Daňové priznanie - nehnuteľnosť

Pre všetkých čo nadobudli nehnuteľnosť v roku 2018 - Pozor: Priznanie k dani z nehnuteľnosti je nutné podať do konca januára - Formuláre nájdete na príslušnom Mestskom/Obecnom úrade.

Priestranný 2-iz. byt s balkónom - Ľ. Štúra, Svidník

Ľ. Štúta, Svidník

Súhrn

Umiestnenie
Ľ. Štúta, Svidník
Cena
48.500 €
Typ nehnuteľnosti:
2-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
SK0697
Možnosť hypotekárneho úveru :
134 €
Vytlačiť infolist :
Hodnotenie:

Popis nehnuteľnosti

Chcete bývať v centre mesta Svidník? Táto ponuka je práve pre Vás. Ponúkame na predaj 2-izbový byt s lodžiou. Je v osobnom vlastníctve na ul. Ľ: Štúra. Nachádza sa v čiastočne zateplenom panelovom dome na 5. poschodí s výťahom. Veľký byt o rozlohe 60 m2 pozostáva z predsiene, chodby, kuchyne, dvoch nepriechodných izieb, špajze a murovanej kúpeľne s WC. V byte je prevedená čiastočná rekonštrukcia. Nové bezpečnostné dvere, plastové okná, dlažba na chodbe a v kuchyni. Kuchynská linka je s vysokým leskom a zostáva tu aj dostatočný kútik na stolovanie. Detská izba má novú laminátovú podlahu, dvere s oblôžkou a upravený strop. S chodby je vstup do špajze, alebo šatníka. Obývacia izba je priestranná zo vstupom na veľkú loggiu s pekným výhľadom do nádvoria. V murovanom jadre nájdete sprchovací kút, veľké umývadlo zo zrkadlom, WC a priestor na práčku. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, obchodné centrum, škola, škôlka aj ihrisko. K bytu prislúcha aj pivnica.
Vzhľadom na jedinečnú polohu tohto priestranného bytu - Vám túto ponuku rozhodne odporúčame. Preto, nečakajte a dohodnite si s nami obhliadku.

Výhody :
• Možnosť okamžitého nasťahovania
• Výťah
• Balkón
• Špajza
• Nízke mesačné náklady

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
2
Obytná plocha:
60 m2
Poschodie:
6
Počet poschodí:
7
Počet toaliet:
1
  • Loggia
  • Orientácia:
    • Sever
    • Juh

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Panelová
Jadro:
Murované
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Hodnotenie

Celkové hodnotenie
Ďakujeme! Opíšte, prosím, svoje hodnotenie

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

rod. Kuzmová, Stropkov

Ďakujeme realitnej maklérke pani Lenke Flešárovej za ústretový prístup, ochotu a rýchlosť pri riešení a vybavovaní všetkých náležitostí spojených s kúpou bytu. Služby Vašej realitnej kancelárie určite odporučíme aj našim známym. Prajeme Vám veľa pracovných úspechov a čo najviac spokojných klientov.


Kamila M., Bardejov

Ďakujem veľmi pekne za predaj a vybavenie všetkých záležitosti.Prajem Vám veľa šťastia a úspechov v práci. Ďakujem


Renáta Takáčová a Dr. Lucia Laudoniu

Človek je ako vták, ktorý si hľadá hniezdo, kde bude prežívať radosti i starosti krátkeho, no vzácneho života. Kúpa bytu je udalosťou, ktorá nám častokrát vyčarí pár vrások na čele. Preto je vhodné, ak máme možnosť položiť toto bremeno na plecia skutočných profesionálov. Sme matka s dcérou a touto cestou ďakujeme Realitnému a hypotekárnemu centru na čele s pani Ing. Regrutovou, ako aj pani maklérke Flešárovej, za ochotu, flexibilitu a vysoko profesionálne jednanie. S Vašou spoločnosťou bola kúpa nového bytu hračkou. Radi Váš preto odporúčame ostatným klientom. Želáme Vám všetko dobré, blahodať od Hospodina a veľa dôvodov na úsmev.


Zdielať

Rady

Výkup nehnuteľností
Chcete predať svoju nehnuteľnosť a máte obavy, či celý proces bude bezproblémov...
Pozor: Daň z nehnuteľnosti je nutné podať do...
Kto je povinný  podať daňové priznanie k dani z nehnuteľnosti Ak ste vlani kúpili nehnuteľnosť, ale...