Naše hypotekárne centrum pomáha klientom vyriešiť akékoľvek otázky na finančnom trhu. Ponúkame profesionálne poradenstvo a pomoc pri vybavovaní bankových, poistných produktov a investícií.

Pre náročných klientov ponúkame služby renomovanej bytovej architektky Simony Kaščakovej

Moderný 2-izb byt po kompletnej rekonštrukcii - Mat. Slov., Stropkov

Matice Slovenskej, Stropkov

Súhrn

Umiestnenie
Matice Slovenskej, Stropkov
Cena
38.900 €
Typ nehnuteľnosti:
2-izbový
Predaj/Prenájom:
Na predaj
ID :
PZ0342
Možnosť hypotekárneho úveru :
108 €

Popis nehnuteľnosti

Priestranný byt so zariadením prešiel kompletnou rekonštrukciou. Má nové rozvody elektriny, vody a kanalizácie, nové radiátory, plastové okná so žalúziami, stierky a plávajúce podlahy. Prešiel modernou dispozičnou zmenou, ktorou bola dosiahnutá efektivita a praktickosť využitia celej podlahovej plochy. Je tvorený kuchyňou s jedálenským kútom, modernou obývačkou, priestrannou spálňou so vstavanou skriňou a chodbou s odkladacími priestormi. V byte je aj štýlová kúpeľňa s praktickým sprchovacím kútom a samostatné WC, takže Vás a ani Vašu návštevu už nebude obmedzovať ich súčasné používanie. Krásnych 59m2 bytu viete jednoduchou úpravou premeniť na plnohodnotný 3 izbový byt. K tepelnej pohode stredového bytu prispievajú aj jeho veľké francúzske okná s vnútornými aj vonkajšími žalúziami. Ich orientácia na západ a jeho umiestnenie na 2. poschodí z neho robia vždy slnečný a prirodzene presvetlený byt s krásnymi výhľadmi. K bytu patria aj dve pivnice s oknami. V blízkosti tehlovej bytovky je kompletná občianska vybavenosť, športový areál s kúpaliskom, klziskom, futbalovým ihriskom, množstvom zelene, lavičiek, detských ihrísk, parkovacích miest a to všetko len 6min chôdzou od centra mesta. Preto ak chcete ihneď bývať v modernom byte s blízkou dostupnosťou kompletnej občianskej vybavenosti, tak ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

      VÝHODY:

  • Kompletná rekonštrukcia
  • Priestrannosť a dispozícia bytu
  • Veľké francúzske okná
  • Možnosť financovania cez hypotéku
  • Dve pivnice s oknami

Videovizitka

Charakteristika

Počet izieb:
2
Obytná plocha:
59 m2
Poschodie:
2
Počet poschodí:
3
Počet kúpeľní:
1
Počet toaliet:
1
Orientácia:
  • Západ

Vykurovanie

Spôsob vykurovania:
Ústredné
Príprava teplej vody:
Súbežne s ÚK

Technický stav

Konštrukcia:
Tehlová
Rok poslednej rekonštrukcie:
2015
Rekonštrukcia:
kompletná
Jadro:
Murované
  • Plastové okná
  • Plávajúce podlahy
  • Dlažba

Mapa

Kontakt na makléra


Facebook

Spokojní klienti

p. Prochyrová, Svidník

Som veľmi spokojná s odvedenou prácou Realitného a hypotekárneho centra. Ich služby mi veľmi pomohli pri predaji bytu. Potešil ma milý a ľudský prístup maklérov a ďakujem za rýchle a promptné vybavenie všetkých náležitostí. Všetko dobre dopadlo, odporúčam aj ďalším klientom.

rod. Kuzmová, Stropkov

Ďakujeme realitnej maklérke pani Lenke Flešárovej za ústretový prístup, ochotu a rýchlosť pri riešení a vybavovaní všetkých náležitostí spojených s kúpou bytu. Služby Vašej realitnej kancelárie určite odporučíme aj našim známym. Prajeme Vám veľa pracovných úspechov a čo najviac spokojných klientov.


Peter M., Duplín

Chcel by som sa poďakovať pani Ing. Regrutovej za veľkú pomoc pri sprostredkovaní hypotekárneho úveru, za čas a jej snahu. Bez jej pomoci by sa to nepodarilo. Ďakujem


Zdielať

Rady

Pozor na zmluvu
Podpísať nepreštudovanú zmluvu? Pozor na NEPRIJATEĽNÉ PODMIENKY V Z...