérové s oblôžkami. Zväčšená bola kúpeľňa a balkón. Nová elektroinštalácia je s množstvom zásuviek, led svetiel v strope a led pásov, ktoré sú zabudované nad zrkadlom a v kuchynskej linke. Všetky steny a stropy sú nové so stierkami. Kuchynská linka je na mieru so vstavanými spotrebičmi (plyn. platňa, elektrická rúra, mikrovlnka, umývačka riadu, digestor, chladnička s mrazničkou). V chodbe a kúpeľni je pohybový senzor na jemné osvetlenie. Termostatická batéria v sprche. V celom byte je vyrovnávaná podlaha do výšky 8 cm. Nový priestranný betónový balkón je orientovaný na východ do nádvoria.
Veľmi vkusne a prerobený byt sa predáva zariadený moderným nábytkom a spotrebičmi. Nábytok je zhotovený na mieru. V chodbe vešiaková stena a vstavaná skriňa. V spální posteľ s roštom, nočnými stolíkmi a ďalšou vstavanou skriňou. V kúpeľni skrinka pod umývadlom a odkladacia polica.
V tesnej blízkosti domu je možnosť parkovania. K bytu prislúcha aj murovaná pivnica.
Vzhľadom na jedinečnú prerábku, moderné zariadenie a priestrannosť bytu – vám túto ponuku rozhodne odporúčame. Preto neváhajte a dohodnite si s nami obhliadku.

Výhody :
• Nová kompletná rekonštrukcia
• Vstavaný nábytok a spotrebiče
• Možnosť okamžitého nasťahovania
• Zateplená bytovka
• Balkón
• Nízke mesačné náklady

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
3
Obytná plocha:
64 m2
Poschodie:
3
Počet poschodí:
3
Počet toaliet:
1
 • Balkón
 • Vstavané spotrebiče
 • Orientácia:
  • Východ
  • Západ

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
Rok poslednej rekonštrukcie:
2018
Rekonštrukcia:
kompletná
Jadro:
Murované
 • Bezpečnostné dvere
 • Plastové okná
 • Plávajúce podlahy
 • Dlažba
 • Vstavaný nábytok

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

rod. Krišková, Svidník

Chceme sa poďakovať pani Ing. Regrútovej a pánovi Farkašovi za spoluprácu pri predaji nášho bytu. Predaj prebehol veľmi rýchlo a bez komplikácií. Môžme len odporúčať aj ostatným klientom túto realitnú kanceláriu. Ešte raz srdečná vďaka. rod. Krišková


Marcela Kačmárová, Stropkov

Som veľmi rada, že som oslovila niekoho z RHC...Veľmi mi pomohli, odľahčili situáciu, všetko potrebné zabezpečili. Pán Žak a pani Lenku Flešárová sú veľmi ústretoví a milí. Ďakujem im veľmi pekne za pomoc pri kúpe bytu. 
PS: Nech sa vám darí... :)


Mgr. Zuzana H. a MUDr. Marek P.

Ďakujeme za Vašu ochotu, čas a pomoc pri sprostredkovaní a kúpe bytu, ako aj pri vybavovaní potrebných úradných záležitostí. Takže sme ozaj spokojní s Vašimi službami a v prípade potreby by sme Vašu realitnú kanceláriu svojim známym určite odporúčali.


Zdielať

Rady

Výkup nehnuteľností
Chcete predať svoju nehnuteľnosť a máte obavy, či celý proces bude bezproblémov...
Ako zrekonštruovať byt za 8.000,- € (vrátanie prác)?...
Kompletná rekonštrukcia 2-izbového bytu za 8.000 € (vrátanie prác).- výmena elektroinštalácie v celo...